Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

[aukcja di] igogel.pl

Recommended Posts

ladna web2.0 nazwa ^^, troche ruchu - zaindeksowana :) chetnie sprzedam ;)

 

gratis dodam skrypciki dajace okolo 50k punktow w seo.net.pl i livelink.pl oraz program Dropseek 3.4

 

cena wywolawcza: 5 PLN; minimalne przebicie 1 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratis dorzucam jeszcze dwa skrypty w Perlu (wystarczy w Windowsie miec zainstalowane ActivePerl, a w Linuxie Perl):

 

pierwszy:

- potrafi wyslac prywatna wiadomosc do WSZYSTKICH uzytkownikow podanego forum phpbb2 (potrafi ominac adminow, moderow itp.)

 

drugi:

- potrafi wyslac prywatna wiadomosc do WSZYSTKICH uzytkownikow podanego forum phpbb2 by przemo (potrafi ominac adminow, moderow itp.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestem zadowolony z ceny ktora zostala wylicytowana

 

Mogłeś uzyskać większą kwotę za domenę, no ale przecież 100zł to taka wielka suma .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie sprzedawalem jej z zamiarem jakiegos zysku - sprzedaje ja tylko dlatego, ze JEST MI NIEPOTRZEBNA. Zmieniam nazwe marki na CoderCOM (tak w ogole to mialabyc nazwa marki od samego poczatku - igogel byla przypadkowa)

 

tak jak pisalem niejednokrotnie na tym forum: NIE zajmuje sie domenami. 100 PLN w 100% mnie zadowala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To trzeba było od razu napisać, że koniec aukcji za 5 minut....

 

Nie wiem czy to była aukcja czy przetarg, zastanów się na przyszłość. Chcesz aby Ciebie traktowano poważnie, taki prawy podobno jesteś licencje na programy wydajesz a tu taki zonk

Share this post


Link to post
Share on other sites
btw. zapomnialem - koniec aukcji jutro o 20

 

 

Nie należałem do grona licytujących,

bo akurat ta domena mnie nie interesuję, ale muszę to powiedzieć:

normalnie jaja sobie robisz z licytujących kolegów.

Nie interesuje mnie czy zmieniasz nazwę firmy, czy nie ... Czy cena Cię satysfakcjonuje czy nie ... Czy domena jest

Ci potrzebna, czy niepotrzebna.

Znasz powiedzenie: "słowo droższe od pieniędzy"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

widocznie nie ... ile bedziecie to przezywac.

 

Ja w zyciu nie sprzedalem domeny drozej niz za reg fee takze spokojnie mnie to zadowala. Jestem 20 letnim studentem - ciesze sie, ze w ogole udalo mi sie sprzedac, a wam problem robi to, ze zakonczylem aukcje, gdy uznalem, ze cena mnie juz zadowala - nie pomysleliscie moze o tym, ze boje sie, ze sie wszyscy nagle rozmysla.

 

EOT i tyle z mojej strony

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] nie pomysleliscie moze o tym, ze boje sie, ze sie wszyscy nagle rozmysla.[...]

 

Widocznie, mierzysz innych, swoją miarą ...

 

 

Edit: pracujesz również swoim postępowaniem, na wiarygodność Twojej nowej marki/nazwy. Świat jest ograniczony przestrzennie, internet również.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ladnie panie igogel - sadze, że ktoś posmarował większa sumką ;) Nie zgrywaj biednego studencika, który wział 100 zł bo brakowało mu na czynsz. Nie ma co rozkopywac tego "bagna" i dochodzic co gdzie i jak, igogel powinien dostac po paluszkach i tyle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×