Jump to content
korneliusz.com

100 000 !!!

Wolność słowa, a bałagan na forum.  

41 members have voted

  1. 1. Czy uważasz, że administracja forum zbyt często kasuje posty, banuje konta i zamyka tematy?

    • Tak
      14
    • Nie
      27


Recommended Posts

Napisaliśmy już 100 000 postów na naszym forum!

 

Przy okazji apel do zarządzających, żeby z większą tolerancją kasowali posty, banowali konta i zamykali tematy. I sonda dla użytkowników która może pomoże. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisaliśmy już 100 000 postów na naszym forum!

 

Przy okazji apel do zarządzających, żeby z większą tolerancją kasowali posty, banowali konta i zamykali tematy. I sonda dla użytkowników która może pomoże. :)

 

Ja mam "Nasi użytkownicy napisali łącznie 99,914 postów"

 

- możliwe, że administracja oczyściła kilka/naście tematów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny to w ogole trudny temat do ciągłego wałkowania. Zresztą ostatnio na forum mniej jest pogaduszek o domenach a więcej o polityce, biznesie itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pytanie, czy z tej okazji bedzie jakis tort, zyczenia i szampan? :)

Jakby co to zalozylem juz garnitur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to już wiem kto mi garnitur podpierniczył :)

Co ciekawe, na jednego użytkownika przypadają średnio 42 posty, a IMO to nawet dużo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

Chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom forum z okazji 100 tysięcznego posta. Wspólnymi siłami udało nam się to od końca lutego 2006 roku kiedy rynek domen internetowych nie był rozwinięty w takim stopniu jak obecnie, kiedy o parkingu domen mało kto słyszał, kiedy nie było Google Polska w czasach gdzie było mnóstwo wolnych domen generycznych i nikt nie miał powodów do ich rejestracji. Forum powstało aby odnaleźć i połączyć wszystkie osoby które stawiały już jakieś kroki w branży (niektórzy mniejsze inni większe). Powstało z pasji a nie z chęci zysku – do dziś dzień nie zarobiliśmy ani złotówki. Zdaję sobie sprawę że adres di.pl odmienił życie sporej części użytkowników w tym i moje. Bardzo się cieszę że w ciągu tego okresu udało nam się stworzyć domenową brać która nie działa już tylko na polskim rynku ale także na zagranicznym i to z dużym powodzeniem.

Z łezką w oku wspominam czasy gdy rejestrując domenę generyczną pod parking ubolewałem że ma tylko kilkadziesiąt wejść dziennie. Czasy gdy na parkingach nie było polskich reklam, KD, Alexy, tastingu czy domen po 10zł. Czasy kiedy skrypt sprawdzający słownik pod kątem wolnych był szczytem przebiegłości :)

Udało nam się stworzyć dużą grupę osób która z chęcią dzieli się wiedzą, wspiera czy nawet rozwiązuje prywatne sprawy użytkowników :) Bardzo wam za to dziękuje i liczę na dalszy rozwój branży – bez kłótni czy podziałów. Dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja dziękuję :) Wszystkiego o domenach nauczyłem się tutaj, dzięki pomocy wielu osób które z wielką chęcią dzieliły się swoją wiedzą, choć to może być dla nich poniekąd strzał w kolano. Myślę że na 200.000 postów nie będziemy musieli długo czekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pragnę podziękować wszystkim ze szczególnym naciskiem dla tmi.

Czytałem jego posty z wielkim natchnieniem, to on swoimi wypowiedziami i "mądrościami" zafascynował moja osobę. Dzięki tmi tutaj się znalazłem. Wielkie dzięki Wszystkim i gratulacje dla wszystkich!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codzień odwiedzam to forum by uczyć się od najlepszych... "z jakimi obcujesz takim się stajesz" powtarzam.. Dla mnie osobiście forum jest czymś więcej niż tylko stroną z adresem, to przede wszystkim ludzie od których można wiele się nauczyć i wiele zrozumieć.

 

Można powiedzieć, że ja (jako user tego forum) dopiero raczkuje w tematyce domen ale mam nadzieję, że przyjdzie ten czas ,że wykonam pierwszy krok...drugi...trzeci... wkońcu zacznę biec i doganiać najlepszych -_-

 

Całemu forum i załodze życzę wytrwałości i cierpliwości w wypełnianiu obowiązków na forum;-)

 

Pozdrawiam

 

Kamil Nowak

(terminaldomen.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wspólnymi siłami udało nam się to od końca lutego 2006 roku kiedy rynek domen internetowych nie był rozwinięty w takim stopniu jak obecnie, kiedy o parkingu domen mało kto słyszał, kiedy nie było Google Polska w czasach gdzie było mnóstwo wolnych domen generycznych i nikt nie miał powodów do ich rejestracji.

nie bardzo zrozumialem, chodzi o 1996 rok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://technologie.gazeta.pl/technologie/1...owym_DI_pl.html :-)

 

również gratuluję administracji, jak i wszystkim forumowiczom, w końcu to my-Wy, napisaliśmy te 100k postów :-)

tylko dodam, że forum zmieniło także i moje życie i to bardzo, bardzo. ostatnio co prawda, miałem mniej czasu na większą aktywność, ale postaram się to nadrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhm, być może przeglądałem powierzchownie szukając tematów niezgodnych z regulaminem i ten umknął mi w gąszczu zakładek ;-)

 

Za to Ty pewnie byłeś pierwszą osobą głosująca na tak -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×