Jump to content
sqr86

.adwokaci.pl

Recommended Posts

Kiedy będzie wystawiona aukcja?
Miała być aukcja i pewnie niedługo będzie, o ile nie otrzymam dobrej ceny w tym dziale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klient końcowy na pewno może za nią zapłacić więcej.

 

Kto? Obstawiam, że nie.

 

Wystarczy poszukać odpowiedniej kancelarii w portalach prawniczych, na co ja się chyba jednak nie zdecyduję. Nie prowadzę firmy i nie jestem podatnikiem VAT, więc nie opłaca mi się sprzedaż za "wielkie sumy".

 

To jest tekst rodem z Allegro -_- Przeciez gdybys miał pewność, że kancelarie będą sie o to bić, to na pewno byś z tego skorzystał. A poza tym podatek i tak musisz zapłacić. Ale domeny gratuluję. Ja bym je nie sprzedawał, tylko robił serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz wiedzieć ile naprawdę jest warta to poinformuj wszystkich zainteresowanych i wystaw aukcje od 10 zł. na dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeciez gdybys miał pewność, że kancelarie będą sie o to bić, to na pewno byś z tego skorzystał. A poza tym podatek i tak musisz zapłacić. Ale domeny gratuluję. Ja bym je nie sprzedawał, tylko robił serwis.

 

ma już prawnicy.pl którą niedawno kupił, a ten fakt jasno sugeruje że jest szansa na szybkie powstanie konkurencji dla domeny adwokaci.pl (co moim zdaniem stawia pod znakiem zapytania jej reklamowaną wartość).

 

 

Miała być aukcja i pewnie niedługo będzie, o ile nie otrzymam dobrej ceny w tym dziale. Rozważam oferty kupna od 30k zł. Myślę, że cena będzie bardzo atrakcyjna. Klient końcowy na pewno może za nią zapłacić więcej. Wystarczy poszukać odpowiedniej kancelarii w portalach prawniczych, na co ja się chyba jednak nie zdecyduję. Nie prowadzę firmy i nie jestem podatnikiem VAT, więc nie opłaca mi się sprzedaż za "wielkie sumy", która automatycznie znaczy dla mnie kolejne 22% podatku.

 

30K? ...z tego co pamiętam ostatnia aukcja nie przekroczyła 10K. -_-

Przedstawianie kancelarii jako idealnego klienta końcowego też jest raczej nietrafione. Kancelarie promuja nazwy odrózniające ich od innych kancelarii, głownie nazwiska załozycieli.

 

Domena perfekt, ale dla kogoś zainteresowanego stworzeniem serwisu dla adwokatów, a liczba takich osób to o wiele mniejsza grupa, no i jak wspomniałem wczesniej ostatnio zakupiona domena prawnicy.pl nie pomoże w sytuacji.

 

Jak ja bym był taki pewien zainteresowania kancelarii to wolałbym sorzedać im besposredno a nie wystawiać na forum.

Wyślij list do adwokatów z linkiem na aukcję allegro i jezeli jest faktycznie tak wielkie zainteresowanie jak piszesz to powinieneśz łatwością uzyskać wysoką kwotę.

 

 

Spróbuję popytać wśród znajomych czy nie są zainteresowani.

Tak czy inaczej good luck.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki ale jak dla mnie pisanie, że klienci końcowi dadzą 30k czy więcej jest nieporozumieniem.

Ostatnio rynek Ci wycenił tą domenę chyba koło 10k.

Dodatkowo tak jak pisał MiśUszatek masz prawnicy.pl więc zdecydowanie lepszą domenę pod serwis. Czyli sprzedajesz gorszą konkurencję. Dodatkowo pod prawnik.pl też jest mocny serwis co nie ułatwi potencjalnemu kupcowi wybicie się ze swoim.

A na koniec to raczej nie sądzę, żeby jakaś kancelaria dała Ci więcej za tą domenę. Myślę, że już teraz próbowałeś znaleźć klienta końcowego tylko żaden nie chciał zapłacić 30k.

Poza tym domena bardzo ciekawa ale jak dla nie nie jest tyle warta sama. -_-

 

EDIT:

Domena ciekawa pod serwis tylko sam serwis w tej branży będzie dość kosztownym przedsięwzięciem. Serwis dla prawników musi już być prowadzony przez osoby, które się dobrze na tym znają. To nie jest jakiś byle jaki serwis randkowy.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

sqr86 niepotrzebnie się tłumaczysz, domena była wystawiona i nikt nie zdecydował się na jej zakup a cena nie jest dla domainera a dla klienta końcowego. Jeśli przyłożysz się do szukania potencjalnych kupców, to być może kilka kancelarii(adwokaci lubią prestiż) będzie nią zainteresowanych. Powodzenia w sprzedaży!

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] domena była wystawiona i nikt nie zdecydował się na jej zakup a cena nie jest dla domainera a dla klienta końcowego.

 

Ująłeś to co ja chciałem wyżej napisać tylko trochę pokręciłem. Domena bardzo fajna ale nie ma co ukrywać, że wiele osób z forum zamiast wydać 30k na jedną domenę woli kupić 30 domen po 1k i pewnie lepiej na tym wyjdą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ująłeś to co ja chciałem wyżej napisać tylko trochę pokręciłem. Domena bardzo fajna ale nie ma co ukrywać, że wiele osób z forum zamiast wydać 30k na jedną domenę woli kupić 30 domen po 1k i pewnie lepiej na tym wyjdą.

moze tak, moze nie, 30 domen trzeba przedluzac, a to juz takie tanie nie jest

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze tak, moze nie, 30 domen trzeba przedluzac, a to juz takie tanie nie jest

Kupisz 30 średnich domen po 1k PLN, wyślesz info do osób które mogą być zainteresowane i myślę że osiągnięcie ceny 2k PLN jest bardzo realne (a nawet gdy to nie wyjdzie to zapłacisz 50 zł. za przedłużenie).

Co innego gdy zapłacisz 30 k PLN za adwokaci.pl będziesz czekał aż ktoś da 35 k PLN -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupisz 30 średnich domen po 1k PLN, wyślesz info do osób które mogą być zainteresowane i myślę że osiągnięcie ceny 2k PLN jest bardzo realne (a nawet gdy to nie wyjdzie to zapłacisz 50 zł. za przedłużenie).

Co innego gdy zapłacisz 30 k PLN za adwokaci.pl będziesz czekał aż ktoś da 35 k PLN -_-

nie pisze konkretnie o domenie adwokaci.pl, a skoro zalozyles ze cena domen za 1k wzrosnie 2x to dlaczego domena za 30 ma nie wzrosnac o tyle samo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz taką fajną domenkę - co cie skusiło by pisać takie teksty, które działają niczym płachta na byka ?

Najlepszym pomysłem byłby serwis ale jeśli nie chcesz go budować, to nie wystawiaj jej na ulicę bo mocno nadszarpniesz tak prestiżowy wizerunek.

 

A jeśli zdecydujesz się wysłać maile do kilku tysięcy prawników, to koniecznie pamiętaj by najpierw wysłać zapytanie bo przynajmniej kilkuset z nich oskarży cię o rozsyłanie spamu i będziesz mógł liczyć wtedy tylko na mizernego obrońcę z urzędu bo żaden dobry napastnik nie będzie strzelał goli do własnej bramki -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale o co chozzi ?

Parę lat temu w TVN była akcja "Przygarnij Kropka", wydaje mi się że to jest reaktywacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znowu admini będą mieli dylemat - na jak daleko idące modyfikacje wpisów i tytułów pozwalać ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I znowu admini będą mieli dylemat - na jak daleko idące modyfikacje wpisów i tytułów pozwalać ... ?

 

Powinno być do 5 minut przez autora a później na prośbę przez adminów -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinno być do 5 minut przez autora a później na prośbę przez adminów -_-

Nie zgadzam sie. Powinno zostac jak jest.

Czesto mi sie zdarza odejsc od komputera na wiecej niz 5 minut, po czym wracam i cos poprawiam w poscie.

Jak ktos wykorzystuje edycje postów w taki sposob jak teraz uczyniono, podwaza sam swoja wiarygodnosc i range.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×