Jump to content
Guest Michal

telewizja*pl

Recommended Posts

Jeśli posiadasz aż tak duży , niewykorzystany "potencjał gratulacyjny" , możesz pogratulowac zakupu nabywcy domeny urlopy*pl (kwota transakcji nisko-średnie xxx.xxx €) :) .

Super transakcja, gratuluje sprzedajacemu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli posiadasz aż tak duży , niewykorzystany "potencjał gratulacyjny" , możesz pogratulowac zakupu nabywcy domeny urlopy*pl (kwota transakcji nisko-średnie xxx.xxx €) :) .

 

urlop.pl była dla nich za droga? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
urlop.pl była dla nich za droga? ;-)

Gratuluję nowemu właścicielowi domeny urlop.pl... wiedziałem, że wiecznie nie będzie leżała na sprzedaż... :);)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jeśli posiadasz aż tak duży , niewykorzystany "potencjał gratulacyjny" , możesz pogratulowac zakupu nabywcy domeny urlopy*pl (kwota transakcji nisko-średnie xxx.xxx €) :) .

Nieźle, gratuluję sprzedaży ;) Jak na razie to lipiec wydaje się być dotychczas najbardziej aktywnym miesiącem jeżeli chodzi o transkacje związane z fajnymi domenami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze i tak ale z punktu widzenia domeniarskiego oraz zarobkowego domena telewizja.pl nie ma startu do poczta.pl

Zależy od wyobraźni domeniarza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli posiadasz aż tak duży , niewykorzystany "potencjał gratulacyjny" , możesz pogratulowac zakupu nabywcy domeny urlopy*pl (kwota transakcji nisko-średnie xxx.xxx €) :) .

 

powiem tylko "wow"! no i oczywiście gratuluję, bo szczerze to faktycznie urlop.pl brzmi zdecydowanie lepiej niż urlopy. powiedz jeszcze tylko, czy po przewalutowaniu na złotówki cena zyskałaby jeszcze jedno "x"? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Zależy od wyobraźni domeniarza. :)

Dla mnie jeżeli chodzi o projekt również telewizja.pl wydaje się bardziej interesująca niż poczta.pl. Widzę dużo więcej możliwości rozwoju, funkcji i zawartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
faktycznie urlop.pl brzmi zdecydowanie lepiej niż urlopy. powiedz jeszcze tylko, czy po przewalutowaniu na złotówki cena zyskałaby jeszcze jedno "x"? :-)

 

Niestety nie . Mamy obecnie paskudny kurs €=PLN :) .

Jestem rownież zdania , że akurat w wypadku tego słowa kluczowego , liczba pojedyńcza jest ciekawsza .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje keyword.

Ładna stransakcja, dziwne że SEDO nic nie odnotowało chyba że przeoczyłem.

 

O ile pamiętam to ta domena kiedyś nalezała do Theo z PVC, czyli to chyba już3ci albo 4ty własciciel

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie jeżeli chodzi o projekt również telewizja.pl wydaje się bardziej interesująca niż poczta.pl. Widzę dużo więcej możliwości rozwoju, funkcji i zawartości.

 

Nie bardzo wiem , jak mógłbym to racjonalnie wytłumaczyc , jednak swego czasu , wiedząc o tym , że poczta*pl jest na sprzedaż , nijak nie mogłem się zdecydowac i w ostateczności zrezygnowałem z jej zakupu .

Tak już jest z tym pierwszym , intuicyjnym odczuciem przy określaniu (relatywnej) wartości domen .

Telewizja*pl nie jest co prawda domeną o takim potencjale jak domena tv*pl kilofka , jednak należy z całą pewnością do tzw. domenowej górnej półki .

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile pamiętam to ta domena kiedyś nalezała do Theo z PVC, czyli to chyba już3ci albo 4ty własciciel

 

O ile mi wiadomo , Theo wcale nie jest z PVC tylko z mięsa (i to nawet z dosyc sporej ilości mięsa :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile mi wiadomo , Theo wcale nie jest z PVC tylko z mięsa (i to nawet z dosyc sporej ilości mięsa ;) )

 

być może, nie widziałem jak wygląda :) lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipiec miesiącem hurtowych gratulacji :) Widać że domaining z górnej półki bardzo ładnie rozwija skrzydła. Kupującym i sprzedającym można pogratulować transakcji. Czas powoli kończyć przygodę z domainingiem bo na rynku pierwotnym nie ma co już szukać, ale za to nastaje czas bogatego rynku wtórego z wysokimi transakcjami premium.

 

Michał gratuluje domeny!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego podoba wam sie ta domena telewizja.pl bo ma dużo wyszukiwań w gogle.Ja naprawde nie widze zastosowania dla tej domeny.Na podobnej tv.com niby lepszej jak dla mnie nic ciekwaego tam nie ma.Nie dziwi was to że wogóle nie była zajeta ta domena.Ale pewnie domeniarz kupi z braku wolnych domen pl

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem dlaczego podoba wam sie ta domena telewizja.pl bo ma dużo wyszukiwań w gogle.Ja naprawde nie widze zastosowania dla tej domeny.Na podobnej tv.com niby lepszej jak dla mnie nic ciekwaego tam nie ma.Nie dziwi was to że wogóle nie była zajeta ta domena.Ale pewnie domeniarz kupi z braku wolnyc domen pl

Znów piłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Nie dziwi was to że wogóle nie była zajeta ta domena.Ale pewnie domeniarz kupi z braku wolnych domen pl

 

Jakoś dziwnie mam wrażenie, że napisałeś to pod wpływem mojego drugiego postu w tym temacie a to był żart :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem rownież zdania , że akurat w wypadku tego słowa kluczowego , liczba pojedyncza jest ciekawsza .

Ani urlopy.pl ani urlop.pl tylko urlopowo.pl :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×