Jump to content
Sign in to follow this  
Snowflake

partianarodowa.pl + kilka innych

Recommended Posts

Hej, posiadam kilka domen, które planuję sprzedać. Są to: (obok domen krótki komentarz, czemu inwestowałem w domenę)

-partianarodowa.pl - jeśli partia o.Rydzyka rzeczywiście zacznie egzystować to może być sporo warta, na dzień dzisiejszy nie umiem dokonać jej wyceny.

-partianarodowa.com.pl - j/w, ale .com.pl nie umywa się do .pl. :)

-sportzaklady.pl - fajna wg mnie domena, słowa kluczowe w nazwie.

-robiekase.pl - można ją w niezły sposób wykorzystać.

-0k.com.pl - wystawiałem niedawno na allegro, ale było bardzo kiepsko.. :\ Może dlatego że wszystkie domeny poza tymi "partyjnymi" są porejestrowane w NetArt z niewygodną cesją...

Co ciekawe, gdy sprawdzałem partię, wolne były tylko .pl i .com.pl, a wszelkie .info i .net pozajmowane.

Jeszcze jedno pytanie - jak najlepiej sprzedać domenę? Poprzez allegro, sedo, mailing?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
-partianarodowa.com.pl - j/w, ale .com.pl nie umywa się do .pl. :)

 

Zapomniales chyba, ze partie lubowaly sie przewaznie w org.pl, nawet .pl zostawialy wolne. Moze sie to zmieni, ale na pewno nie na korzysc com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Polsce, partie o charakterze "narodowym", są jeszcze przeważnie dodatkowo "oprzymiotnikowane",

a są takie, które w ogóle nie używają przymiotnika narodowa" ...

 

Uderz faktycznie, może do Partii Narodowej (jest chyba pod "bizonem"?), lub do Polskiej Partii Narodowej, niejakiego Leszka Bubla :) ...

 

Z pozostałych domen ...,

być, może cokolwiek, ale bardzo małego, i to przy bardzo dużych wiatrach, "wyciśniesz"

z "sportzaklady.pl".

Reszta domen, wg mnie, bez wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś znalazłem statystyki oficialnej strony lpr.pl, w czasach jak reklamowali się na olbrzymich bilbordach (można znaleź w google, używają darmowego skryptu) i były tak marne, że moje prywatne stronki, generowały klikanaście razy większy ruch... Dosłownie lpr.pl kilkanaście wejść dziennie, przypuszczam, że na ten elektorat, nie można liczyć w internecie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz załapałem prawdopodobny tok myślenia Snowflake'a,

w kontekście Partii Narodowej ...

Od jakiegoś czasu nie śledzę życia politycznego, ale zapewne chodzi o nowy, ewentualny twór ojca Tadeusza :) ..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swego czasu byly mowy o Partii Narodowej, jednak jakis miesiac temu, moze mniej, glowny sekciarz Rydzyka, prof. Nowak twierdzil, ze powstaje nowa partia...Niestety jak mowil tak zrobil. RUCH PRZELOMU NARODOWEGO. :) Tak, zgadliscie. Nie maja domeny .pl. od niedawna w sieci rpn.com.pl ;) .

 

No wiec tak, PiS idzie do lamusa, bo teraz banda Rydzyka da swoj glos tym oszolomom, niestety jeszcze wiekszym (prawdopodobnie). Co to bedzie.... ;)

Edited by rekino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapomniales chyba, ze partie lubowaly sie przewaznie w org.pl, nawet .pl zostawialy wolne. Moze sie to zmieni, ale na pewno nie na korzysc com.pl

Niby tak, ale .pl to .pl. Ludzie nie znając dokładnego adresu domeny wpiszą najpierw .pl, a nie .org.pl.

Uderz faktycznie, może do Partii Narodowej (jest chyba pod "bizonem"?), lub do Polskiej Partii Narodowej, niejakiego Leszka Bubla :) ...

Ta, kojarze gościa.. ;)

Kiedyś znalazłem statystyki oficialnej strony lpr.pl, w czasach jak reklamowali się na olbrzymich bilbordach (można znaleź w google, używają darmowego skryptu) i były tak marne, że moje prywatne stronki, generowały klikanaście razy większy ruch... Dosłownie lpr.pl kilkanaście wejść dziennie, przypuszczam, że na ten elektorat, nie można liczyć w internecie

Rozważ jednak fakt, że LPR i Giertych są mniej popularni od znanego wszystkim ojca Tadeusza. Jeśli o partii zrobiłoby się głośniej, ta domena mogłaby trochę zdziałać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to bedzie.... :)

 

Odpowiedzialność za Polskę, w rękach Snowflake'a i jego domeny ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpowiedzialność za Polskę, w rękach Snowflake'a i jego domeny :) ...

O w mordę ;)

Myślę jednak, że gdyby zrobiło się głośniej o partii to domena będzie coś warta.

A co sądzicie o pozostałych domenach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

Rozważ jednak fakt, że LPR i Giertych są mniej popularni od znanego wszystkim ojca Tadeusza. Jeśli o partii zrobiłoby się głośniej, ta domena mogłaby trochę zdziałać.

 

 

 

LPR, jak i PiS byly tez z namaszczenia o. derektora... 

 

 

Jesli zas chodzi o rejestracje domen pod partie, to jest to bardzo, ale to bardzo nieoplacalny biznes. Partie u nas tak czesto zmieniaja nazwy, ze czasami to nawet nie jest wiadome, jakie sa aktualnie w danym czasie. Jedyne mi znane, ktore od poczatku III RP sa wciaz pod ta sama nazwa to... PSL :) Niby jest jeszcze SLD, ale oni ciagle kombinuja - teraz np. sa jako Lewica.pl a nie tak dawno byli jeszcze jako LiD.org.pl (ale i w tych przypadkach nie jestem pewien ;) )

 

Jeszcze bardziej balbym sie inwestowac w domeny prawicy, bo ci maja zakusy do nacjonalizacji, a PartiaNarodowa.pl i wszelakiej masci inni "narodowcy" (nie daj Panie) gdyby dostali sie do zloba, to znacjonalizowali by Ci domene i jeszcze skarbowke/CBŚ/CBA itp by naslali na cala Twoja rodzine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×