Skocz do zawartości
DD

Reklamy z użyciem domen

Promowane odpowiedzi

w garazu mam stara NYSE ale na chodzie ;)

ma spora powierzchnie reklamowa :)

mlodziez na ulicy pyta "a co to za samochod"

Krzysztof, po pierwsze, nie mlodziez tylko laski . Po drugie, nie na ulicy tylko na trasie do Warszawy :) . Po trzecie, dziwie sie, ze nie chca wsiadac . Z tylu jest tyle miejsca :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przy okazji jak można mieć P1 CANDEO? Wydawało mi się, że można mieć tylko 5 liter w numerze rejestracyjnym. Oczywiście oprócz pierwszej litery i cyfry.

Wydzial komunikacji (w szczegolnie uzasadnionych przypadkach :) ) wydaje zgode na 6 liter lub/i cyfr (minimum 3)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
[...] (nr rejestracyjny B0CHUM juz mam :) )

Widzialem jakis czas temu na ExoticCars.pl. :)

Ja przymierzalem sie kilka razy do tablicy indywidualnej, bariera dla mnie jest fakt, ze tablicy nie mozna wykorzystac po sprzedazy w innym samochodzie. :)

Edytowane przez SELES

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładnie tak szpiegować. :)

Później nie ma się co dziwić jak Keyword pisze, że przy wjeździe na parking do Granda miał tylko 3 cm luzu z każdej strony ;)

Fajny samochód tylko felgi miał jakieś takie czarne jakby przybrudzone :)

Edytowane przez heden.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mala uwaga z "naszego damainerskiego" punktu widzenia . Jak mozna nazwac serwis skierowany do polskojezycznych uzytkownikow - Extoticcars.pl ? (mam nadzieje, ze nie zrobilem literowki :) )

Tym bardziej, ze do grudnia 2007 byl jeszcze wolny np. egzotyk*pl a egzota.pl zostala zarejestrowana dopiero przed piecioma miesiacami (egzote.pl jest nadal wolna) :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KBCTFI.pl = "Wspaniała" domena - nadaje się tylko na klikalny baner*... do zapamietania, niestety nie.

* emisja banera na stronie głównej portalu Gazeta.pl

28446952cs1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KBCTFI.pl = "Wspaniała" domena - nadaje się tylko na klikalny baner*... do zapamietania, niestety nie.

* emisja banera na stronie głównej portalu Gazeta.pl

28446952cs1.jpg

Generalnie banki wydają sporo na reklamę, a wystarczyłoby aby zainwestowali w porządną domenę, swego czasu do wzięcia była domena tfi.pl, była niezła okazja by podnieść sobie poprzez domenę prestiż. Ale jak widać banki wolą rejestrować potworki :)

Edytowane przez blazej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Generalnie banki wydają sporo na reklamę, a wystarczyłoby aby zainwestowali w porządną domenę, swego czasu do wzięcia była domena tfi.pl, była niezła okazja by podnieść sobie poprzez domenę prestiż. Ale jak widać banki wolą rejestrować potworki :)

Potworki potworkami ale wiesz, banki tak czy tak mają sporo kasy na reklamę (przykładowo DB Kredyt - jeden oddział - około 9tyś) tak więc co za różnica (teoretycznie) jaką mają domenę, i tak ja wypromują

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj w radiu słyszałem reklamę serwisu zabieram.pl - łatwy i intuicyjny adres, trudno się pomylić, zapada w pamięć - same plusy dobrego generyka.

DD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ajjj na billboardy stać, a na pl już nie...

A co ma jedno do drugiego??

Billboardy tańsze od nie jednej domeny w .pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A co ma jedno do drugiego??

Billboardy tańsze od nie jednej domeny w .pl

No ale taka ładna domena jak schudnijaktywnie.pl była wolna. ;-)

Abstrahując od tego, domeny typu usługa.miasto.pl uważam za bardzo dobre i nie ma się czego czepiać. Przekazują dokładnie to co powinny - nazwę usługi i lokalizację (zasięg przestrzenny). Jedyne czego można się przyczepić to że nie zaopatrzyli się zawczasu w wersję bez kropki, no i już jakiś Michał Enterprajs ją testuje. :-P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jedyne czego można się przyczepić to że nie zaopatrzyli się zawczasu w wersję bez kropki, no i już jakiś Michał Enterprajs ją testuje. :-P

Nie wiem jak u Was ale u mnie aktywneodchudzanie.radom.pl nie działa. Z testów na razie jedynie 1 wejście. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Firma ma aż 2 adresy.. ale za to jakie cuda:

[reklama (fragment) w czasopiśmie branżowym, e-wydanie]

ermx4.jpg

Powiedz, że sam zrobiłeś ta reklamę w photku, bo nie wierzę, że ludzie są aż tak głupi :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie ma to jak krótki, łatwy do zapamiętania adres :)

Pewnie jeszcze trochę i takie domeny będą na topie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta