Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

Witam

 

Dziś odbieram reklamę - naklejkę na tylna klapę samochodu z informacją, że mam domeny na sprzedaż (podanych jest kilka przykładów domen na sprzedaż + kontakt)

 

Czy nie będzie nadużyciem, jeśli np. jutro opublikuję tu fotkę jak to wygląda ?

 

Jeśli nie ma przeciwskazań, to chętnie pstryknę zdjęcie i wrzucę np. jutro, nawet nie dla samej autoreklamy, tylko jako ciekawostkę. Nie zainwestowałem wiele, a pomyślałem, że mogę jeździć z taką naklejką np. kilka miesięcy i zobaczyć, czy będzie jakiekolwiek zainteresowanie potencjalnych klientów.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Dziś odbieram reklamę - naklejkę na tylna klapę samochodu z informacją, że mam domeny na sprzedaż (podanych jest kilka przykładów domen na sprzedaż + kontakt)

 

Czy nie będzie nadużyciem, jeśli np. jutro opublikuję tu fotkę jak to wygląda ?

 

Jeśli nie ma przeciwskazań, to chętnie pstryknę zdjęcie i wrzucę np. jutro, nawet nie dla samej autoreklamy, tylko jako ciekawostkę. Nie zainwestowałem wiele, a pomyślałem, że mogę jeździć z taką naklejką np. kilka miesięcy i zobaczyć, czy będzie jakiekolwiek zainteresowanie potencjalnych klientów.

 

S.F.

alpine5

wrzucaj ta ciekawostke i nie boj nic - ten temat tego dotyczy. A jesli chodzi o autoreklame na forum to panoszy sie ona po wszystkich dzialach i tematach ;) (vide stopki oraz #)

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy nie będzie nadużyciem, jeśli np. jutro opublikuję tu fotkę jak to wygląda ?

 

;)

 

Dobre ;)

 

Po to jest ten temat. Nie ma znaczenia czy to Twoja reklama czy kogoś obcego.

 

Wrzucaj i pewnie każdy z chęcią popatrzy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało się, choć zadowolony jestem średnio, literki miały być trochę większe, no i górna linijka trochę mi się krzywo przykleiła - ale nie można w życiu mieć wszystkiego na 6+ :-)

 

Moje stare, wysłużone Bravo, najdalej za 2 miesiące dostanie go w spadku żona :-) bo ja przesiadam się na jakieś nowsze auto.

Nigdy mnie nie zawiódł (odpukać), a zrobiłem nim prawie 60 tyś km

 

a213887ceb333f83med.jpg

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli to jest reklama z użyciem domen, ale trochę inaczej. Znaczy nie ma tam reklamy TWOJEJ witryny, a jest to co masz na handel....Chociaż mail przydał by się w Twojej domenie.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł w sumie. Zamówię sobie nalepkę na samochód: "Sprzedam domenę bryczka.pl, zbieram na nowe auto.". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alpine5: "Nigdy mnie nie zawiódł (odpukać), a zrobiłem nim prawie 60 tyś km" Moj sasiad ma stara corolle i przejechal nia 850k .. bez zadnego remontu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem dodać, że ten przebieg, to w niecałe 2 lata ... ale to nie o to w tym wszystkim chodzi (ważne, że nie miałem z nim problemów i nie dokładałem kasy na naprawy, poza niezbędnymi pierdółkami + wymiany oleju ), mam znajomego, który ma Patrola z przebiegiem ponad 600.000 i auto sprawuje się całkiem przyzowicie ... nie rozwijam tematu, bo to nie forum motoryzacyjne, a ja o samochodach mógłbym pisać wiele :-)

 

Udanego weekendu

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alpine5

 

Szkoda, że mail nie w jakiejś własnej domenie, bo to trochę tak, jak w ty powiedzeniu, co szewc bez butów chodzi

 

***

 

puzzle4peace.jpg

 

dscn86851.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pelno tego w miescie i to w najlepszych punktach :blink:

 

moto_0359.jpg

 

moto_0360.jpg

 

Reklamy swietna, ale strona www juz nie bardzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Berlin, 23 maja 2009, Brama Brandenburska, święto narodowe i festyn z okazji 60 rocznicy wejscia w zycie konstytucji RFN. Obok w Reichstagu własnie wybierany jest nowy-stary prezydent republiki,a tymczasem... na scenę wdziera się różowy królik :blink:

 

www.pink-rabbit.org

 

clipboard01zya.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takie zdjęcie trzasnąłem na "Gierkówce".. :) Nie chciał mi zjechać na prawy pas :)

 

25052009062.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
A takie zdjęcie trzasnąłem na "Gierkówce".. ;) Nie chciał mi zjechać na prawy pas :)

Ten przed nim chyba też nie chciał zjechać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e60a7beae5a9d360med.jpg

 

niestety chyba nie należy do nich ta domena, a przynajmniej serwisu tam nie znajdziemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opony.jpg

 

Krośniewice => skrzyżowanie, dwóch najważniejszych dróg w Polsce.

 

Nie sposób nie zauważyć tych domen. Według mnie świetne miejsce na reklamę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś widziałem na plakacie wyborczym adres www (nazwisko) pisane z polskimi znakami. Wpisane do przeglądarki działa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dziś miałem okazję zobaczyć billboard reklamujący biuro podróży kryjące się pod domeną FLY.pl Niestety nie miałem przy sobie telefonu żeby zrobić zdjęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziś widziałem słońce.pl :rolleyes:

Co więcej pod domeną slonce.pl znajduje się coś innego.

 

IDNy wychodzą na ulice miast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×