Jump to content
zagrabski

az.pl czy home.pl

Recommended Posts

Przy próbie przeniesienia domeny z promocji typu "domena za 0zł" w regulaminie stoi, ze musisz zapłacić im za odnowienie za następny rok. I oni to egzekwują...

Pozdrawiam!

No tak ale cesje wewnątrz operatora (w home.pl) są przeprowadzane bezproblemowo? Czy myle się? Mówisz w ogóle z autopsji czy hipotetycznie według regulaminu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak ale cesje wewnątrz operatora (w home.pl) są przeprowadzane bezproblemowo? Czy myle się? Mówisz w ogóle z autopsji czy hipotetycznie według regulaminu?

Wewnątrz nie ma problemu.

Z autopsji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę problemu w Az.pl. Jeśli są problemy z transferami "papierkowymi" to natychmiastowe ujawnienie kodu AuthInfo kosztuje 8 zł netto. I domenę można wytransferować w dowolny kawałek Świata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam az.pl

Mam u nich kilkadziesiąt domen i nigdy nie było problemów.

Często są promocje , support jest dobry.

Kody authinfo i cesja bez problemu.

 

Oczywiście mam zamiar przenieść domeny do dropped.pl , ze względu na ceny przedłużeń.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, 1 grudnia wygasa mi domena w home.pl i chce ja przetransferowac do az.pl bo mają o połowe taniej, ale żeby ja tam przetransferowac trzeba znac kod authinfo , z kąd mam go wziąsc ? oraz drugie pytani czy beda jakies konsekwencje w home.pl ze przenosze od nich, bo oni zawsze maja jakis haczyki z tego co czytałem. prosze o odpowiedz

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdzie moge znalesc ten kod authinfo mojej domeny, bo inaczej nie ptrzetransferuje

Kod authinfo powinien wydać Ci obecny rejestrator (home.pl). Wystarczy jedynie do niego napisać :rolleyes: . To, czy masz wobec niego jakieś zobowiązania zależy od regulaminu, który zaakceptowałeś przy rejestracji domeny. Uogólniając - jeśli kupowałeś domenę w promocji, aby ją przenieść do innego rejestratora, musisz chociaż raz ją przedłużyć u obecnego rejestratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

własnie niewiem w jakiej promocji nabyłem domenke, bede musiał do nich napisac i niech podeśla mi regulamin i zobaczymy cyz zostawili taki haczyk ze trzeba raz przedłużyc

Share this post


Link to post
Share on other sites
własnie niewiem w jakiej promocji nabyłem domenke, bede musiał do nich napisac i niech podeśla mi regulamin i zobaczymy cyz zostawili taki haczyk ze trzeba raz przedłużyc

u nowego rejestractora załóż opcję na domenę (jezeli tld .pl)

będzie to najlepsze wyjście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
u nowego rejestractora załóż opcję na domenę (jezeli tld .pl)

będzie to najlepsze wyjście.

 

I kolejny, co bezmyslnie klepie o opcji. A skad wiesz, czy wlasciciel domeny

moze sobie pozwolic na polmiesieczna przerwe w jej dzialaniu? Moze pod jej

adresem funkcjonuje jakis serwis www?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ ... nie ma problemu z auth, nawet jak masz domenę zakupioną w promocji.

 

Pozdrawiam.

Janek.

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Home.pl

 

To firma z wyższej półki, nawet na chwilę bym się nie zastanowił nad przeniesieniem swoich domen gdzie indziej, szczególnie jeśli pod tymi domenami kryje się działający serwis (lub kilka).

 

#1 rejestrator w Polsce, obsługuje prawie 200.000 domen (nikt inny nie wszedł jeszcze w 6-cyfrowy wynik, tak więc konkurencja daaaleko z tyłu), obsługę klienta mają na najwyższym poziomie, absolutnie zero problemów z czymkolwiek. Polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×