Jump to content
sqr86

.adwokaci.pl

Recommended Posts

sqr86, trochę więcej pewności siebie. Po co aż tak wymazywać posty ?

Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić, że potrzebuje się pieniędzy. Twoja domena, to możesz wystawić ofertę sprzedaży za ile chcesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to dlaczego domena za 30 ma nie wzrosnac o tyle samo?

Ponieważ uważam że 30 k PLN to zbyt wygórowana cena, aukcja Allegro już pokazała jaka jest jej wstępna wartość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda dotycząca tego tematu nie jest związana z edycją postów i 5 minut, tylko tolerowania, zwyczaju szkodzenia innym na forum, by nie mogli sprzedać domeny. Były też już tematy, z dużym powodzeniem, o czyjś portfoliach, jakie to są złe domeny, itd. Jeżeli ktoś chce zakazów, to zakaz komentowania w dziale ogłoszeń. Poza tym wprowadzanie zmian po jednym takim temacie jest niepoważne. To tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawda dotycząca tego tematu nie jest związana z edycją postów i 5 minut, tylko tolerowania, zwyczaju szkodzenia innym na forum, by nie mogli sprzedać domeny.

Tak czytam co napisałeś i rzeczywiście masz rację. Sam się przyznaję, że niepotrzebnie pisałem o cenie domeny. W sumie albo chcę kupić albo nie. To nie dział wyceny.

W związku z tym ja osobiście przepraszam autora tematu za OT

 

Jeżeli ktoś chce zakazów, to zakaz komentowania w dziale ogłoszeń.

To by było najlepsze :) Jeśli już mają być jakieś ograniczenia.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
To by było najlepsze :) Jeśli już mają być jakieś ograniczenia.

 

Już dawno jest, kto czytał regulamin ten wie...

 

#Ten dział to nie "Wycena i Opinia" - opiniowanie domen lub postowanie niezwiązane z ofertą sprzedaży będzie karane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minęło kilka dni i chociaż końca dyskusji, która tutaj ma swój początek nie widać, myślę że wszyscy zdążyliśmy trochę ochłonąć. Czas żebym i ja "wyłożył swoje karty na stół". To miejsce wydaje mi się naturalne na poniższą wypowiedź, ponieważ ten temat już i tak nie przypomina ogłoszenia. Jednak jeśli admin stwierdzi, że warto ją przenieść - "feel free".

 

Niniejszym dementuję informacje podane powyżej przez "ArturZ", jakobym cierpiał na brak pewności siebie, gotówki, czy wstydził się własnych postów, czy czegokolwiek innego, co niektórzy forumowicze sami sobie dopowiedzieli (lub doczytali, nie wiem gdzie). Skoro umieściłem ogłoszenie o sprzedaży w odpowiednim dziale, to chyba nie po to żeby w zamian otrzymywać odpowiedzi w stylu: "Drogo, inna lepsza.", "Myślę, że fajna, ale niekoniecznie?!", czy "Przecież tekst rodem z Allegro!" No więc pytam, kogo interesuje rodowód tekstu opisującego przedmiot sprzedaży? Chcesz kupić, to piszesz PW i po sprawie. Nie chcesz, nic nie piszesz i jest jeszcze bardziej po sprawie! Jak będę chciał się dowiedzieć czy domena ci się podoba, zapewniam, zapytam - co zresztą już zrobiłem, w odpowiednim dziale. Nie ukrywam, że po serii komentarzy tego typu odechciało mi się domenowego biznesu na tym forum i właśnie z tego względu napisałem że ogłoszenie jest nieaktualne i wykasowałem niepotrzebne informacje. Wszystko zgodnie z obowiązującym regulaminem ("05# Jeżeli Twoje ogłoszenie jest nieaktualne poinformuj o tym np edytując post."). To przecież normalne, że gdy ogłoszenie staje się nieaktualne, przestaje "wisieć na słupie". Ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się, że nielegalnie "dziurawię" forum i "w nagrodę" administracja di.pl "funduje" mi 24-godzinne wakacje. Totalne nieporozumienie! A co z następującym punktem regulaminu: "#Ten dział to nie "Wycena i Opinia" - opiniowanie domen lub postowanie niezwiązane z ofertą sprzedaży będzie karane." - nie istnieje, czy jest stosowany wybiórczo?! Skoro więc są wśród nas osoby nie znające lub nie stosujące się do regulaminu, względnie takie, którym czytanie ze zrozumieniem sprawia trudność, a administracja nie reaguje, to dyskusja na takim poziomie mija się z celem i jest stratą czasu. Tyle ode mnie w tej kwestii.

 

Na koniec chciałbym podziękować "Andro", który w tym całym zamieszaniu "wyłączył" instynkt stadny i zachował zdrowy rozsądek, oraz "heden.pl", który jako jedyny potrafił przyznać się do błędu.

 

Pozdrawiam,

sqr86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cytujesz regulamin, a tam jest napisane "poinformuj o tym np edytując post", a Ty wykasowałeś całą zawartość łącznie z tematem i chyba dlatego miałeś wakacje.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytujesz regulamin, a tam jest napisane edytując, a nie kasując i chyba dlatego miałeś wakacje.

 

Sylyx, czy mógłbyś przeczytać cały temat jeszcze raz, bo chyba coś Ci umknęło?

 

Edytowałem post, czyli zmieniłem jego zawartość na: "OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE". Na słupie ogłoszeniowym raczej nie wieszasz kolejnego ogłoszenia, które mówi że poprzednie jest już nieaktualne, tylko zrywasz kartkę i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×