Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

[aukcja di] igogel.pl

Recommended Posts

Dobra przeprosimy przyjęte i ja też przepraszam Kornela za swoje zachowanie i wytykanie jego błedów. Chciałbym również przeprosić administracje i innych uzytkoników di.pl za pisanie postów niezwiązanych z tematem i próbę załatwienia spraw prywatnych na publicznym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muszę przyznać że należy wam się chłopaki plus za to jak stroszycie pióra, już dawno tak się nie uśmiałem :)

 

Dobrze, że chociaż Ty jesteś "dobrą duszą" forum i masz nieskazitelną opinię wśród forumowiczów ;-)

Myślę, że wszystko wyjaśnione. Posty można wykasować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie pisz do mnie facet bo nie jestem żadnym facetem tylko nastolatkiem

Nie czujesz się mężczyzną, w wieku 17 lat?

 

Domainer, zgadzam się, spór jest śmieszny i podsunął mi pewien pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem wystarczy ustąpić i przeprosić i WIELKICH waśni nie ma ;) ( + kornel za zachowanie w tej sytuacji).

 

Obrażając mojego Staruszka pokazałeś że nie masz klasy bo mogłeś mi cisnąć tak jak ja robię Tobie to skończyły Ci się argumenty i musiałeś pojechać po moim Tacie Na jego akcji jest Twój pochlebny komentarz odnośnie Dropseka a mogę się załóżyć o rękę że nawet nie wiesz do czego służy tak naprawdę.

 

Ps. Ale obrażanie czyiś rodziców, którzy nie mają z tym nic wspólnego, jest nie na miejscu i poczęści rozumiem halapenio.

 

Edit: Jest to chyba najbardziej popularny temat na tym forum :). Temat ten miał być tylko licytacją igogle.pl, a potem doszło do oskarżania igogla o niesłowność, a teraz wyszły jakieś nieporozumienia między użytkownikami ;).

 

Ehh, co za dzień ;)

Edited by ebook

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie czujesz się mężczyzną, w wieku 17 lat?

 

Domainer, zgadzam się, spór jest śmieszny i podsunął mi pewien pomysł.

 

 

Halapenio, dla odmiany zbluzgaj dziadka Kornela.

 

1) Nie czuję się facetem choćby dlatego że nie musze się golić kilka razy w tygodniu :)

2) Po co?

Edited by halapenio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, że chociaż Ty jesteś "dobrą duszą" forum i masz nieskazitelną opinię wśród forumowiczów ;-)

No wiem że gadają, ale nie chce wiedzieć co ;) są sympatie i antypatie, trzeba robić swoje i nie oglądać się za siebie.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiem że gadają, ale nie chce wiedzieć co ;) są sympatie i antypatie, trzeba robić swoje i nie oglądać za siebie.

 

Swoim skromnym zdaniem dodam, że aż się dziwie czemu az, dropped albo activ jeszcze nie zaproponował Ci pracy bo PR masz na 6 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już abstrahując od samej śmiesznej aukcji... domena igogel.pl nie należy już nawet do tego, który ową aukcję wygrał. Dobry biznes... :unsure:

Edited by Lesiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×