Jump to content
arekp

Odkupie kilka opcji na wlasne domeny ;-)

Recommended Posts

Opcje zostaly zalozone 2008.07.29 o 20:20 i 20:21.

 

Poniewaz tak czy siak domeny beda przedluzane - i to nie tylko w najblizszym okresie rozliczeniowym - zwracam sie do wlasciciela opcji z propozycja ich odkupienia w naszym wspolnym interesie finansowym ;-)

 

Domeny byly z prefiksem wlasciciela hmns.

 

Prosze o kontakt na PW.

 

ps. jedna z domen ma opcje z 2008.07.21 14:36, tez ja odkupie z tego samego powodu.

Edited by arekp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze podalbys nazwy?

 

Podalem wystarczajaca ilosc informacji pozwalajaca na zorientowanie sie kto te opcje zalozyl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezeli przykładowo Dropped zalozyl kilka tysiecy opcji i to wlasnie w tych godzinach to myslisz ze Ci wysle swoja cała liste ? Prosze Cie.. poza tym to jest Twoj interes zeby odkupic opcje :)

 

Nie podasz nazwy to nie licz na wiadomosc;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tez zakładałem opcje w tym czasie tylko ja swoich opcji nie sprzedaję. Nie po to je zakładam. :)

 

I to jest słuszne podejście. ;-)

 

Chociaż jak ja widzę opcję na swojej domenie, to od razu przedłużam ją na trzy lata. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chociaż jak ja widzę opcję na swojej domenie, to od razu przedłużam ją na trzy lata. :-P

 

Dokladnie tak samo robie, bo oczywistym jest, ze zrobil to jakis domeniarz. Stad od razu proponuje odkupienie opcji 'we wspolnym interesie finansowym' od kogos, kto ja nabyl. On nie stracji kasy, ja nie musze placic na 3 lata z gory.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I to jest słuszne podejście. ;-)

 

Chociaż jak ja widzę opcję na swojej domenie, to od razu przedłużam ją na trzy lata. :-P

 

W to nie uwierzę. Przecież za rok przedłuzenia moga być po 20 zł więc nie wierzę, że ktokolwiek z domeniarzy przedłuża od razu domeny na więcej niż rok :)

 

 

Dokladnie tak samo robie, bo oczywistym jest, ze zrobil to jakis domeniarz. Stad od razu proponuje odkupienie opcji 'we wspolnym interesie finansowym' od kogos, kto ja nabyl. On nie stracji kasy, ja nie musze placic na 3 lata z gory.

 

Mój post był trochę przewrotny.

Tylko jak chcesz odkupić opcje nie podając nazw domen?

 

Sam mam na dzień dzisiejszy około 800 opcji i nawet jak mam na Twoje domeny to nie będę sprawdzał każdej po dacie założenia. Po nazwie byłoby łatwiej.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja jakbym szukal swojej opcji, to podalbym nazwy tych domen.

 

Prawde mowiac nie chcialoby mi sie szukac po panelach czy mam dana opcje, na kazde tak tajemniczo podane kryteria poszukwian;)

 

A nazwy czlowiek szybiej skojarzy. Takie jest moje zdanie.

Posiadacz opcji moze tez przegapic taki post.

 

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj Arek się chyba wstydzi swoich domen :) bo niezrozumiałe jest troszkę dawanie tak oszczędnego w szczegóły ogłoszenia. Ludzie mają dużo opcji wykupionych więc nie ma szans aby bez podania domeny, znalazł się adresat tego ogłoszenia.

 

W to nie uwierzę. Przecież za rok przedłuzenia moga być po 20 zł więc nie wierzę, że ktokolwiek z domeniarzy przedłuża od razu domeny na więcej niż rok ;)

Tak coś mi mówi że przedłużenia będą w cenie dzisiejszych opcji, których cena została wprowadzona żeby NASK miał jakiś obraz tego czy ludzie będą w tej cenie zakładać opcje i co najważniejsze ile będzie tych opcji.

 

Heden 800 opcji to już jest zboczenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W to nie uwierzę. Przecież za rok przedłuzenia moga być po 20 zł więc nie wierzę, że ktokolwiek z domeniarzy przedłuża od razu domeny na więcej niż rok ;)

 

Mam pokazać kilka takich domen? :-P

 

Nie zaprzątam sobie głowy szukaniem właściciela opcji, bo skoro założył ją na domenę zarejestrowaną na moje firmowe dane, to chyba oczywiste że nie znajdę go na tym forum. ;-)

 

Heden 800 opcji to już jest zboczenie ;)

 

No to ja też jestem niezłym dewiantem. Ale za to Michau to mega-pervert. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi sie wydaje, że to jest dobry blef - upierać się, że i tak opłacisz - odkupić wszystkie opcje, a jak jednak się ktoś nie zgłosi (jak z pociechami) to ją spuścić bo sie nie opłaca przedłużać :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ciagu roku spuszczam moze 5 domen, bo sie ich nie oplaca przedluzac ;-)

 

 

Generalnie temat do zamkniecia, juz po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na domeny globalne nie mozna zakladac opcji :lol:

 

A jezeli chodzi Ci o wspolnota.net.pl to ona aktualnie wygasa po rejestracji i nie ma na nia zalozonej opcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na domeny globalne nie mozna zakladac opcji :lol:

 

A jezeli chodzi Ci o wspolnota.net.pl to ona aktualnie wygasa po rejestracji i nie ma na nia zalozonej opcji :)

Ale powiedz jak moge założyć opcję albo odkupić tę domenę ?

Już wiem :-))

Edited by bykira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracamy do tematu, ponizej lista domen:

 

cialo.pl

assistance.pl

sluchaj.pl

wyspyowcze.pl

parkuj.pl

 

Wlascicieli opcji zachecam do ich odsprzedania ;) Szkoda Waszych (i moich) pieniedzy.

Edited by arekp

Share this post


Link to post
Share on other sites

odkupie opcje na dane domeny:

- fcbarcelona.pl

- tchorz.pl

 

bede wdzieczny za odzew

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×