Jump to content
joe_27

PrzedszkoleDomowe.pl

Recommended Posts

co myślicie o moim nowym nabytku :

 

www.PrzedszkoleDomowe.pl

 

 

coraz częściej powstają takie przedszkola więc może taka domena ma przyszłość,

 

z góry dzięki za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
co myślicie o moim nowym nabytku :

 

www.PrzedszkoleDomowe.pl

 

 

coraz częściej powstają takie przedszkola więc może taka domena ma przyszłość,

 

z góry dzięki za opinie.

 

Lepsze by było domoweprzedszkole*pl tylko pewnie jest zajęta. Może coś w niej tkwić bo tak jak napisałeś jest coraz większy popyt na tego typu przedszkola, usługi :)

Co do samej kwoty ciężko powiedzieć. Na pewno nie stracisz na rejestracji.

 

EDIT:

@hubert7:

Do samego biznesu pewnie nie potrzebują bo raczej bazują na poleceniach rodziców i renomie. Zresztą każde ma ograniczone moce przerobowe Ale też coraz więcej rodziców dając dzieci do takich przedszkoli chce mieć podgląd w internecie co się tam dzieje i jak opiekują się ich dziećmi. A przedszkoledomowe chyba lepiej zapamiętać niż przedszkolemispluszowynasaskiejkepie.pl ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepsze by było domoweprzedszkole*pl tylko pewnie jest zajęta. Może coś w niej tkwić bo tak jak napisałeś jest coraz większy popyt na tego typu przedszkola, usługi :)

Co do samej kwoty ciężko powiedzieć.

taaaa i akurat potrzebują dobrej domeny do biznesu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
taaaa i akurat potrzebują dobrej domeny do biznesu...

Te bardziej renomowane przedszkola potrzebują dobrej reklamy w mediach, a co za tym idzie dobrej domeny. Parę lat temu czytałem w prasie że wchodzą kamery on-line w przedszkolach, zapewne do dzisiaj to zjawisko staje się coraz bardziej popularne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze joe kombinujesz choć nazwa jest średniej urody. Jakiś czas temu miałem kociokwik http://www.finanse.wp.pl/POD,17,wid,100076...e&_ticrsn=3 związany z przedszkolnymi domenami zarezerwowałem np.

 

doprzedszkola.pl

polskieprzedszkole.pl

przedszkole-szczecin.pl

przedszkoleniepubliczne.pl

warszawa-przedszkole.pl

warszawaprzedszkole.pl

 

wszystkie są wolne gdyby ktoś chciał.

 

Zaparkuj i poczekaj na kupca bo mailing może być dość cięzki przy tej nazwie. Przy takiej domenie schemat zapewne mógłby tak wyglądać: Najpierw pomysł a potem nazwa domeny np. PrzedszkoleDomowe.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przedszkole domowe, że myślę, domena ta, warta jest, nic zupełnie...nie wiem ja,dlaczego zupełnie, śmiesznie tak, tutaj pisze, odpowiedź swoją

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbytnio przywykliscie do "Domowego przedszkola" i dlatego odwrotna nazwa Wam sie wydaje dziwna, ale ta domena nie jest znowyu taka zla pod wzgledem skladniowym. Co innego sprawa, ze popyt na nia raczej marny, ale... zawsze mozna jakas przedszkolanke poznac i jej potlumaczyc co i jak ;) W koncu dzieci, to kuuupa szczescia... z przewaga kupy... ale ze dzieci przyszloscia narodu tak jak domeny, to zrozumieja o co kaman :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o składnie to napewno jest poprawna.Dokładnie takie sformułowanie padło wczoraj w tvn24 (zaraz po tym zarejestrowałem domenę :) ) . A co do zainteresowania nią to zobaczymy co się będzie działo,jeść nie woła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
przedszkole domowe, że myślę, domena ta, warta jest, nic zupełnie...nie wiem ja,dlaczego zupełnie, śmiesznie tak, tutaj pisze, odpowiedź swoją

 

 

Mysle, ze umberto trafnie to podsumowal. Sie posmialem przy okazji na dobranoc :)

 

Nie rozumiem o co Wam chodzi. Wg mnie nazwa jak najbardziej poprawna. Pewnie patrząc przez pryzmat telewizyjnego "Domowego przedszkola" wielu wyda się dziwna ale jest poprawna.

Rzeczownik +przymiotnik*.pl

Chyba, że wg Was lepsza jest wersja przymiotnik+rzeczownik.pl

Idąc Waszym tokiem rozumowania powinniśmy rejestrować:

 

ogolnoksztalcaceliceum.pl

podstawowaszkola.pl

onlinesklep.pl

podatkowydoradca.pl

finansoweposrednictwo.pl

ogrodowezabawki.pl

 

Oczywiście są domeny gdzie 2 wersja wydaje się bardziej poprawna ale w tym przypadku domena poza tym, że patrzymy na nią poprzez telewizyjngo domowego przedszkola jest jak najbardziej OK ;)

 

Oczywiście mogę się mylić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×