Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Dla wielbicieli zombiaków, które tym razem sieją spustoszenie na dzikim zachodzie:

 

127025large.jpg

 

Undead or Alive: A Zombedy

 

Elmer Winslow (Denton) jest żołnierzem uciekającym z armii Unii natomiast Luke Budd (Kattan) to kowboj ze złamanym sercem. Ta niedopasowana dwójka napada na skorumpowanego szeryfa ze starego zachodniego miasteczka. Nie mają pojęcia, że plaga zombie rozciąga się po kraju ani że seksowna siostrzenica/ bratanica Geronimo może być ich ostatnią szansą na przetrwanie.

http://www.filmweb.pl/film/Undead+or+Alive...edy-2007-331180

 

Film do obejrzenia za darmo na vod.onet.pl do 18 sierpnia, po tym terminie będzie trzeba płacić za film.

 

http://vod.onet.pl/zywy-lub-nieumarly-zomb...,4340,film.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zolty szalik - z ww. cyklu - wlasnie za chwile na Kino Polska. Kto nie widzial - POLECAM!

Również polecam, oglądałem już dwa razy chyba.

 

Jak zawsze świetny Gajos.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam świetny film Diabeł ubiera się u Prady - oglądałam go już kilka razy. Niesamowita jak zawsze Meryl Streep i bardzo piękne stroje. No i lubę bardzo filmy z kobietami w roli głównej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również polecam Incepcję! BTW parę lat temu myślałem nad bardzo podobnym scenariuszem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
UNTHINKABLE

 

unthinkable-movie-photo_011.jpg

 

 

 

Jak na razie IMHO najlepszy film 2010 roku.

 

Potwierdzam, właśnie jestem po seansie - świetny film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Kingpin (Kręglogłowi), moja ulubiona komedia Farrelly'ch, mogę ją oglądać co miesiąc i nigdy mi się nie znudzi :-) Rewelacyjne role Woody Harrelsona, Randy'ego Quaida, Billa Murraya i ... Vanessy Angel.

 

Niezdecydowanych powinna przekonać ta zajawka. Na prawdę warto! ;-)

 

Aha, i jeszcze to, o czym wczoraj mówiłem na spotkaniu, ale niech każdy sobie to uważnie obejrzy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że rozpoczęła się piąte seria Dextera :)

 

Zacząłem też oglądać Spartacusa i muszę przyznać, że się wciągnąłem ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypominam, że rozpoczęła się piąte seria Dextera :blink:

 

Bardzo dobrze, że przypomniałeś, zaczynam oglądać.

 

Spartacus rzeczywiście wciąga :P Czekam na kolejny sezon.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znacie jakieś ciekawe filmy o tematyce eksperymenty medyczne/inżynieria genetyczna - thrillery, albo sci-fi? Coś w klimatach Gattaca, albo Krytyczna terapia.

 

Istota -

- ale już było chyba tu o tym...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak można oglądać takie brednie

Napisz konkretnie do czego się odnosisz, chętnie podyskutuję :D Bo rozumiem, że oglądałeś to co nazywasz bredniami. Inaczej chyba byś się nie wypowiadał? Czy się mylę? :P Może kierujesz się przeczuciem... :blink: Peace!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ktos pisal w tym przydlugim wątku ale szczerze polecam Requiem for a dream :blink: Dla zagubionej młodzieży i pozostałych śmiertelników :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy ktos pisal w tym przydlugim wątku ale szczerze polecam Requiem for a dream :P Dla zagubionej młodzieży i pozostałych śmiertelników :D

 

klasyka :blink: gdy ogladałem go kilka lat temu zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
klasyka :P gdy ogladałem go kilka lat temu zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Oglądałeś go na trzeźwo ?:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

themist2007cdcover11575.jpg

 

Mgła

 

Po przejściu gwałtownej nawałnicy artysta, David Drayton i społeczność niewielkiego miasteczka stają się ofiarami morderczego ataku istot grasujących w gęstej i nienaturalnej mgle.

 

Trailer:

Filmweb: http://www.filmweb.pl/2007.Mgla

 

Link do filmu na iplex.pl: http://www.iplex.pl/vod/p1561-film.html

 

Film jest świetny. Tutaj nie chodzi o potwory zabijające ludzi. Co innego jest głównym tematem. Warto przeznaczyć na niego dwie godziny, a sama końcówka filmu jest chyba najbardziej powalająca jaką dotychczas oglądałem. Aż ciężko uwierzyć w to co się wydarzyło na końcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy ktos pisal w tym przydlugim wątku ale szczerze polecam Requiem for a dream :P Dla zagubionej młodzieży i pozostałych śmiertelników :D

 

Faktycznie bardzo poruszający film o tematyce uzależnień, nałogów itd. również polecam. :blink:

 

W ogóle ciekawa jest oficjalna strona tego filmu (nietypowa), może nawet bardziej psychodeliczna niż film - http://requiemforadream.com nadawałoby się do wątku "popatrz, co wymyślili inni". :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×