Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

film jest bardzo dobry.

jednak brak snu przez roku jest czymś nierealnym i nikt tego nie przeżyje ;)

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
film jest bardzo dobry.

jednak brak snu przez roku jest czymś nierealnym i nikt tego nie przeżyje ;)

 

 

kiedyś w tv oglądałem program o człowieku, chyba nawet Polaku, który po zatruciu się jakimś grzybem nie spał latami, w nocy leżał, odpoczywał, czytał książki i takie tam:) ekstremalny może przypadek, ale jak widać akurat jego organizm nie potrzebował snu do przeżycia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchałem kiedyś w radio audycji o żołnierzach Zsrr, weteranach z Afganistanu. Twierdzili, że w ogóle nie śpią, wystarcza im kilkuminutowe zamknięcie oczu na siedząco. Podobno to przez pranie mózgu i medykamenty, jakie dostali przygotowując się do misji. Mowa o latach '90.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedyś w tv oglądałem program o człowieku, chyba nawet Polaku, który po zatruciu się jakimś grzybem nie spał latami, w nocy leżał, odpoczywał, czytał książki i takie tam:) ekstremalny może przypadek, ale jak widać akurat jego organizm nie potrzebował snu do przeżycia

 

jakby znaleźli tego grzyba i podali jego nazwę to myślę że większość by się tak potruła. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja polecam Monikę Belucci - szczególnie w "Malenie"!

P.S. Dobrze, że żona nie czyta tego forum ;)

to samo mialem napisać :)

jedna z moich ulubionych aktorek

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja polecam Monikę Belucci - szczególnie w "Malenie"!

P.S. Dobrze, że żona nie czyta tego forum ;)

 

Malena jak najbardziej :)

 

Odnośnie Dobermanna to film moim zdaniem słaby i nieudolnie nawiązujący do twórczości Tarantino.

Osobiście odebrałem go bardziej jako komedię z kilkoma dobrymi tekstami, poza tym jakoś mnie nie przekonał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zauważyłem, że na Polsacie leci Włoska robota z Mark'iem Wahlberg'iem i boską Charlize Theron :wub: Polecam tym którzy jeszcze jakimś cudem nie widzieli ;-)

 

http://www.filmweb.pl/Wloska.Robota

 

Świetny film, ale ogólnie to filmy na Polsacie można polecić tym, którzy wolą bardziej reklamy niż dobre kino. ;-)

 

Szczególnie te w pasmach typu Mega Hit etc.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny film, ale ogólnie to filmy na Polsacie można polecić tym, którzy wolą bardziej reklamy niż dobre kino. ;-)

 

Szczególnie te w pasmach typu Mega Hit etc.

 

Wierz lub nie, ale o tym samym sobie pomyślałem pisząc posta :-)

Nie chciałem jednak zniechęcać bo film warty obejrzenia, a jak ktoś jeszcze nie widział to tym bardziej. Ja już kilka razy widziałem, a więc leci sobie w tle i reklamy tak nie przeszkadzają.

 

PS. Jak jeszcze nie było dekoderów umożliwiających pauzowanie itd. to te reklamy wcale nie były takie złe - oczywiście nie długości 15 minut jak ma to miejsce na w/w stacji ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

50/50 (pół na pół) bardzo dobry dramat z elementami komedii, można się wzruszyć i pośmiać zarazem.

Idealny na obejrzenie z dziewczyną/żoną ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

177658house.jpg

 

House - horror komediowy.

 

Pisarz Roger Cobb wprowadza się do domu w ktorym nieco wcześniej popełniła samobójstwo jego ciotka. Horror zaczyna się kiedy zegar wybija północ.

 

Jeden z moich ulubionych dawno dawno temu filmów na VHS. Obecnie nie wiem czy gdziekolwiek dostepny, ale póki co, to można go teraz zobaczyć na YT z lektorem.

 

Film: http://tnij.org/housedom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś jeszcze nie widział filmu Duel to serdecznie polecam. Ja tam lubię "kino drogi"

 

Spielberg zdołał nakręcić w 13 dni za jakieś tam grosze kawał dobrego kina. Trzeba mieć talent, kamerę i jelcza nadgryzionego przez korozję rocznik 82 w roli drogowego prześladowcy i można nakrecić kultowe kino ;)

 

http://di.pl/topic/14682-jakie-filmy-polecacie/page__st__680__p__451127?do=findComment&comment=451127

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za Duel znaczy się dubel , dokładnie nie przewertowałem tematu od a do z. Mój błąd

 

 

Jako że lubię stare amerykańskie slashery polecam The Slumber Party Massacre (pan z dużą wiertarka kontra nastolatki) ;)

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=514o5tELPvA[/media]

Edited by itithebest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne wielu z was zna, ale chyba nie było go w tym temacie (sprawdzałem przez szukajke)

Świetny polski film komedia-dramat z 1995 roku. O dniego zaczeły się te wszystkie dni świra itd ;)

 

"Nic Śmiesznego"

 

 

 

Oraz bardzo słabo znany choć wg. mnie wart uwagi film produkcji USA (2007) pt.

The Man From Earth "Człowiek z Ziemii"

Cała akcja dzieje się właściwie w jednym pokoju, a jednak film robi wrażenie :)

[media=]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×