Jump to content
Guest Michal

termometr.pl

Recommended Posts

chyba masz na myśli tęperatura, bo nie wiem jaki w tej domenie można błąd zrobić :)

O właśnie! Z tęłperaturom mi się pomyliło ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym jej nawet nie zarejestrował.

 

Jakbym miał wydać już 5.000 zł czy więcej bym poszukał coś bardziej konkretnego pod swój serwis a nie na siłę dopasowywał.

 

Niestety, dla mnie beż większej wartości, ale jak klienci sie dobijają drzwiami i oknami to pogratulować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Termometry przemysłowe są dość kosztownymi gadżetami, gdyby iść w tym kierunku. Fraza "termometr" nadaje się również jako abstrakcyjna nazwa portalu niebezpośrednio związanego z termometrami.

 

Ja bym jej nawet nie zarejestrował.

 

Jakbym miał wydać już 5.000 zł czy więcej bym poszukał coś bardziej konkretnego pod swój serwis a nie na siłę dopasowywał.

 

Niestety, dla mnie beż większej wartości, ale jak klienci sie dobijają drzwiami i oknami to pogratulować.

Ja się jednak w moich inwestycjach wolę kierować rynkiem. Słuszność tego działania pokazują oferty na tę domenę oraz zainteresowanie wśród niej.

 

Niektórzy z nas widocznie widzą coś, czego inni nie widzą :)

 

Cytat z tematu wyceny domeny złoto.pl:

Moja wycena: 0zł, bo szczerze nie przepadam za IDN'ami i nie dałbym za nia nawet 10 zł. Wiem, że rynek swoimi prawami się kieruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Termometry przemysłowe są dość kosztownymi gadżetami, gdyby iść w tym kierunku.

Ale kto i jak często szuka termometrów przemysłowych na termometr.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Ale kto i jak często szuka termometrów przemysłowych na termometr.pl?

Tworzące wartość dodaną możliwości wykorzystania takiej domeny są znacznie szersze, niż sama konwersja jej ruchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie żartuj.

 

Na serwis informacyjny tak jak ktos wyżej zaproponował mam: telegraf.pl, który kupiłem kiedyś za 1000zł i w moim mniemaniu jest o wiele lepszy niz ta domena, na serwis o pogodzie - czy jest w ogóle sens stawiac taki serwis.

 

A jakie są inne możliwości jej wykorzystania?

Że generyk?

Dużo jest generyków. Dla mnie wciąż jest bez żadnej wartości. Szczerze, bym nie dał za nią 10 zł. Nie widzę możliwości zbudowania jakiegokolwiek wartościowego portalu, chyba że na temat budowy, zastosowania i historii w dziejach ludzkości termometru.

 

Sorry, ale te ceny to są wzięte według mnie z kosmosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam widzę serwis, z aktualnymi temperaturami panującymi w całym kraju.

Nie wystarczy Ci pogoda na onecie ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wystarczy Ci pogoda na onecie ?:)

 

ale pomyśl sobie:

wchodzisz na taki termometr pl , klikasz na swoje miasto, klikasz na swoje miejsce zamieszkania z dokładnością do 1cm

i widzisz że temperatura wynosi minus 3,457 st.C to jest bajer ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam widzę serwis, z aktualnymi temperaturami panującymi w całym kraju.

 

chyba istnieje juz kilka serwisow o samej pogodzie od kilku lat, lub po prostu mozna znalezc je na portalach wiec po kiego kolejny? i do tego ladowac taka kase w domene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że nie ma co dyskutować. Michał zna wartość tej domeny, a szkoda, bo bym ją chętnie oprowadził po kopalni :), jak twierdzi klienci potwierdzają dużą wartość, a cała reszta się nie liczy w tym momencie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak twierdzi klienci potwierdzają dużą wartość, a cała reszta się nie liczy w tym momencie.

 

Każdy może powiedzieć,że ma klienta na swoją domenę :) i klient oferuje taką i taką cenę .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Każdy może powiedzieć,że ma klienta na swoją domenę :) i klient oferuje taką i taką cenę .

Każdy może na tym forum napisać, co mu się podoba (nie łamiąc prawa). Mając takie podejście do ludzi, należy się zastanowić nad sensem korzystania z takiego medium jak forum. Nie martw się, nie zamierzam wystawić tej domeny na aukcji i nie liczę na oferty z tego miejsca. Nie mogąc dodać takich informacji na CenyDomen.pl, uznałem, iż dane dot. otrzymanych ofert tego typu mogą niektórych zaciekawić.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo jest generyków. Dla mnie wciąż jest bez żadnej wartości. Szczerze, bym nie dał za nią 10 zł. Nie widzę możliwości zbudowania jakiegokolwiek wartościowego portalu, chyba że na temat budowy, zastosowania i historii w dziejach ludzkości termometru.

Wydawalo mi sie ze wiesz cos o domenach, ale ostatnie Twoje wyceny wyprowadzily mnie z bledu.

Domena moze sie komus nie podobac i zanizac jej wartosc ale pisanie ze ta warta jest 10PLN lub nastepnym poscie ze jej cena wzrasta (w Twojej ocenie prawdopodobnie az do 75PLN) jest nieporozumieniem.

Poza tym stwierdzenia ze sa podobne portale czy nie, maja niewielkie znaczenie.

Uwazam ze 15k za te domene to dobra cena, ale jezeli Michal uwaza ze to za malo to swietnie. Na szczescie domena jest jego a nie chlopcow dla ktorych 15k to duzo pieniedzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy może na tym forum napisać, co mu się podoba (nie łamiąc prawa). Mając takie podejście do ludzi, należy się zastanowić nad sensem korzystania z takiego medium jak forum. Nie martw się, nie zamierzam wystawić tej domeny na aukcji i nie liczę na oferty z tego miejsca. Nie mogąc dodać takich informacji na CenyDomen.pl, uznałem, iż dane dot. otrzymanych ofert tego typu mogą niektórych zaciekawić.

 

no niektorych bardzo ciekawia a co do domeny to bardzo fajna i w tym momencie bym ja za tyle puscil bo akurat lekkie parcie jest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mając takie podejście do ludzi, należy się zastanowić nad sensem korzystania z takiego medium jak forum.

Kto jak kto,ale Ty w kwestii podejścia do ludzi akurat nie powinieneś zabierać głosu.

 

 

Z mojej strony EOT .

 

ps. Aha zapomniałem o przemianie więc przepraszam za wypowiedź.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydawalo mi sie ze wiesz cos o domenach, ale ostatnie Twoje wyceny wyprowadzily mnie z bledu.

Domena moze sie komus nie podobac i zanizac jej wartosc ale pisanie ze ta warta jest 10PLN lub nastepnym poscie ze jej cena wzrasta (w Twojej ocenie prawdopodobnie az do 75PLN) jest nieporozumieniem.

Poza tym stwierdzenia ze sa podobne portale czy nie, maja niewielkie znaczenie.

Uwazam ze 15k za te domene to dobra cena, ale jezeli Michal uwaza ze to za malo to swietnie. Na szczescie domena jest jego a nie chlopcow dla ktorych 15k to duzo pieniedzy.

 

Nie jestem klientem końcowym, który nie ma pojęcia o domenach. Wiem, że jeśli się chce to można kupic domenę tanio i nie trzeba przepłacać, co z reguły, domeniarze robia. Kupują tanio, sprzedają drogo. A jeśli się znajdzie klient z kasą, to mozna za przeproszeniem ... zawinąc w papierek i sprzedać.

 

Jeśli uważasz, że jest to łakomy kąsek do wzięcia, w każdej chwili możesz ją odkupić od Michała (o ile do ceny się dogadacie).

 

Podkreślam, dla mnie domena bez żadnego komercyjnego zastosowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena a zastosowana może być w wielu różnych dziedzinach, niekoniecznie w serwisie pogodowym. 15k to dobra cena za tę domenę.

Ciekaw jestem na ile wycenia ją Michal.

 

 

 

@Kwalejko... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×