Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Zapewne wielu z was zna, ale chyba nie było go w tym temacie (sprawdzałem przez szukajke)

Świetny polski film komedia-dramat z 1995 roku. O dniego zaczeły się te wszystkie dni świra itd ;)

Pierwszy film z tej serii to Dom wariatów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakochani w Paryżu (Midnight in Paris)

 

Nie wiem czy już był tutaj poruszany, ale przez forumową szukajkę nie udało mi się znaleźć.

 

Ciekawa, nieszablonowa fabuła, piękne zdjęcia (jeśli ktoś jeszcze nie był po tym filmie koniecznie będzie chciał zobaczyć Paryż), a wszystko to okraszone wieloma zabawnymi dialogami. Film naprawdę godny polecenia :-)

 

http://www.filmweb.pl/film/O+p%C3%B3%C5%82nocy+w+Pary%C5%BCu-2011-562509

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakochani w Paryżu (Midnight in Paris)

 

Znaczy się "O północy w Paryżu". ;-) Nowy film Woody'ego Allena to "Zakochani w Rzymie" (właśnie jest premiera w kinach), połączyłeś dwa tytuły i wyszło "Zakochani w Paryżu". :D

 

Osobiście też gorąco polecam ten film, nie bez powodu dostał mnóstwo nagród za najlepszy oryginalny scenariusz (w tym Oscara).

 

#scenariusze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaczy się "O północy w Paryżu". ;-) Nowy film Woody'ego Allena to "Zakochani w Rzymie" (właśnie jest premiera w kinach), połączyłeś dwa tytuły i wyszło "Zakochani w Paryżu". :D

 

Osobiście też gorąco polecam ten film, nie bez powodu dostał mnóstwo nagród za najlepszy oryginalny scenariusz (w tym Oscara).

 

#scenariusze.pl

 

Rzeczywiście :-p Było dokładnie tak jak mówisz :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam.

 

Jednak, żeby nie było, że kogokolwiek próbuję "nawracać" (musialbym zacząć zresztą od siebie, właściwie jeszcze nawracającego się - nie można być w ciąży do polowy - heretyka)

powiem, że osoby niewierzące w Ducha Świętego mają prawo zwyczajnie nie wchodzić (choć kto wie, czy nie powinienem powiedzieć, żeby wstąpiły?):

 

 

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=G3jYNreXVU4

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam Wasabi - wiem, że staroć, ale uwielbiam ten film. Podobnie Asterix i Obelix misja Kleopatra, ale tylko z dubbingiem - jest rewelacyjny!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odwiedziłem ten wątek, by sprawdzić, czy ktoś poleca film Jesteś Bogiem - na szczęście nikt.

Jestem po - odradzam. Na prawdę nic nie wnosi, sztuczny, mam wrażenie, że robiony na siłę. Zmyślone wątki, które miały być yyy... ...śmieszne? Natomiast jego kampania przeprowadzona została brawurowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Krótkometrażowy "More" z 1998 roku, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Mocna treść i muzyka:

[media=]http://vimeo.com/7306050[/media]

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótkometrażowy "More" z 1998 roku, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Mocna treść i muzyka:

 

Właśnie go obejrzałem i również polecam. Daje do myślenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem ostatnio w kinie i szczerze mogę polecić film "Obława". Mocny i wyrazisty obraz zupełnie innych ludzi oraz wyborów jakie stają. milczenie po seansie jest najlepszym komentarzem... Polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Gorąco polecam "Detachment" z Adrienem Brody w roli głównej i "Big Fish" w reżyserii Tima Burtona.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×