Jump to content
korneliusz.com

Edycja postów.

Edycja postów.  

82 members have voted

  1. 1. Czy uważasz że możliwość edycji postów powinna zostać ograniczona?

    • Tak.
      29
    • Nie.
      53


Recommended Posts

tak, jasne, zróbmy se elitarny klubik, zamiast 3000 userów, będzie 150.

60 dni żeby coś wyedytowac jest ok, tak moim zdaniem mogłoby być.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ograniczenie edycji dla nowych użytkowników rozwiązuje sprawę, a pozostali chyba nie są oszustami, od tego jest ban i brak dostępu do konta.

 

Przecież tu nie chodzi o nowych użytkowników. Ban też nie załatwia sprawy, bo osoba która powstawiała najwięcej iksów w miejsce swoich postów, po nałożeniu bana zrobiła aferę, założyła własne forum i co tam jeszcze, a i tak już jest "u nas" z powrotem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli kilka miesięcy temu wymieniłem na forum #domenę, którą chcę teraz zagospodarować i nie chcę aby ktokolwiek mnie z tą domeną kojarzył - to przepadłem. Nałożenie kagańca, oznacza koniec z pisaniem nazw domen w postach i przy okazji postów - bo nigdy nie wiadomo jak się potoczy historia z taką domeną.

 

Kilka małych incydentów, nie może spowodować takich restrykcji. Macie na forum bardzo zdyscyplinowanych użytkowników (na innych forach to jest dopiero bydło) A zresztą blokujcie sobie i jeszcze wprowadźcie extra opłaty za korzystanie z forum i tym sposobem forum będzie bardziej "przyjazne" dla wszystkich ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w ogóle należy się zastanowić, czemu forum ma służyć?

Czy propagujemy wiedzę ogólną?

Czy propagujemy wiedzę tajemną?

Czy traktujemy jako tablicę ogłoszeń?

Czy rozmawiamy o wszystkim i o niczym?

Czy forum jest platformą handlu?

Czy farmą linków?

Czy chcemy propagować domaining?

Czy chcemy działać w ukryciu?

 

Ooooo! i wyedytowałem sobie.

Nie widzę związku z tematem edycji postów.

 

Pierwszy raz zgadzam się z Sylyxem ;)

 

Zróbcie sobie rachunek Wn i Ma. Więcej plusów ma brak możliwości edycji po określonym czasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to może tak jak ktoś wspomniał brak takiej restrykcji dla użytkowników z odpowiednią ilością postów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście, jeżeli to ma być forum nie o domenach, a w celu dyskutowania "ty to, to ja tamto" oraz "zakładania sond do skutku" to droga jest jak najbardziej właściwa, w każdym razie dobrze sprawdza się zasada "trzymaj język za zębami" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszy raz zgadzam się z Sylyxem :D

 

Ten fakt tym bardziej powień spowodować w systemie zapalenie się czerwonego światełka (lub chociaż pomarańczowego) :D

 

BTW ... A sytuacji, którą opisał pb, to już zupełnie nie pojmuję ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież chyba zawsze można poprosić admina o edycje danego postu czy usunięcie linka. :D

Osobiście jestem za blokowaniem :D dzięki "X" czasami trudno się połapać o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszy raz zgadzam się z Sylyxem :D

Każdy to musi przejść w życiu. Za pierwszym razem jest ciężko, ale później przychodzi łatwiej. :D

Przecież chyba zawsze można poprosić admina o edycje danego postu czy usunięcie linka. ;)

Osobiście jestem za blokowaniem :D dzięki "X" czasami trudno się połapać o co chodzi.

Może wprowadzimy możliwość administrowania forum dla wszystkich użytkowników, a zabronimy edycji administracji? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może wprowadzimy możliwość administrowania forum dla wszystkich użytkowników, a zabronimy edycji administracji? :)

 

Wstaw ankietę i przeprowadzimy demokratyczne wybory :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzeba pamiętać by nie pisać za dużo na forum, bo parę godzin i problem z edycją, mocna przesada

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
trzeba pamiętać by nie pisać za dużo na forum, bo parę godzin i problem z edycją, mocna przesada

Święta racja, dzięki za przypomnienie. Właśnie zedytowałem jednego mojego ostatnio opublikowanego posta gdyż podana informacja aktualnie była pasująca ale nie chciałbym żeby wiecznie widniała w Internecie :)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc strasznie mnie frustruje to ograniczenie w edycji. Powiedzmy, że sprzedałem domenę z pakietu i co teraz? Zawracać głowę administratorowi żeby skasował temat, albo żeby go edytował i skasował domenę a dodał inną żeby liczba się zgadzała? Czy do tego dołączyć instrukcje obsługi? Czy mogę tak robić co kilka dni, bo nie wiem co będzie jutro albo pojutrze? Nie lubię takich ograniczeń, trzeba czasem zmienić pewne szczegóły żeby nam w biznesie nie zaszkodziły. No ale nie można...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Znwou zapomniałem o tej egoistycznej regule, a tak mi się ostatnio znowu spodobało postowanine na forum... Koniec, niestety. Ale nie jest tak źle, mamy własne blogi i Twittera :)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy jak poproszę administrację o usunięcie mojego tematu/postu to będzie to możliwe? Na prawdę ograniczenie edycji jest uciążliwe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×