Skocz do zawartości
DD

Reklamy z użyciem domen

Promowane odpowiedzi

Reklama może mieć różne oblicza i różne znaczenia więc wrzucę coś co może w pewnym sensie nawiązywać do sytuacji pewnej dużej gazety ;-)

gazeta_pl.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja tam mu się nie dziwię. Pewnie takich spraw jak domena miał na głowie całą masę. Dla nas to oczywistość, że się powinno taką domenę zarezerwować, ale rozumiem też Borka, który dopiero po czasie zainteresował się tematem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasłyszane w radiu: carolina.pl W pierwszym odruchu wpisałem przez "k" i trafiłem na... (zobaczcie sami). Powinni zdecydowanie pomyśleć nad odkupieniem albo zmianą w reklamie, tak, żeby ruch nie uciekał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko co ma nazwisko do branży mięsnej i tej domeny ? :P wg mnie poprostu regnięta domena nazwiska - nic nadzwyczajnego :P

Edytowane przez Sodeko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Sodeko napisał:

Tylko co ma nazwisko do branży mięsnej i tej domeny ? :P wg mnie poprostu regnięta domena nazwiska - nic nadzwyczajnego :P

Parę żyjątek "dobił" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Sodeko napisał:

„Żywiec” to nie tylko nazwa miejscowości, ale również rzeczownik potoczny, który występuje głównie wyrażeniach „skup żywca” i „ceny żywca”.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 30.10.2017 o 22:34, keyword napisał:

Mało chwytliwa nazwa , jak dla domeny medialnej.....no i pozostanie tylko: #TOszok.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie marka "To Video" brzmiałaby znacznie lepiej. Jednocześnie można byłoby je wtedy rozumieć jako "do wideo", "do filmu" (a więc serwis jako brama / droga do filmów), a zarazem mogłaby się kojarzyć jako "To konkretne wideo", o które chodzi i którego szukamy. A tak, trochę to w sumie taki potworek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta