Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Jeśli ktoś nie widział jeszcze filmu Psy , to po północy będzie okazja to nadrobić.

Ja z pewnością znowu wsłucham się w te

ciekawe dialogi i choć sam film jest pełen brutalności i wulgarności, to oddaje w dużej mierze klimat przemian ustrojowych w Polsce i zdecydowanie choć raz warto go zobaczyć. Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś nie widział jeszcze filmu Psy , to po północy będzie okazja to nadrobić.

 

Ja tam dziś mam zaplanowane obejrzenie "Pan życia i śmierci" (

)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam dziś mam zaplanowane obejrzenie "Pan życia i śmierci" (
)

Jest emitowany na jakiejś niemieckiej stacji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś na kanale "Ale Kino!" o 18:05 jest komedia "Być albo nie być " Mela Brooksa:

Wrzesień 1939 roku. Grupa aktorów warszawskiego teatru pomaga członkom ruchu oporu. Wciągnięci w aferę szpiegowską, robią wszystko, by wyprowadzić Niemców w pole, a jednocześnie ocalić głowy. Remake klasycznego filmu Ernsta Lubitscha z 1942 roku, który - jako jeden z nielicznych - ukazywał wojnę w konwencji komediowej.

A o godzinie 20:05 na TVP2 "Gwiezdne wojny: Część 5 - Imperium kontratakuje".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś na TVN7 o godzinie 16:10 i 18:35 startują pierwsze odcinki sitcomu "Seinfeld" Kroniki Seinfelda to jeden z najśmieszniejszych( o ile nie najśmieszniejszy)seriali komediowych jaki kiedykolwiek stworzono. Opowiada on o "zwyczajnym" życiu codziennym czworga przyjaciół - mieszkańców Nowego Jorku. Nie są to cukierkowi przyjaciele, jakich można oglądać w serialu "Friends" Główni bohaterowi starają się normalnie żyć i walczyć z przeciwnościami dnia codziennego, co zawsze pociąga za sobą lawinę niesamowicie zabawnych sytuacji. Serial kpi z poprawności politycznej i różnych ludzkich przywar jak chciwość, zazdrość, głupota czy też lenistwo. Serial liczy 180 odcinków i miałem to szczęście, że mogłem wiele lat temu zobaczyć ostatni odcinek serialu, który dla głównych bohaterów kończy się kilkuletnim pobytem...w więzieniu ;-)

 

Na zdjęciu od lewej: Kramer, George, Elaine i Jerry

 

Seinfeld-TV-01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Kompania Braci (w wypożyczalni można dostac cała serie na dvd), ...

Wczoraj na Universal Channel został wyemitowany pierwszy odcinek Kompanii Braci. Kto nie miał okazji zobaczyć niech zrobi to teraz lub zamilknie na zawsze :-)

 

Kiedy emitowano serial na HBO był najdroższym serialem w historii telewizji. Teraz mogło się to zmienić.

http://kompania.braci.filmweb.pl/

 

Z całym szacunkiem dla lektora Pana Tomasza Knapika, niestety do tego typu filmu nie bardzo pasuje. Cały czas pamiętam jego głos w "Strażniku Teksasu"

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mnie tak kusi, aby obejrzeć GATTACA na Hulu.com ;)

 

Ciekawa ta strona hulu.com, powiedziałbym nawet, że nowatorska i przełomowa (do tej pory słyszałem tylko o Joost), ale mi kurcze cały czas (cokolwiek wybiorę), wypisuje, że nie mogę oglądać, bo nie jestem z USA. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawa ta strona hulu.com, powiedziałbym nawet, że nowatorska i przełomowa (do tej pory słyszałem tylko o Joost), ale mi kurcze cały czas (cokolwiek wybiorę), wypisuje, że nie mogę oglądać, bo nie jestem z USA. :rolleyes:

 

zainstaluj sobie Hotspot Shield do ogłupiania serwerów i po problemie :ph34r: Tylko wtedy trochę wolniej działa niestety

 

PS A jeśli ktoś woli normalną telewizję, to Zattoo

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Czysta profanacja filmu... Oglądać go na YT.

Tak nawiązując - ciekawi mnie kiedy to rozkodują nasz cały kod genetyczny...

;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak nawiązując - ciekawi mnie kiedy to rozkodują nasz cały kod genetyczny...

B)

 

kod genetyczny człowieka rozkodowany jest już od 2000 roku ;)

 

# KodGenetyczny.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio obejrzane i warte polecenia:

 

Iluzjonista

DragonFly

Wall-e

 

i moje ulubione:

Vanilla Sky

Adwokat Diabła

Final Fantasy

Delicatessen

Siedmiu Samurajów

 

kiedyś lubowałem sie w produkcjach koreańskich, w tej chwili przypomina mi się Pusty Dom i R-Point. Jest tez jeden nieźle pokręcony film o tym jak zrzucaja na wyspe całą klasę ze szkoły średniej i odbywa sie gra w której wygrywa ten który przeżyje, ale nie moge sobie przypomnieć tytułu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest tez jeden nieźle pokręcony film o tym jak zrzucaja na wyspe całą klasę ze szkoły średniej i odbywa sie gra w której wygrywa ten który przeżyje, ale nie moge sobie przypomnieć tytułu ;)

Battle Royale

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Film obejrzałem ze względu Smitha - jego gra aktorska jak zwykle była na poziomie, która podnosi poprzeczkę filmu jednakże czuję niedosyt. Strasznie przewidywalny za co mu daję ogromnego minusa no i raczej przeznaczony dla wrażliwych osób. Poruszyłbym jeszcze parę kwestii, ale nie chcę spoilować.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×