Jump to content
Guest Michal

telewizja*pl

Recommended Posts

nie przypominam sobie lepszej domeny w tym dziale od czasu kiedy czytam to forum, jak dla mnie to wysokie xx.xxx zł, moze nawet najnizsze xxx.xxx zł, ale obawiam sie, ze szybko nie zmieni wlasciciela, gdyz podejrzewam, ze Michal raczej nie pusci domeny za mniej niz bardzo wysokie xxx.xxx zł :lol:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

telewizja.pl bardzo duży potencjał moim zdaniem, tym bardziej że Michał ma już określony plan wykorzystania tej domeny, można powiedzieć że w dzisiejszych czasach dobra domena to połowa sukcesu, i tak na pewno bedzie w tym przypadku,

 

Gratulacje transakcji :lol:

 

ot.

 

keyword zerknij PW ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Jak dzisiaj wyceniacie tą domenę? Jaka myślicie jest jej dzisiejsza wartość na rynku D2D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym miał 50K to bym dał. Ale 100K nie dał bym nawet jak bym miał. No chyba, że miałbym milion, ale tyle to ma tylko kilku domeniarzy. :)

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na rynku D2D szacuję jej wartość na 100-150k zł.

Znajdź mi proszę domainera, który tyle zapłaci.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno wyczuc ta domene. Na pewno gdyby znalazl sie klient koncowy z branzy TV, to jej wartosc spokojnie moze byc w okolicach jednej banki jak nie wiecej. Natomaist zaden domainer nie kupi jej nawet za 100K w obiawie przed brakiem inwestora wlasnie. W kadym razie gdybym mial ta domene czekalbym... Potencjal jest niesamowity.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znajdź mi proszę domainera, który tyle zapłaci.

 

DD

 

Ja zaplace! Tylko aktualnie brakuje mi 70 groszy do paczki fajek. :)

 

A tak na powaznie...

Hmm.. Mocny keyword... ale jakos jego .com'owy odpowiednik lezy odlogiem...

Dla mnie to dziwne...

 

TELEVISION.COM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znajdź mi proszę domainera, który tyle zapłaci.

 

DD

 

Podzielam zdanie Daniela

 

Hmm.. Mocny keyword... ale jakos jego .com'owy odpowiednik lezy odlogiem...

Dla mnie to dziwne...

 

TELEVISION.COM

 

Przy tego rzędu wydatkach kazda firma czy pośredniczaca czy End User ..robią dokładną analizę.

Telewizja to wbrew pozorom nie jest chwytliwa nazwa.

Po pierwsze technologia ulega przekształceniu i telewizja łączy sięz internetem i telefonem co daje nam nowy twór,

bardziej zbliżony do VOD niż TV. Jaka bedzie nazwa tego nowego zlepku, pewnie dowiemy się w ciągu kilku nastepnych lat, lub być moze dotychczasowa nazwa INTERNET wchłonie wszystko.

 

Po drugie firmy stawiają na kreatywny marketing a nie keywords.

Zobacz ile serwisów powstało na keywordach a ile na nazwach sztucznie stworzonych, lub 2go ligowych zwrotach.

 

GOOGLE, YAHOO, YOUTUBE, HULU, JOOST, PHOTOBUCKET, RAPIDSHARE, SEDO, ISTOCK itd itd itd itd itd.... :)

 

A to daleko nie trzeba szukać, jak ktoś zapłacił 60 kawałków za historię to pewnie zapłaci dwa razy tyle za telewizję. :P

 

nie ma tu żadnej zaleznosci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie wolalbym telefony.pl zamiast telewizja.pl

Tak wiec wyceniam ta domene w przedziale 30-60 tys.

TV.pl natomiast wg mnie duzo lepsze - xxx xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

dobra ale jednoczesnie trudna domena do sprzedazy, jezeli pytasz o rynek D2D to mysle ze 30-50 tys jest do osiagniecia. Do end usera ( choc trudno bedzie go znalezc ) 60-100.

 

pozdtawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobra ale jednoczesnie trudna domena do sprzedazy, jezeli pytasz o rynek D2D to mysle ze 30-50 tys jest do osiagniecia. Do end usera ( choc trudno bedzie go znalezc ) 60-100.

Realna wycena B)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×