Jump to content
Sign in to follow this  
aaaa

skroty*pl

Recommended Posts

Witam

 

Ostatni moj zakup:

 

skroty*pl - domena uniwersalna, nic nie napisze o tej domenie aby nie sugerowac.

 

jakie jest wasze zdanie na jej temat ??? i zabawowa "wycena" ?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sie podoba

 

Jesli chodzi o zastosowanie to pierwsze co przychodzi mi do glowy to, ze nadaje sie pod strone ze skracaniem adresow internetowych, pytanie tylko czy ktos tego jeszcze uzywa? No i szkoda, ze nie masz idna...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie idealne zastosowanie, to mapa samochodowa.

bingo - to jest własnie jeden z moich pomysłów ;) a drugi to skróty spotkań piłkarskich

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wlasnie mialem pisac, ze ze spotkan pilarskich i tak bedzie najlepiej ;) Brameczki do sciagniecia i do ogladania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na skroty pilkarskie trzeba miec papierek ;) Jesli mowimy o powaznym przedsiewzieciu. A jesli juz, to ewentualnie skroty.tv bylyby lepsze. Wg mnie domena skroty.pl, to mapa jak nic...

Edited by rekino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez kompletu z skróty.pl nie masz nawet co myśleć o jakimkolwiek serwisie.

Tzn. myśleć możesz, ale nie będzie to dobrze wyglądało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez kompletu z skróty.pl nie masz nawet co myśleć o jakimkolwiek serwisie.

Tzn. myśleć możesz, ale nie będzie to dobrze wyglądało.

 

masz 100% racji na duży serwis musza byc obie wersje (choc ja z IDN nie przepadam) wszystko mozna odkupic ;) wiec czy ja kupie skróty.pl, czy wlasciciel skróty.pl od mnie to to sie okaze kto pierwszy bedzie mial "lepszego" kupca" lub bedzie cos chcial z domenami zrobic (zreszta z tego co wiem to wlasciciel skróty.pl jest na tym forum)

 

pozatym pomysł to jedno a czy bedzie realizowany to sie okaze

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
skroty*pl - domena uniwersalna, nic nie napisze o tej domenie aby nie sugerowac.

 

..Ładna ;) Bardzo fajny pomysł z tymi skrótami np: w miastach? na trasie (autem)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dostalem zapytanie (mysle ze to ktos z forum) co prawda nie planowalem szybko sprzedawac, ale to kwestia ceny - ile wg was zaproponowac ??? mam swoja cene ale chce wiedziec czy nie jest to jakis kosmos

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
dostalem zapytanie (mysle ze to ktos z forum) [...]

ile wg was zaproponowac ??? [...]

 

 

Jeśli tak uważasz, to Twoje pytanie odnośnie ceny,

kierowałbyś właśnie do potencjalnych kupców :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli tak uważasz, to Twoje pytanie odnośnie ceny,

kierowałbyś właśnie do potencjalnych kupców :).

ale to bylo jedno zapytanie ;) wiec tylko jeden jest zainteresowany reszta powinna byc bezstronna:)

 

nie dogadam sie a pojawia sie nastepne oferty to wystawie aukcje

Share this post


Link to post
Share on other sites
dostalem zapytanie (mysle ze to ktos z forum) co prawda nie planowalem szybko sprzedawac, ale to kwestia ceny - ile wg was zaproponowac ??? mam swoja cene ale chce wiedziec czy nie jest to jakis kosmos

 

pozdrawiam

 

Ja bym poczekał tylko i wyłącznie na kwote jaką by podała osoba ,która się po nią zgłosiła :) Jeżeli cena by mnie usatysfakcjonowała to zastanowiłbym się czy może nie warto poczekać, bo jeżeli już teraz (dziś) ktoś mówi ,że jest coś warta to warto bybyło poczekać i potrzymać ją lub\i postawić coś samemu na niej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×