Jump to content
korneliusz.com

Edycja postów.

Edycja postów.  

82 members have voted

  1. 1. Czy uważasz że możliwość edycji postów powinna zostać ograniczona?

    • Tak.
      29
    • Nie.
      53


Recommended Posts

Czy uważasz że możliwość edycji postów powinna zostać ograniczona np. do 5 min od napisania?

 

Chodzi o sytuacje gdy ktoś po jakimś czasie kasuje posty bo napisał coś głupiego, obraził się lub z innego sobie znanego powodu.

 

Edycja w celu poprawienia błędów po napisaniu posta nadal by była możliwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godne przemyslenia aby ustrzec sie przed takimi sytuacjami.

Tylko, ze takiej sytucji by nie bylo gdybysmy trzymali sie regulaminu.

 

Glos na NIE - chyba wiekszosc uzytkownikow to w miare rozsadni ludzie, jezeli ktos uzna ze powinien zmienic cos w poscie to powinien miec do tego prawo.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest taka możliwość techniczna, ale uważam , że edycja postu powinna być ograniczona, tak aby można było tylko coś dopisać do postu, bez możliwości wykasowania wcześniejszego tekstu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że to nie jest dobry pomysł. Edycja powinna być możliwa w każdej chwili. Jeśli ktoś "napisał coś głupiego" to lepiej żeby skasował post niż kazał czytać to innym. Ponadto pisanie do admina, że np. popełniłem literówkę w nazwie domeny i proszę o zmiane - wykończy adminów na tym forum, a i dla nas samych będzie denerwujące jak będziemy czekać kupę czasu na taką poprawkę. Tak więc - mój głos jest na NIE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście NIE, sylyx próbujesz wprowadzić na forum socjalizm gdzie wszystkiego się zabrania i zakazuje -_- a nie powinno tak być. Użytkownik z róznych względów, powinien mieć swobodny dostęp i moderację napisanego postu. Potrzebna jest ta funkcja zwłaszcza tutaj, gdzie piszemy rózne rzeczy np. o naszych finansach lub sprzedaży domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co robi w przypadku watku adwokaci.pl. To nie pierwszy taki przypadek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za całkowitą likwidacją możliwości edycji postów. Przed zatwierdzeniem postu można go podejrzeć, dla mnie to wystarczy. W przeciwnym razie będą takie posty-wydmuszki, które potencjalnego nowego użytkownika zniechęcą do udziału w forum. Już lepiej całkowcie usunąć taki temat niż na zewnątrz prezentować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście NIE, sylyx próbujesz wprowadzić na forum socjalizm gdzie wszystkiego się zabrania i zakazuje :) a nie powinno tak być. Użytkownik z róznych względów, powinien mieć swobodny dostęp i moderację napisanego postu. Potrzebna jest ta funkcja zwłaszcza tutaj, gdzie piszemy rózne rzeczy np. o naszych finansach lub sprzedaży domen.

Nie socjalizm tylko democratism.com. Co by się stało jak by na przykład pb i DD wykasowali wszystkie posty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie! Wolność edycji postów to jedna z charakterystycznych cech tego forum!

 

Poza tym, dlaczego zostało to JUŻ częściowo zablokowane, mimo, ze więskszosc głosów jest na NIE?

 

Może jeszcze stworzymy Wielkiego Brata, który będzie oceniał, które posty można opublikować?

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie socjalizm tylko democratism.com. Co by się stało jak by na przykład pb i DD wykasowali wszystkie posty?

 

Hehe znikło by trochę postów ale mają do tego pełne prawo. To ich włąsność intelektualna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, ankieta swoje a administracja swoje. Możliwość edycji została zablokowana, Dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili ;) Mam kilka postów których sie wstydzę, które mnie identyfikują albo w których nie mogę zmienić szczegółów aby nie było ich w google( np. mojego emaila) po prostu super...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super, ankieta swoje a administracja swoje. Możliwość edycji została zablokowana, Dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili ;) Mam kilka postów których sie wstydzę, które mnie identyfikują albo w których nie mogę zmienić szczegółów aby nie było ich w google( np. mojego emaila) po prostu super...

 

No właśnie zobaczyłem to samo i jestem w lekkim szoku że od tak przy podzielonych głosach nagle została zablokowana możliwość edycji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie przypominam Wam, ze macie szanse siedziec cicho, lepiej nie wyjezdzajcie z krytyka bo mozecie zaginac w niewyjasnionych okolicznosciach, tak jak to juz sie zdarzalo na tym forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie przypominam Wam, ze macie szanse siedziec cicho, lepiej nie wyjezdzajcie z krytyka bo mozecie zaginac w niewyjasnionych okolicznosciach, tak jak to juz sie zdarzalo na tym forum ;)

 

lol, kto zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zablokowanie możliwości edycji postów to skandal i lekceważenie przez administratorów głosów użytkowników. Będzie jeszcze większy bałagan niż dotychczas, bo zaczną się pojawiać posty tych samych użytkowników pod rząd. Z pewnością milej i łatwiej będzie się czytać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile dobrze pamiętam, rozważaliśmy już to kiedyś z Tomkiem i nie wiem dla czego odszedl temat w zapomnienie. Edycja jest mozliwa do 30 minut. Unikniemy w ten sposób dziur na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×