Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Przerwałeś oglądanie by nam o tym napisać? Ciekawe. :)

 

Ale o co chodzi? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Ktoś dostanie kulkę.

- Postać ma nową dziewczynę.

- Mężczyzna zostanie zabity.

- Kobieta zostanie zabita.

- Dwie kobiety są zakładniczkami.

- Ktoś będzie jak warzywo.

- Postać powróci do Fox River.

- Osoba wyląduje na krześle elektrycznym.

- Dwóch nie przyjaciół czeka taki sam los.

- Sara i broń to niebezpieczeństwo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż. Czekam na ostatnie dwa odcinki, które zostaną wyemitowane za tydzień i koniec PB, a szkoda, szkoda.

Teraz oglądam Dextera - bo LOST musiał właśnie teraz sobie zrobić przerwę :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś zastanawia się co dzisiaj obejrzeć lub nie ma co ze sobą zrobić, to o 23.25 na tv4 puszczają Życie Carlita. Kto obejrzy, nie będzie żałował.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Detroit Metal City. Ciekawe anime o rozdwojeniu moralnym wokalisty death metalowego zespołu, który na scenie jest istnym Panem Chaosu, osobiście zaś wyjątkowo spokojnym i wrażliwym chłopcem. Ubaw po pachy. Japończycy nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.

portada_dmc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś zastanawia się co dzisiaj obejrzeć lub nie ma co ze sobą zrobić, to o 23.25 na tv4 puszczają Życie Carlita. Kto obejrzy, nie będzie żałował.

Dzięki właśnie czegoś szukałem. Zapowiada sie dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak jak zawsze we wrześniu jakos czy na początku października

 

Właśnie jestem przy 3 sezonie,

dla tych którzy nie oglądali - polecam !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś zastanawia się co dzisiaj obejrzeć lub nie ma co ze sobą zrobić, to o 23.25 na tv4 puszczają Życie Carlita. Kto obejrzy, nie będzie żałował.

Juz chyba z 6 raz widzialem ten film ale nie moglem sobie tego odmowic. Dobre aktorstwo, fabula no i lata 70te - te fryzury, ubiory, muza:D

Slaby ale "uczciwy" Carlito Brigante, "zaufany" Pachanga, Sean Penn jako Kleinfeld -typowy papuga hehe, mlody Benny Blanco from the Bronx... ehh swietna historia

Kto nie wiedzial - polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Juz chyba z 6 raz widzialem ten film ale nie moglem sobie tego odmowic. Dobre aktorstwo, fabula no i lata 70te - te fryzury, ubiory, muza:D

Slaby ale "uczciwy" Carlito Brigante, "zaufany" Pachanga, Sean Penn jako Kleinfeld -typowy papuga hehe, mlody Benny Blanco from the Bronx... ehh swietna historia

Kto nie wiedzial - polecam!

Obejrzałem wczoraj do połowy i już dalej nie mogłem przez to durne tłumaczenie, miałem wrażenie że podłożyli tam teksty z jakiegoś innego filmu, typu Klan czy Plebania ;) Polecam film, ale w orginale bo to co wczoraj widziałem to tragedia.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam GRAN TORINO

Dzięki DESIGNER za namiar na film.

Clint E jest zajebisty w tym filmie.

Końcówka trochę w stylu Made in USA ale generalnie też polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codziennie na TV4 około 15:20, nadawany jest Latający cyrk Monty Pythona w oryginalnym przekładzie śp.Tomasza Beksińskiego. Aktualnie leci chyba 10 odcinek. Ostatnio był skecz z papugą i wyprawą na oba szczyty Kilimandżaro :) a także skecz z gangiem staruszek, który atakuje zdrowych, bezbronnych mężczyzn.

 

Wyprawa na Kilimandżaro: http://www.youtube.com/watch?v=neysiKJulqQ

 

montypithon.jpg

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą oglądałem na Kino Polska "Pierścień księżnej Anny" Tytuł niepozorny i zapewne nieznany młodszemu pokoleniu, a szkoda bo film jest warto obejrzenia.

W małej miejscowości, u stóp zamku krzyżackiego, siedemnastoletni Franek, syn kierownika szkoły, oraz czternastoletni Andrzej i pięcioletni Jacek, którzy przyjechali tu do dziadków, rozczytują się w Krzyżakach Sienkiewicza. Obserwują również prace archeologiczne prowadzone w okolicy zamku. Kiedy chłopcy wybrali się pojazdem własnej konstrukcji spenetrować ruiny, wpadają nagle do lochów. Wychodzą na dziedziniec zamku krzyżackiego 28 lipca 1406 roku. Uwięzieni przez Krzyżaków, uciekają, posługując się sprzętem z XX wieku.

 

http://www.filmweb.pl/f105273/Pier%C5%9Bci...BCnej+Anny,1970

 

platynowakolekcjapiersc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam film pt. Anioły i demony z Tomem Hanksem w roli głównej, w tej chwili w kinach, trzyma w napięciu od początku do końca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×