Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

[aukcja di] igogel.pl

Recommended Posts

Nic mądrego i pouczającego nie przychodzi mi do głowy, ale następnym razem po prostu tak nie rób.

Bo pracujesz tylko niekorzystnie na swoją opinię.

 

Pozdrawiam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj coś mi się zdaje że Heden na priva ostro posmarował ;)

 

 

Oj nieładnie tak mnie posądzać. ;) Oczywiście zaprzeczam. Nie było mnie jakiś czas a tutaj widzę jakieś posądzenia.

Nie ukrywam, że propozycja sprzedawcy mnie zaskoczyła. :) Dla mnie tylko lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

igogel skoro 100 zlotych Cie cieszy a aukcja miała skończyć się jutro i widać było że licytacja ładnie wystartowała to przecież mogłeś poczekac i może wyciągnął bys nawet dwa razy tyle a tak na di.pl jesteś spalony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam sie spaliles -.-' duzo duzo wczesniej w temacie o dnsach :) i odpytywaniu domen. ... no i reputacja tez mowi swoje

 

ja NIE mam zamiaru tutaj zarabiac na domenach - czy ktos moze to zdanie wreszcie przeczytac -.-'

 

moze mam swoje powody zeby NIE chciec wiecej.

 

chociazby US moze byc tym powodem [aczkolwiek nie jest]

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj nieładnie tak mnie posądzać. ;) Oczywiście zaprzeczam. Nie było mnie jakiś czas a tutaj widzę jakieś posądzenia.

Nie ukrywam, że propozycja sprzedawcy mnie zaskoczyła. ;) Dla mnie tylko lepiej.

hehe ale sam przyznasz że licytacja idzie jak burza, kwota coraz większa a sprzedający kończy ją wcześniej zadawalając się jakimś tam małym procentem kwoty końcowej, więc ciężko skumać co jest grane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sam sie spaliles -.-' duzo duzo wczesniej w temacie o dnsach ;) i odpytywaniu domen. ... no i reputacja tez mowi swoje

 

ja NIE mam zamiaru tutaj zarabiac na domenach - czy ktos moze to zdanie wreszcie przeczytac -.-'

 

moze mam swoje powody zeby NIE chciec wiecej.

 

chociazby US moze byc tym powodem [aczkolwiek nie jest]

 

Hehe, czym sie spaliłem? Włazisz w dupę Kornelowi bo Ci reklame robi dla Twojego skryptu który defakto jest dobry i jeśli przyznasz mu a nie mi racje za merotyczną zawartość moich postów w temacie o dnsach to nie mam więcej pytań. Nie chcesz zarabiać na reklamach ale usilnie sprzedajesz swoje skrypty za 10 złotych a gdy masz mozliwość za jedną domene wyciągnąć parę stów więcej to robisz jakieś cuda zasłaniając się dobrą wolą czy tam innymi rzeczami co jest śmieszne i zakrawa na kpinę ;)

 

EDYTOWE

 

hehe ale sam przyznasz że licytacja idzie jak burza, kwota coraz większa a sprzedający kończy ją wcześniej zadawalając się jakimś tam małym procentem kwoty końcowej, więc ciężko skumać co jest grane :)

 

Pomyślałem dokładnie tak samo jak Ty ;)

Edited by halapenio

Share this post


Link to post
Share on other sites

TY nie masz pojecia o dzialaniu serwerow DNS .... tak jak i Kornel :) ale Ty robiles z tego jakis problem -.-'

 

ja NIE mam zamiaru tutaj zarabiac na domenach - czy ktos moze to zdanie wreszcie przeczytac -.-'

 

moze mam swoje powody zeby NIE chciec wiecej.

 

chociazby US moze byc tym powodem [aczkolwiek nie jest]

Share this post


Link to post
Share on other sites
TY nie masz pojecia o dzialaniu serwerow DNS .... tak jak i Kornel :) ale Ty robiles z tego jakis problem -.-'

 

ja NIE mam zamiaru tutaj zarabiac na domenach - czy ktos moze to zdanie wreszcie przeczytac -.-'

 

moze mam swoje powody zeby NIE chciec wiecej.

 

chociazby US moze byc tym powodem [aczkolwiek nie jest]

 

Ty masz pojęcie o działaniu serwerów DNS?

Tylko proszę nie pisz, że mnie będziesz ignorować tak samo jak Kornel. Chętnie wejdę z Toba w dyskusję na dowolne zagadnienie jeśli chodzi o pracę całego protokołu komunikacyjnego wchodzącego w skład DNS.

Nie obchodzą mnie przesłanki, którymi się kierujesz w swoim życiu. Grasz nie czysto, bo jeśli mówisz, że aukcja kończy się jutro to tak powinno się stać a nie kończysz dzisiaj bo Cie urząd skarbowy sciga no bez przesady nie przeszkadza Ci to hurtowo sprzedawać dropseka przecież.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedaz dropseeka odybwa sie innym kanalem.

 

Zapraszam do Szczecina we wrzesniu. Albo na dowolna konferencje informatyczna jak bedzie - chetnie podyskutuje PUBLIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra dajcie spokój. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle. To jego problem ,że więcej nie zgarnął i tyle.

PEACE

Pozdrawiam Grzegorz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźcie zamknijcie ten idiotyczny temat.

Aukcje wygrał Heden - bo tak sprzedający sobie wymyślił, i Koniec.

Doszło do tego że w aukcji ludzie zamiast kupować, to nawzajem sie oczerniają ;).

 

Ps. Z jednej strony to troszeczkę czuję sie winny, bo ja jako pierwszy zrobiłem licytacje,

i inni poszli tym tropem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, z punktu widzenia biznesmena, poczekanie 1 dnia, na to, az cena będzie wynosiła np. 300 zł, jest opłacalna, a konczenie przed czasem jest niewytłumaczalne. Mogłeś straconą w ten sposób kasę wydać na reklamę w Google, lub na WOŚP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Włazisz w dupę Kornelowi bo Ci reklame robi dla Twojego skryptu...

 

Odniosę się tylko do tego, facet nie robię żadnej reklamy, nie wiesz o co w ogóle chodzi, to po co się wypowiadasz?

Dwa masz jakiś uraz chyba do mnie, bo w każdym swoim poście przytaczasz mnie...

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odniosę się tylko do tego, facet nie robię żadnej reklamy, nie wiesz o co w ogóle chodzi, to po co się wypowiadasz?

Dwa masz jakiś uraz chyba do mnie, bo w każdym swoim poście przytaczasz mnie...

 

No mam bo mi Staruszka obraziłeś i nawet nie przeprosiłeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No mam bo mi Staruszka obraziłeś i nawet nie przeprosiłeś :)

 

A po co piszesz wyimaginowane rzeczy na mój temat?

Innego wytłumaczenia oczywiście nie masz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A po co piszesz wyimaginowane rzeczy na mój temat?

Innego wytłumaczenia oczywiście nie masz.

 

Ale ja piszę czy moj Staruszek? Nie zmuszaj mnie, żebym przelecial się po Twoich postach i wyciągnął twoje suchary bo nie mam na to czasu. 10 osób zwróciło ci już uwagę w różnych postach że piszesz głupoty a ty dalej próbujesz błyszczeć i to mnie drażni. Bo ja na początku moją przygodę z di.pl zacząłem od dogłebnej analizy całej zawartości i na niektorych twoich postach się można przejechać i dobrze, że cie poprawiali. Czasami potrzeba jest doza samokrytyki ja pytam jak czegoś nie wiem a u ciebie są jakieś farmazony z kosmosu brane i to mnie drażni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale ja piszę czy moj Staruszek? Nie zmuszaj mnie, żebym przelecial się po Twoich postach i wyciągnął twoje suchary bo nie mam na to czasu. 10 osób zwróciło ci już uwagę w różnych postach że piszesz głupoty a ty dalej próbujesz błyszczeć i to mnie drażni. Bo ja na początku moją przygodę z di.pl zacząłem od dogłebnej analizy całej zawartości i na niektorych twoich postach się można przejechać i dobrze, że cie poprawiali. Czasami potrzeba jest doza samokrytyki ja pytam jak czegoś nie wiem a u ciebie są jakieś farmazony z kosmosu brane i to mnie drażni.

 

Facet zadałem jedno konkretnie pytanie dlaczego piszesz o czymś o czym nawet nie wiesz czy jest prawdą i mnie o to posądzasz i odwijasz kota ogonem i piszesz o czymś innym? Możesz mnie nazywać sucharem i moje posty także, nie chcą mi także sprzedac piwa jak pisałeś tak masz rację i mam 120cm wzrostu w kapeluszu :-)

Podaj adres wyslę list z przeprosinami + kwiaty dołączę, nie widzę problemu, bo widze bardzo cię to boli dla Twojego ojca.

Tylko dlaczego osądzasz mnie, że promuje coś itp. skoro nawet ani igogela nie znasz ani mnie?

Możesz mnie obsmarować jak teraz chcesz, czekam na falę twojej krytyki na mój temat :-)

Tak jak pisałem wyżej podaj adres wyślę przeprosiny, na mnie też z twojej strony miłe słowa nie padły ale przeprosin nie oczekuje.

 

Koniec OT. Posty można wykasować.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Facet zadałem jedno konkretnie pytanie dlaczego piszesz o czymś o czym nawet nie wiesz czy jest prawdą i mnie o to posądzasz i odwijasz kota ogonem i piszesz o czymś innym? Możesz mnie nazywać sucharem i moje posty także, nie chcą mi także sprzedac piwa jak pisałeś tak masz rację i mam 120cm wzrostu w kapeluszu :-)

Podaj adres wyslę list z przeprosinami + kwiaty dołączę, nie widzę problemu, bo widze bardzo cię to boli dla Twojego ojca.

Tylko dlaczego osądzasz mnie, że promuje coś itp. skoro nawet ani igogela nie znasz ani mnie?

Możesz mnie obsmarować jak teraz chcesz, czekam na falę twojej krytyki na mój temat :-)

 

Nie pisz do mnie facet bo nie jestem żadnym facetem tylko nastolatkiem :) Obrażając mojego Staruszka pokazałeś że nie masz klasy bo mogłeś mi cisnąć tak jak ja robię Tobie to skończyły Ci się argumenty i musiałeś pojechać po moim Tacie ;) Na jego akcji jest Twój pochlebny komentarz odnośnie Dropseka a mogę się załóżyć o rękę że nawet nie wiesz do czego służy tak naprawdę.

Ogólnie mnie denerwujesz swoją butą i głupotami które co jakiś czas wypisujesz. Ostatni przykład odnosnie postu Uszatka sugerowałeś, że domeny trzyliterowę można jeszcze rejestrować z palca ;) No bez przesady ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×