Jump to content
Sign in to follow this  
marko

Jak mozna zarabiac na samych domenach ze sporym ruchem???

Recommended Posts

Wystarczy je zaparkowac :) Poczytaj artykuly ktore sa zamieszczone na forum w celu zapoznania sie z tym tematem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Nie chce zakładać nowych tematów na pytania ale jakoby pytanie powiązane z tematem ;)

Czy ma ktoś doświadczenie w temacie literówek serwisów które mają miesięcznie powyżej 10mln odwiedzin ??

chciałbym mniej więcej wiedzieć ile można sie spodziewać.

(oczywiście zależeć to będzie od składni literówki) ale interesuje mnie doświadczenie innych ludzi jak to przekłada się na dzienne odwiedziny.

 

Dziękuje serdecznie

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie da sie tego uogólnić, mam literówki allegro.pl i gazeta.pl, które mają niemal identyczny ruch, a jak wiadomo gazeta ma kilka razy mniej odwiedziny niż allegro.

 

Wydaje mi się, że jest to średnio 3000uq na miesiąc, ale waha się w granicach 0-30000uq ;)

 

Konkretnych przykładów poszukaj na Sedo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pytanie moze głupi zabrzmi ale jestem nowy w tym biznesie rozumiem ze count znaczy ilosc odwiedzin na stronie ale na stronie www.nichebotclassic.com wpisuje naprzykład jakąs literówke i pokazuje mi count 60 co to oznacze ze w ciagu miesiąc jest 60 odwiedzin ? czy w ciągu dnia? pozdrawiam prosze o odpowiedz z góry dzieki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×