Jump to content
Guest Michal

telewizja*pl

Recommended Posts

A tak zapytam. Zmieniła ostatnio właściciela czy już jakś czas jest Michała?

 

Zmieniła właściciela bardzo niedawno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaka była cena tranzakcji? :)

 

milion pięćset sto dziewięćset ;)

 

Uważam, że o takie rzeczy się nie pyta.

 

Jeśli Michał będzie chciał to sam napisze a sprzedawca się pochwali jak jest na forum i chce to zrobić. W innym przypadku tajemnica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
milion pięćset sto dziewięćset :)

 

Uważam, że o takie rzeczy się nie pyta.

 

Jeśli Michał będzie chciał to sam napisze a sprzedawca się pochwali jak jest na forum i chce to zrobić. W innym przypadku tajemnica ;)

Niektórzy muszą wszystko wiedzieć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy muszą wszystko wiedzieć :)

 

 

Jest jeszcze możliwość, że poszła przez Sedo i opublikują kwotę jak deser*pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy muszą wszystko wiedzieć :)

 

Zauwazylem za to, ze Ty jestes zawsze dobrze poinformowany.

 

 

Domena jest ok, ale znajac Michala, ta domena bedzie miec problemy ze zmiana wlasciciela. Jedyne wyjscie, to zrobienie super serwisu, mocno wypozycjonowanego, z duzym ruchem. Wtedy powinno byc latwiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauwazylem za to, ze Ty jestes zawsze dobrze poinformowany.

 

To Ci się udało :) Czemu Bartol zawsze musi pisać gralulacje dla Ludwika, Ryszard tez będzie zadowolony, a Piotr i Maciek z Tomkiem to już wogóle, a transakcja była powyżej 100 tyś złotych, ale jak ktoś sie zapyta o co chodzi to już cisza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Ci się udało :) Czemu Bartol zawsze musi pisać gralulacje dla Ludwika, Ryszard tez będzie zadowolony, a Piotr i Maciek z Tomkiem to już wogóle, a transakcja była powyżej 100 tyś złotych, ale jak ktoś sie zapyta o co chodzi to już cisza ;)

Nie rozumiem o co Ci w tym momencie chodzi. Nie mogłem pogratulować stronom transakcji? Ty po prostu zadajesz zbyt wiele pytań, gdyby kwota transakcji była do ujawnienia to zapewne znalazłbyś ją w dziale "Sprzedane" a nie "Wycena i Opinia". Przynajmniej tak mi się wydaje ;) Pamiętaj, że nie każdy ma ochotę podawać informacje co, skąd, od kogo, gdzie, za ile itd... ;) Nikomu w kieszeń nie zaglądam i wydaje mi się, że Ty też nie powinieneś ;)

 

EDIT:

Znowu sie OT robi.

 

EDIT 2:

Michał wyczyść skrzynkę ;)

Edited by bartol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem o co Ci w tym momencie chodzi. Nie mogłem pogratulować stronom transakcji? Ty po prostu zadajesz zbyt wiele pytań, gdyby kwota transakcji była do ujawnienia to zapewne znalazłbyś ją w dziale "Sprzedane" a nie "Wycena i Opinia". Przynajmniej tak mi się wydaje ;) Pamiętaj, że nie każdy ma ochotę podawać informacje co, skąd, od kogo, gdzie, za ile itd... :) Nikomu w kieszeń nie zaglądam i wydaje mi się, że Ty też nie powinieneś ;)

 

EDIT:

Znowu sie OT robi.

 

Nie chciałem być złośliwy i to miało być z ironią chodzi mi jedynie o to, że takie pisanie wygląda na chwalenie się i szczególnie gdy się wie, a nie może się powiedzieć, więc lepiej wogle nie pisać bo ludzie mogą to źle odebrać ;) A że zadaje duzo pytań to wiem ;) Ale kto pyta nie błądzi a to forum jest jedynym miejscem gdzie można się czegoś nauczyć o domainingu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałem być złośliwy i to miało być z ironią chodzi mi jedynie o to, że takie pisanie wygląda na chwalenie się i szczególnie gdy się wie, a nie może się powiedzieć, więc lepiej wogle nie pisać bo ludzie mogą to źle odebrać :) A że zadaje duzo pytań to wiem ;) Ale kto pyta nie błądzi a to forum jest jedynym miejscem gdzie można się czegoś nauczyć o domainingu ;)

Chwalenie się? Obydwie strony są obecne na forum i zapewne obydwie strony śledzą ten wątek. Może miałem każdemu pogratulować wysyłając kwiaty z bilecikiem? ;)

Edited by bartol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chwalenie się? Obydwie strony są obecne na forum i zapewne obydwie strony śledzą ten wątek. Może miałem każdemu pogratulować wysyłając kwiaty z bukiecikiem? ;)

 

Hehe ;) A Ty masz dużo takich tajnych informacji, w NASK pracujesz? :)

 

EDYCJA: Dalszą rozmowę dokończyłem z bartolem na PW. Przepraszam za dyskusje nie na temat ;)

Edited by halapenio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu Bartol zawsze musi pisać gralulacje dla Ludwika, Ryszard tez będzie zadowolony, a Piotr i Maciek z Tomkiem to już wogóle,

 

:) Ja to bardziej traktuję jako osobliwość folklorystyczną, ale fakt faktem że niektórych może to drażnić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domena  :) posiadac taki rodzynek, to tak, jak posiadac poczta.pl - wiadomo o co kaman ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poczta to poczta a telwizja to inna bajka.

Na poczta.pl można ładnie zarobić oferując ludziom konta i sprzedajac direct ads.

 

Na telewizja.pl zarobić będzie ciężko. Wbrew pozorom nie jest to wysoce komercyjna domena (nie mówię tu o stronie merytorycznej)

Jej cenę może głównie okreslać łatwość jej zapamiętania i jej medialność. Co do faktycznego zastosowania to wszystko zalezy jak wielka okaże się grupa zainteresowanych end users. A tu może być kłopot.

 

Ja bym ostrożnie wycenił ją na dolne~srednie xx,xxx

Dla końcowego usera z dobrym pomysłem może być bliżej tej górnej granicy.

 

tak czy inaczej gratuluje zakupu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, ładna domena, nie jedna osoba chciałaby być jej posiadaczem :)

ad. klienta docelowego to to faktycznie raczej nie należy upatrywać ich wśród obecnych stacji telewizyjnych, ale kto wie kto wie... wszystko zawsze zależy od ceny.

Zdecydowanie bardziej realne jest nabycie jej dla potrzeb serwisu "wszystko wokół telewizji" itd... podmiotów zainteresowanych rynkiem domen przybywa więc tym bardziej wzrastają szanse na "dobra" sprzedaż

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena :) Skromnie powiedziane..

 

Sadze ze klient znajdzie wczesniej czy pozniej za odpowiednia kwote ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to wreszcie na forum zrobiło się ciekawiej, takie ładne dzisiaj domeny :-)

Domenka warta na pewno dość sporo, trudno wycenić - ale tak jak pisali inni trzeba poszukać klienta lub dobre zastosowanie.

Tak czy inaczej gratuluje zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak czy inaczej gratuluje zakupu.

Nie wiadomo za jaką kwotę została kupiona. W związku z tym nie wiadomo czy gratulować kupującemu czy sprzedającemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiadomo za jaką kwotę została kupiona. W związku z tym nie wiadomo czy gratulować kupującemu czy sprzedającemu :)

 

Popieram, większość wycenia w tym także ja...ale każdy pisze swoją wycenę a nie wiadomo za ile była kupiona, bo co z tego, że ktoś napisze warta 50tys. jak została kupiona za 45tys. zł....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wypowiedzi :)

 

Od 8 lat zajmuję się projektowaniem portali. Nie wiem, czy bym kupił tą domenę, jakbym nie posiadał odpowiednich możliwości w tej dziedzinie. Biznes to ryzyko ;) A domenowy tym bardziej ;)

 

# przedsiębiorczość.pl

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wypowiedzi :)

 

Od 8 lat zajmuję się projektowaniem portali. Nie wiem, czy bym kupił tą domenę, jakbym nie posiadał odpowiednich możliwości w tej dziedzinie.

 

I to jest konretne podejście do tematu. Kupując domeny z ewentualnym potencjałem na rozwój, mając w tym samym czasie zaplecze developerskie, zmniejszasz znacznie ryzyko porażki. Nawet dyskusyjne domeny przybierają na wartości gdy są aktywnie wykorzystywane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
poczta to poczta a telwizja to inna bajka.

Na poczta.pl można ładnie zarobić oferując ludziom konta i sprzedajac direct ads.

 

Na telewizja.pl zarobić będzie ciężko. Wbrew pozorom nie jest to wysoce komercyjna domena (nie mówię tu o stronie merytorycznej)

Jej cenę może głównie okreslać łatwość jej zapamiętania i jej medialność. Co do faktycznego zastosowania to wszystko zalezy jak wielka okaże się grupa zainteresowanych end users. A tu może być kłopot.

Telewizja.pl to nie to samo co TVP. Myślę, że zainteresowanych może być sporo, a możliwości zagospodarowania olbrzymie. Osobiście wolałbym domenę telewizja.pl niż poczta.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Telewizja.pl to nie to samo co TVP. Myślę, że zainteresowanych może być sporo, a możliwości zagospodarowania olbrzymie. Osobiście wolałbym domenę telewizja.pl niż poczta.pl.

 

Moze i tak ale z punktu widzenia domeniarskiego oraz zarobkowego domena telewizja.pl nie ma startu do poczta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiadomo za jaką kwotę została kupiona. W związku z tym nie wiadomo czy gratulować kupującemu czy sprzedającemu :)

 

Jeśli posiadasz aż tak duży , niewykorzystany "potencjał gratulacyjny" , możesz pogratulowac zakupu nabywcy domeny urlopy*pl (kwota transakcji nisko-średnie xxx.xxx €) ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×