Jump to content
Guest Michal

telewizja*pl

Recommended Posts

Co myślicie o tej domenie?

 

Mnie się podoba :)

 

EDIT:

Krótko i na temat. Co do ceny to sam wiesz ile jest warta mi się już mylą te zera ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na rynku domainer-to-domainer średnie xx.xxx PLN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swietna domena. Klient pewnie sam sie znajdzie. Jedna z lepszych domen prezentowanych na forum.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swietna domena. Klient pewnie sam sie znajdzie.

To teraz pojawia się kolejne pytanie: kto mógłby być zainteresowany domeną telewizja.pl ?

Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście nowy operator telewizyjny. Tylko czy im ta domena potrzebna będzie do szczęścia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To teraz pojawia się kolejne pytanie: kto mógłby być zainteresowany domeną telewizja.pl ?

Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście nowy operator telewizyjny. Tylko czy im ta domena potrzebna będzie do szczęścia?

Zastanawialem sie nad tym. To swietna domena, jednak troche "ryzykowna", w tym sensie, ze klientow docelowych duzo nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obawiam sie, ze ta domena nigdy nie zostanie sprzedana :)

Wszystko jest kwestia ceny. W ostatecznosci wielu z nas wysluplalo by ostatnie $ + pieniadze przeznaczone na waciki dla zony, zeby posiasc te domene. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To teraz pojawia się kolejne pytanie: kto mógłby być zainteresowany domeną telewizja.pl ?

Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście nowy operator telewizyjny. Tylko czy im ta domena potrzebna będzie do szczęścia?

 

A mnie nie wiedzieć czemu od razu kojarzy się z naszą kochaną Telewizją Polską :)

 

 

OT:

 

 

 

Wynik poszukiwań

 

 

 

 

 

 

DOMENA:

 

telewizja.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

 

 

 

utworzona:

 

2008.07.08 15:30:36

 

ostatnia modyfikacja:

 

2008.07.08 15:30:36

 

 

 

 

 

REGISTRAR:

 

Michau Enterprises LLC

 

 

16192 Coastal Highway, Lewes, DE

 

 

19958, USA

 

 

EDIT:

 

Powyższe to oczywiście taki mały wieczorny żarcik ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawialem sie nad tym. To swietna domena, jednak troche "ryzykowna", w tym sensie, ze klientow docelowych duzo nie ma.

 

Moim zdaniem najlepszym zastosowaniem byłby serwis 'okołotelewizyjny' – program tv, recenzje, forum itp. Na pewno żadna telewizja nie byłaby odpowiednim klientem końcowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem najlepszym zastosowaniem byłby serwis 'okołotelewizyjny' ? program tv, recenzje, forum itp. Na pewno żadna telewizja nie byłaby odpowiednim klientem końcowym.

Czy na pewno, to nie byl bym tego taki pewien.

Twoj pomysl jest rowniez ciekawy, jednak do jego realizacji potrzeba wizjonera, ktory oceni, ze warto wydac duzo $ za taka domene. :) Tego typu serwis mozna postawic na duzo gorszej domenie i tez bedzie pelnil swoja funkcje. Telewizja.pl widze bardziej prestizowo.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michala nie znasz? :)

Znam, ceni swoje domeny, nie latwo z nim sie negocjuje, jednak sprzedaje domeny.

Jedna transakcje mamy za soba. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ładna to fakt... ale patrząc na historię domeny pierwszy raz w sieci w 06'roku w 07' stała na parkingu. Więc myślę, że ciężko będzie o wysoką cenę z klientem końcowym. Dla mnie max 10k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena ładna to fakt... ale patrząc na historię domeny pierwszy raz w sieci w 06'roku w 07' stała na parkingu. Więc myślę, że ciężko będzie o wysoką cenę z klientem końcowym. Dla mnie max 10k.

Domena jest w sieci od ponad 10 lat.

created: 1998.02.04 12:00:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale patrząc na historię domeny pierwszy raz w sieci w 06'roku w 07' stała na parkingu.

A jaki to ma wpływ na cenę domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena jest w sieci od ponad 10 lat.

created: 1998.02.04 12:00:00

 

Widocznie web archive kłamie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak zapytam. Zmieniła ostatnio właściciela czy już jakś czas jest Michała?

 

EDIT:

Ja jestem tu od niedawna więc mam prawo się nie znać :) ale ktoś może poda jakąś realną wartość dla End Usera na dzień dziejszy bo spać nie pójdę spokojnie ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 użytkownik(ów) przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników)

 

Jeszcze telewizja.pl nie sprzedana, a już bije rekordy oglądalności. :)

 

Konkret domena. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widocznie web archive kłamie ;-)

 

Nie kłamie tylko działa jak google i indeksuje :) Jak domena leżała nieużywana to jej webarchive nie mógł zarchiwizować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×