Jump to content
necik

Jaki telefon dla osoby zajmującej się domenami?

Recommended Posts

co do nokii to masz 100% racji jednak za tą cenę to wolałbym dołożyć jakieś 300zł i kupić htc hero

 

ma on klawiaturę qwerty? bo jest bardzo podobny do htc g1(z wyglądu) ale nie mogę znaleźć nigdzie na zdjęciach

Share this post


Link to post
Share on other sites
byłem na tych stronach, tylko klawa ekranowa - mnie to nie zadowala ;p

 

jeszcze go nawet na żywo nie widziałem więc uczciwej recenzji nie dam, nigdy nie miałem tel z klawiaturą qwerty - no raz iphona jak tylko wyszły ale nikt mi nie potrafił sima ściągnąć i sprzedałem od razu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palm Pre - czyli lepszy iPhone z klawiaturą QWERTY :lol: Bawię się nim od kilku dni i nie mogę się oderwać :) Pod spodem siedzi Linux, czyli można sobie zainstalować SSH itp. Sam zaś system jest po prostu świetny, intuicyjny i ergonomiczny. Po krótkim romansie z Windows Mobile (który wygląda jak Win95 wciśnięty w komórkę) jest to po prostu jak olśnienie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Palm Pre - czyli lepszy iPhone z klawiaturą QWERTY :P Bawię się nim od kilku dni i nie mogę się oderwać :P Pod spodem siedzi Linux, czyli można sobie zainstalować SSH itp. Sam zaś system jest po prostu świetny, intuicyjny i ergonomiczny. Po krótkim romansie z Windows Mobile (który wygląda jak Win95 wciśnięty w komórkę) jest to po prostu jak olśnienie ;)

no czegoś takiego szukam chyba bo omni brak klawiatury i napisanie czegos to gehenna.. Ma ten Palm Pre też mp3 i możliwość rozszerzenia pamięci o kartę zewnętrzną? Ni jak z nawigacją po internecie? Jest to dobrze rozwiązane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odtwarzacz MP3. Przeglądanie sieci mniej więcej jak w iPhone bo ten sam silnik przeglądarki, w środku 8 GB pamięci na pliki.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam nowe pytanie - czy jest na polskim rynku jakaś sprawnie działająca wyszukiwarka oraz porównywarka ofert operatorów telefonii komórkowej? A może znacie przykłady takich serwisów z zagranicy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja znam opengsm.pl w większości przypadków pokazuje poprawnie.

Coś przypomina mi się... czy ten serwis nie reklamował się dość ostro na billboardach w Polsce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecam telefony HTC z androidem (przykładowo Magic, Hero, starszych modelów nie polecam).

Z tymi telefonami i systemem można dosłownie wszystko. Przestałem używać laptopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ze swojej strony polecam telefony HTC z androidem (przykładowo Magic, Hero, starszych modelów nie polecam).

Z tymi telefonami i systemem można dosłownie wszystko. Przestałem używać laptopa.

 

Pierwszy kontakt z htc magic i Android mnie urzekł :) obecnie mam Hero super maszynka

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem gdzie to wkleić - więc tu aby nie mnożyć wątków:

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=...3&page=text

 

Opracowane przez UKE obszary złego funkcjonowania sieci komórkowych. Na razie tylko w dużych aglomeracjach ale - zgodnie z obietnicami - mają pojawić się następne.

Może komuś się przyda w przypadku podjęcia decyzji o zmianie operatora lub zakupu mobilnego internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może komuś się przyda w przypadku podjęcia decyzji o zmianie operatora lub zakupu mobilnego internetu.

 

Ja w sobotę kupuję telefon. I będzie to na 99% HTC G2 Touch.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja w sobotę kupuję telefon. I będzie to na 99% HTC G2 Touch.

No i jest już na 100% w mojej oto ręce :rolleyes:

 

Mam nadzieję, że telefon bedzie się sprawował dobrze (choć przebrnięcie przez te wszystkie możliwości i funkcje to kawał czasu jeszcze zajmie)

 

A jako symbol zmiany czasów jako pierwsze oczywiście wybrałem wejście do internetu a nie zatelefonowanie ;)

 

dsc01781a.jpg

 

Teraz to chyba już w ogóle popadnę w skrajny domenoholizm :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i jest już na 100% w mojej oto ręce :rolleyes:

[...]

Uzywam od pewnego czasu. Zdecydowanie polecam.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×