Jump to content
Guest Michal

termometr.pl

Recommended Posts

Ciekawe jakie byłyby wyceny jakby do wyceny domenę dał użytkownik rysiupysiu,który zarejestrował się dzisiaj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na szczescie domena jest jego a nie chlopcow dla ktorych 15k to duzo pieniedzy.

:) szczerze życzę Michałowi wyższej oferty na domenę termometr.pl w przyszłości

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe jakie byłyby wyceny jakby do wyceny domenę dał użytkownik rysiupysiu,który zarejestrował się dzisiaj ...

 

Nie byłoby wycen tylko oferty na PW w okolicach 500pln :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam widzę serwis, z aktualnymi temperaturami panującymi w całym kraju.

 

Masz jakiś inny internet, bo ja tam widzę tylko "Termometr mierzy temperaturę." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz jakiś inny internet, bo ja tam widzę tylko "Termometr mierzy temperaturę." :)

Powiedzmy, że widzę to oczami wyobraźni, źle się wyraziłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 k, konkretna cena za solidną domenę. Rozwiązania są dwa: sprzedać, bo cena jest dobra lub nadal przedłużać, czekając na lepsze oferty. Osobiście bym sprzedał, jednak nie wspomniałeś nic Michał czy są to klienci końcowi, czy domenę chce nabyć domainer, a może po prostu nie wiesz kim ta osoba/osoby są. IMHO kolejnego KK oferującego 15 k może w najbliższym czasie nie być.

 

Zastosowanie? Pogoda, serwis randkowy, sklep internetowy (gorace oferty itp.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena termometr.pl jest bardzo fajna. Zastosować ją można w serwisie tematycznym lub niekoniecznie (patrz pomysł z polityką). Niemniej otrzymując ofertę 15 k PLN mocno bym się zastanowił, czy jej nie sprzedać. Rozejrzyj się, czy za tą kwotę nie mógłbyś kupić innej jeszcze ciekawszej domeny (kilku domen).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli uważasz, że jest to łakomy kąsek do wzięcia, w każdej chwili możesz ją odkupić od Michała (o ile do ceny się dogadacie).

 

Podkreślam, dla mnie domena bez żadnego komercyjnego zastosowania.

 

Czesc watku o 15k nie dotyczyla Ciebie.

Nie probuje dogadac sie z Michalem, poniewaz nie jest to cena dla domainera (wiemy o tym obaj) ale o ile sie orientuje wyceniamy tu domeny dla KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest fajna i chyba to koniec jej zalet.

Opowieści o oferowaniu domeny producentom termometrów rozłożyły mnie na łopatki.

Panowie...bez urazy ale puknijcie się w głowę .... widzieliście jakiegokolwiek producenta termometrów który sam bezpośrednio sprzedaje swoje produkty i to pod ogólną nieodróżniająca nazwą?

Słyszeliście o takim wynalazku jak apteka?

 

Termometr to "mały kaliber" i dystrybucja tego typu narzędzi odbywa się przez sieć dystrybucji.

Większe / droższe i bardziej wyspecjalizowane sprzęty czasami są oferowane pod domenami keywordowymi np. defibrylator.pl

ale nie przez producentów a dystrybutorów.

 

Być może tu upatrywałbym szanse dla tej domeny, jako przekierowanie czy stronę dystrybutora,

ale nie przewiduję że zainteresowanie taką domeną byłoby na tyle silne aby wydać średnie xx,xxx

 

Na upartego można by domenę przekierować na FB tak jak robi to Wedel z czekolada.pl

ale zakładam że więcej jest miłosników czekolady na FB niż termometru.

 

Oczywiście na siłę można postawić następny blog polityczny czy aplikację do mierzenia temperatury ale tego typu treści jest tak dużo że byłby to najprawdopodobniej development dla samego develpment'u.

 

IMHO wszystko powyżej 10K to dobra oferta.

Sugeruję nie podchodzić do domen emocjonalnie i nie mamić się wizjami że coś się kiedyś na nich postawi bo wiadomo że w realu 99.99% takich planów się nie realizuje z ogólnie wiadomych powodów.

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Termometr to "mały kaliber"...

Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę - współczesne termometry to nie rtęciówki za kilka złotych, a ceny takich, co jako-tako mierzą zaczynają się od 100 zł w górę. Od kilku lat w Polsce trwa w szpitalach i placówkach medycznych wymiana termometrów na te bardziej współczesne - najczęściej bezdotykowe. Przeciętny szpital musi mieć takich termometrów od kilkunastu do kilkudziesięciu na stanie. Lekarzom rodzinnym i klientom indywidualnym coraz bardziej podobają się takie termometry, które mierzą w 1 sekundę i na dodatek są dokładne - rynek bardzo szybko rośnie, z czego osobiście bardzo się cieszę. Domena, jak dla mnie bardzo wartościowa i perspektywiczna.

 

Wszystkich zainteresowanych takimi termometrami zapraszam na zakupy :( Na hasło di (w uwagach do zamówienia) rabat 5% - promocja do końca kwietnia 2011 r.

Edited by J23

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwolisz, że się.........

 

Nic tylko pozostaje czekac ( ile???? ) aby firma .......pl podana przez Ciebie nabyła domenę za XX.XXX K- powyżej 10 K mam na myśli . Wtedy ja się zgodzę z Tobą.

;)

Na tą chwilę kolega Alex do mnie przemawia.

 

Sądzę. że to taki maly marketing termometrów , taka pora . :(

 

Kolega Plachcik również ma rację - ale Ryśki to fajne chłopaki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę - współczesne termometry to nie rtęciówki za kilka złotych, a ceny takich, co jako-tako mierzą zaczynają się od 100 zł w górę. Od kilku lat w Polsce trwa w szpitalach i placówkach medycznych wymiana termometrów na te bardziej współczesne - najczęściej bezdotykowe. Przeciętny szpital musi mieć takich termometrów od kilkunastu do kilkudziesięciu na stanie. Lekarzom rodzinnym i klientom indywidualnym coraz bardziej podobają się takie termometry, które mierzą w 1 sekundę i na dodatek są dokładne - rynek bardzo szybko rośnie, z czego osobiście bardzo się cieszę. Domena, jak dla mnie bardzo wartościowa i perspektywiczna.

 

Wszystkich zainteresowanych takimi termometrami zapraszam na zakupy :( Na hasło di (w uwagach do zamówienia) rabat 5% - promocja do końca kwietnia 2011 r.

 

Mozesz się zgadzać lub nie, ale z tego co widzę po zamieszczonym przez Ciebie linku nie sprzedajesz termometrów pod domeną "termometr" tylko medbox.pl ;)

Odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej, pokrywa się (nomen omen) z tym co napisałem o tej domenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nic nie warta, bo to literowka! Ani jednego polskiego ogonka! ;-)

 

A tak serio, to 15k jest naprawde b. dobra kwota i na wiecej bym nie liczyl. Zgadzam sie z Aleksem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozesz się zgadzać lub nie, ale z tego co widzę po zamieszczonym przez Ciebie linku nie sprzedajesz termometrów pod domeną "termometr" tylko medbox.pl ;)

Odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej, pokrywa się (nomen omen) z tym co napisałem o tej domenie.

 

Odpowiedź jest banalna: nie stać mnie na wszystkie generyczne nazwy sprzedawanych przeze mnie produktów :( ale pracuję nad tym :P

Co prawda mam kilka takich domen - np. cisnieniomierz*pl, masazery*pl, holter*pl, monitorymedyczne*pl, lampylecznicze*pl, nebulizator*pl... - by wymienić tylko niektóre . Zamierzam postawić na tych domenach zarabiające na tym czym są te nazwy - serwisy informacyjne + sklepy z takim asortymentem. Medbox.pl jest klamrą spinającą temat w jednym miejscu. Uważajcie - sidła będą zastawione na Was w różnych miejscach sieci :P

 

PS. Życzę wszystkim sceptykom wypowiadającym się w tym temacie, jak i sobie w szczególności, samych takich słabych domen w portfolio jak ta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpowiedź jest banalna: nie stać mnie na wszystkie generyczne nazwy sprzedawanych przeze mnie produktów ;)

 

No to najwyraźniej brak budżetu uchronił Cię przed podstawowym błędem.

Jak chcesz wyrobić w handlu relację z klientem to nie bombardujesz go osobnymi domenami na każdy produkt który masz w ofercie

tylko albo tworzysz nazwę, np. merlin.pl czy morele.net czy empik.com czy tak jak w Twoim przypadku medbox.pl i bombardujesz go tą nazwą aż zacznie się kojarzyć z Twoimi produktami / usługami.

Na upartego można też budować markę na generyku np. oferty.net ale na jednym a nie dziesięciu na raz.

 

 

Co prawda mam kilka takich domen - np. cisnieniomierz*pl, masazery*pl, holter*pl, monitorymedyczne*pl, lampylecznicze*pl, nebulizator*pl... - by wymienić tylko niektóre . Zamierzam postawić na tych domenach zarabiające na tym czym są te nazwy - serwisy informacyjne + sklepy z takim asortymentem.

 

Jak na razie cisnieniomierz.pl jest wystawiony na sprzedaż, inne (poza jednym przekierowaniem) puste albo zaparkowane.

Pamietaj że od zamiaru postawienia do postawienia, a do tego jeszcze do zarabiania na podserwisach droga baaaaardzo długa.

Ja bym sugerował rozwój i budowę marki medbox.pl. Lepiej mieć jeden doskonale działający sklep niż kilkanaście słabo działających.

 

 

 

PS. Życzę wszystkim sceptykom wypowiadającym się w tym temacie, jak i sobie w szczególności, samych takich słabych domen w portfolio jak ta :(

 

Domena nie jest słaba.... tyle że jest co najwyżej fajna. Na przekierowanie lub gateway page ...nadaje się. Ale czy ktoś na takie zastosowanie jest chętny wydać xx,xxx ?

Dlatego te 15K bym złapał i uciekał.

 

O wiele lepsze komercyjne domeny sprzedały się za mniejsze kwoty (np. pogrzeb.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O wiele lepsze komercyjne domeny sprzedały się za mniejsze kwoty (np. pogrzeb.pl)

 

Faktycznie, pogrzeb każdego z nas czeka - tyle, że rynek strasznie rozproszony :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • najlepszawrozka.pl   Sprzedam domenę najlepszawrozka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • www.PaniAI.pl   Krótka, treściwa i łatwa do zapamiętania nazwa dla... produktu lub marki związanej z AI.   Robot, asystent(ka), aplikacja? Pani AI zrobi dla Ciebie wszystko, o ile powstanie. Ale wymyślona przeze mnie nazwa już czeka, gotowa do zakupu i wykorzystania.
    • Cześć! Wznawiamy promocję na rejestrację domen .pl za 2 PLN netto  Tym razem na nieco innych warunkach - limit dla jednego Klienta wynosi 5 domen w promocji do końca kwietnia. Po wykorzystaniu limitu cena rejestracji wyniesie 10 PLN netto. Odnowienie według cennika dostępnego na stronie https://ddregistrar.pl/cennik/   Tym razem promocyjna cena naliczy się już automatycznie, nie trzeba czekać na uaktualnienie cen przez obsługę.   Pula promocyjnych domen: 500. Promocja trwa do końca kwietnia 2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.     Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • expirki.pl   Zapraszamy do licytacji domen z portfolio expirki.pl Katalog wszystkich aukcji (kwiecień 2024) https://www.aftermarket.pl/katalog/3469/   Lista domen wraz z parametrami SEO: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FkFaxbkP25bfcI98I_SnCLeJQwmalixvKGSlCcWs6h8/   Szczegóły na blogu: https://expirki.pl/aukcje-domen-kwiecien-2024/
    • Bardzo ciekawe info! Dzięki  
    • Sprzedałem ją kiedyś za okolice 10k+.
    • Wyscigi.eu     https://www.aftermarket.pl/domena/wyscigi.eu/?utm_source=market_redirect&_track=4d27347ec40a09903b1c380b2e6a067b
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,177
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Perman
    Joined
×