Jump to content
Sign in to follow this  
Domain

Shoutbox / Chat

Recommended Posts

Według mnie przydałby się Shoutbox (bądź czat) na naszym forum, do luźnej pogawędki między userami chociażby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ale czy nie będzie to kolidować z liczbą wypowiedzi na forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co inni o tym sądzą?

mysle, ze czat ulatwilby zalatwienie szybkiej transakcji. Czasem pilnie potrzebuje pieniedzy na Paypal i czat moglby to ulatwic albom pozwolilby na dokonczenie transakcji

Czy sa jakies przeszkody techniczne? Serwer to wytrzyma? ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest zbędny. Do luźnych pogawędek jest Na Każdy Temat. A pilne sprawy lepiej załatwić przez gg albo telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja bym już optował za chatem. Najlepiej żeby gdzieś u góry strony np. w belce gdzie jest kalendarz, użytkownicy itd wkomponować linka do chatu z liczbą użytkowników na nim. Shoutbox moim zdaniem by tylko zaśmiecał forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co inni o tym sądzą?

 

Nigdy nie używam ani nie czytam takich wynalazków, więc może sobie być, byle nie żył własnym życiem, bo forum zmarnieje i sobie pójdę (straszne, nie? ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Chat już działa (ParaChat na licencji advanced). Mam nadzieje że nie zmniejszy to ilości postów na forum ^_^ Życze udanych transakcji przez chat'a ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacja na głównej stronie forum o ilości aktywnych uczestników czata jest nieprawdziwa. Na przykład teraz pokazuje 3 aktywnych userów na czacie, a po wejściu na czat widzę 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest update live. Tak samo jak aktualna liczba userow na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czat informuje:

 

JN45. ** URGENT NOTICE - THE LICENSE FOR THIS PARACHAT ROOM HAS EXPIRED, OR HAS NOT YET BEEN ACTIVATED! ** For more information, visit http://parachat.com/expired.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygasła mi karta z której pobierali płatności. Właśnie zmieniłem dane karty i powinno niebawem śmigać. Mój błąd :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propos czatu... Przy MeetDomainers, dyskusja na czacie pewnej strony była bardzo żywa... Może dałoby się organizować np. jednego dnia tygodnia, jakoś wieczorem, powiedzmy ok 20.00 dyskusję na naszym czacie forum? Myślę, że to bardzo dobry pomysł, np. Dosia mogłaby zadać wiele ciekawych pytań, na które szybko otrzymałaby konkretne odpowiedzi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propos czatu... Przy MeetDomainers, dyskusja na czacie pewnej strony była bardzo żywa... Może dałoby się organizować np. jednego dnia tygodnia, jakoś wieczorem, powiedzmy ok 20.00 dyskusję na naszym czacie forum? Myślę, że to bardzo dobry pomysł, np. Dosia mogłaby zadać wiele ciekawych pytań, na które szybko otrzymałaby konkretne odpowiedzi :(

Podoba mi się, myślę, że tak jak spotkania live, należy ustalić jakiś mało-inwazyjny dzień np: wtorek o 19:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł, tylko ja bym zbiórkę proponował trochę później np. 21 :)

# btw: Czy istnieje jakaś paczka .deb z javą, bo nie mam czasu się teraz bawić w instalowanie z rpm? :)

Edited by s13x

Share this post


Link to post
Share on other sites

...po pewnym czasie...

 

JN45. ** URGENT NOTICE - THE LICENSE FOR THIS PARACHAT ROOM HAS EXPIRED, OR HAS NOT YET BEEN ACTIVATED! ** For more information, visit http://parachat.com/expired.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
...po pewnym czasie...

 

JN45. ** URGENT NOTICE - THE LICENSE FOR THIS PARACHAT ROOM HAS EXPIRED, OR HAS NOT YET BEEN ACTIVATED! ** For more information, visit http://parachat.com/expired.html

 

Przy okazji, nie ma jakiegoś rozwiązania bez javy? Bo od półtora roku nie mam pluginu javy w przeglądarce (brak wersji 64bit). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji, nie ma jakiegoś rozwiązania bez javy? Bo od półtora roku nie mam pluginu javy w przeglądarce (brak wersji 64bit). :)

Zawsze można zastąpić Chat shoutboxem - nie trzeba Javy a i więcej osób by się tam udzielało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji, nie ma jakiegoś rozwiązania bez javy? Bo od półtora roku nie mam pluginu javy w przeglądarce (brak wersji 64bit). :)

 

 

z tego co kojarzę zwykła java sun działa na 64bit ;>

 

Pomysł z shoutboxem jest trafiony na luźne rozmowy nie zaśmiecając forum zbytecznymi postami

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×