Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

Nie potrafię zrozumiec jak taka domena przeszła proces składania zamówienia na realizacje kampanii reklamowej.

Od powstania projektu do wywieszenia plakatów przechodzi to przez rece kilkunastu specjalistów i zeby nikt nie podpowiedział zmienić domene na łatwiejsza w przekazie, tym bardziej ze tutaj wystarczyłaby inwestycja 10 zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha juz wiem, doszedłem o co w tym chodzi :)

 

Znajdzmy takiego który zdoła zapamietać ten adres jadąc samochodem ze srednia predkoscia 40 km/h ...bo tak to najczesciej wygląda.

i jeżeli mu sie to juz za n-tym razem uda tzn ze owe szkolenie USTAWICZNE zakończył pozytywnie i wtedy tylko wystarczy zadzwonic na podany nr infolinii aby odebrać dyplom z kategorii Inwestuj w siebie

 

 

Poziom trudności szkolenia wzrasta wraz z prędkością pojazdu kursanta

Edited by pakrol

Share this post


Link to post
Share on other sites
dość ciekawa reklama, zapewne nie jednego klienta przez nią złapali :rolleyes:

 

Ja jednak tego zdania nie podzielam.

 

Reklama chybiona, po pierwsze, bez względu na to co widać na billboardzie, skojarzenie jest oczywiste, że chodzi o kursantkę. Raczej w grę nie wchodzi myślenie "lubiezny instruktor(ka) jazdy".

 

Poza tym afiszowanie się taką reklamą w obliczu ostatnich wiadomości dotyczących molestowania w szkole nauki jazdy (np. TEGO i TEGO) to samobójstwo na wizerunku firmy. Szkoła jazdy to szkoła jazdy, a nie seksu czy burdel. No cóż, niektórzy lubią sobie strzelać w głowę czy kolano. Ja bym do takiej szkoły oczywiście nie poszedł (gdybym jeszcze raz musiał zdawać prawko), bo liczą się konkrety i fachowość. A tej brakuje juz z momentem wejścia na stronę. Jest wyszukiwarka szkół (których mają w liczbie 124), ale trzeba podać dokładną nazwę miasta! Zamiast skupiac sie na aspektach seksualnych kursów w reklamie, powinni byli przynajmniej zrobić podstronę, na której wyszczególnione są jak w katalogu lub ma mapce wszystkie ich szkoły jazdy a nie tylko prosta wyszukiwarka. Chciałbym widzieć np rozlokowanie wszystkich szkół, żeby wybrac najbliższą.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie widzieliście tego: Strażnicy lasu :rolleyes:

 

Widziałem, widziałem, ale jakoś kurcze, nie skojarzyłem. Jesli to rzeczywiście wyszło od Prawko.pl w ramach kampanii marketingu wirusowego, to gratuluję weny twórczej. Następną scenkę proponuję nakręcić w burdelu

Share this post


Link to post
Share on other sites
dość ciekawa reklama, zapewne nie jednego klienta przez nią złapali :D

 

2r2vwq1.jpg

 

A nie mówiłem? :)

 

Wulgarna reklama w szkole na Słonecznym

 

,,Zaliczysz za pierwszym razem" a obok kobieta z rozchylonymi udami siedząca na masce samochodu - taka reklama serwisu Prawko.pl wisiała przez dwa tygodnie w szkole przy ul. Rydla

 

Plakat jest reklamą internetowego serwisu, na którym można wyszukać odpowiednią dla siebie szkołę nauki jazdy. - Spodziewaliśmy się, że kampania wzbudzi emocje. Cała jej filozofia opiera się na dwuznaczności. Chodzi o to, by wywołać uśmiech i powiedzieć sobie: miałem kudłate myśli, a tu chodzi o prawo jazdy! - wyjaśnia Rafał Matuszak ze spółki Kierowca.pl, właściciela serwisu.

 

jak więc widać, na seksistwoską reklamę nie ma miejsca

 

- To jest reklama seksistowska. Bazuje na prymitywnych instynktach. To żenujące, że takie obrazki można oglądać w szkole i to obok wejścia do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego - denerwuje się Paulina z trzeciej klasy LO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to miał być serwis skierowany do młodzieży to powinni go postawić na domenie prafko.pl pRaFkO :) Tak się chyba teraz pisze ;)

 

 

 

 

 

 

 

#driver.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklama w RMF FM

"wu wu wu białka tatrzańska pe el"

 

Sprawdzam IDNa www.białkatatrzańska.pl i... kuku... pusto, nawet nie ma przekierowania na nie-IDN.

 

A przeciez obydwie domeny należą do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska sp. z o.o.

 

No po prostu gratuluję marketingu: wydać pewnie dziesiątki tysięcy zł na kampanię w ogólnopolskim radiu i po prostu nie skonfigurować DNSów...ale premie na święta pewnie cały zespół marketingu dostał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reklama w RMF FM

"wu wu wu białka tatrzańska pe el"

 

Sprawdzam IDNa www.białkatatrzańska.pl i... kuku... pusto, nawet nie ma przekierowania na nie-IDN.

 

A przeciez obydwie domeny należą do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska sp. z o.o.

 

No po prostu gratuluję marketingu: wydać pewnie dziesiątki tysięcy zł na kampanię w ogólnopolskim radiu i po prostu nie skonfigurować DNSów...ale premie na święta pewnie cały zespół marketingu dostał.

 

No to tylko pogratulować ;) Na początku pomyślałem, że jest wolna i sobie zagarnąłeś ;)

 

A z tą reklamą PRAWKO to u nas w szkole też taka jest i u wielu wzbudza różne emocje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie do końca na temat ale rozbawiła mnie jakaś reklama w telewizji bodajże. Coś tam coś tam, super hardkor, mega wypas, wyślij sms, masakryczny konkurs, wyslij sms, wejdz na stronę wuwuwu coś tam coś tam peel. Po czym słyszę głos "oczywiście bez polskich znaków" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

We Wrocławiu pojawiło się dość dużo billboardów reklamujących systemy nawigacji poprzez domenę nawigacja.pl

Edited by sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites
We Wrocławiu pojawiło się dość dużo billboardów reklamujących systemy nawigacji poprzez domenę nawigacja.pl

W Poznaniu także. Jak będę miał czas a zobaczę taki to zrobię fotkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Szczecinie jest dużo bilboardów strony MarcPickard.pl którą ja robiłem ;] i trochę wstyd hahaha, ale grafika nie do końca jest moja.

Edited by tomekpl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić to wklejam tutaj. Reklamy adsense:

 

dibujorl0.th.jpg

 

Az.pl nie wiem o co chodzi z tymi szaleństwami dziewczynki z zapałkami z hasła reklamowego.

 

schudls0.th.jpg

 

Nie dość, że domena na wypasie :) to i hasło niczego sobie. Słowo "walić" znane mi jest raczej z innego kontekstu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą widziałem w TV reklamę portalu dom.pl, reklama była króciutka(tak jak i fantastyczna domena dom.pl) Wystarczy mieć jeden generyk, żeby mieć pracę i dochód przez całe życie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić to wklejam tutaj. Reklamy adsense:

Ja też nie wiedziałem, więc wrzucam tutaj :) Zainspirowany reklamami adsense.. :wacko:

 

Fajna reklama, fajny tekst reklamowy, fajna domen.. ;) yrutgihjkl.pl

 

google_domeny.jpg

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też nie wiedziałem, więc wrzucam tutaj :wacko: Zainspirowany reklamami adsense.. :)

 

Fajna reklama, fajny tekst reklamowy, fajna domen.. ;) yrutgihjkl.pl

 

Domeny .pl za 2.90 zł

Bez ograniczeń i dodatkowych opłat!

W pakiecie z serwerem za 4 zł/mc

www.active24.pl/TanieDomeny

 

Przy okazji Daniel mała porada:

niewybaczalny błąd - www.active24.pl/TanieDomeny nie prowadzi donikąd. Czasem ma to znaczenie :P

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji Daniel mała porada:

niewybaczalny błąd - www.active24.pl/TanieDomeny nie prowadzi donikąd. Czasem ma to znaczenie :wacko:

Racja. Słuszna uwaga. Trzeba poprawić.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×