Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane domeny

Recommended Posts

gratulacje dla Korneliusza, cena sprzedazy jak na dzisiaj atrakcyjna, cena kupna atrakcyjna jeszcze bardziej

Sylyx ostatnio szaleje z zakupami - zwłaszcza domenami IDN i jeśli to on kupił, to znaczy że dobrze mu biznes idzie...super :lol:

Często zastanawiam się nad fenomenem dropped gdzie licytowane domeny osiągają wysokie ceny. Niedawno miałem w rezerwacji kreacjonizm.pl i ewolucjonizm.pl i obie puściłem a dropped złapał krecjonizm.pl który na aukcji poszedł za 160zł. Wychodzi na to, że na moim "kreacjonizmie" :o Michał dobrze wychodzi.

 

Osobiście uważam że cena za taki IDN jest wysoka i wolałbym aby kupił to klient a nie domainer. Oczywiście cieszę się że IDNy są wreszcie zauważone, że istnieją i mogą być łakomym kąskiem dla "KK" ale dobrze byłoby, żeby ceny IDN-ów rosły za sprawą rynku wtórnego a nie za sprawą domainerów, bo sami windując ceny nie pociągniemy długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym nie ma żadnej magii. Długo nie wiedziałem jaki samochód sobie kupić. Nagle dostałem olśnienia i stwierdziłem, że kupię samochód.pl i będę dalej nogami chodził. :lol:

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym nie ma, żadnej magii. Długo nie wiedziałem jaki samochód sobie kupić. Nagle dostałem olśnienia i stwierdziłem, że kupię samochód.pl. :lol:

 

no wlasnie ;-) Nie zapominajcie, ze domena to takze prestiz ;]

Gratuluje sylyx

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym nie ma, żadnej magii. Długo nie wiedziałem jaki samochód sobie kupić. Nagle dostałem olśnienia i stwierdziłem, że kupię samochód.pl i będę dalej nogami chodził. :lol:

Będziesz dużo zdrowszy :o Tylko nie zapomnij raz w roku dokonać przeglądu, w ramach gwarancji N.A.S.K 9001 :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będziesz dużo zdrowszy :lol: Tylko nie zapomnij raz w roku dokonać przeglądu, w ramach gwarancji N.A.S.K 9001 :o

 

Popieram przegląd obowiązkowo :o

 

 

#przegląd.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Domena samochód.pl bardzo fajna, ale przepłacona. Jednak to nie mój problem :lol:

Przepłacona?!

Moim zdaniem cena bardzo atrakcyjna dla kupującego, domena po prostu zajebista, ale nie mogłem się moralnie zgodzić na poważną licytację :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepłacona?!

Moim zdaniem cena bardzo atrakcyjna dla kupującego, domena po prostu zajebista, ale nie mogłem się moralnie zgodzić na poważną licytację :lol:

 

 

Michał, cokolwiek na tym postawisz, nie wiadomo ile wydasz na reklamę i tak zyska na tym przede wszystkim właściciel nie-IDNa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno nie kupi tej domeny mercedes, audi czy inny producent.

Podejżewam że nie będzie zainteresowany nią nawet komis samochodowy bo w końcu oni sprzedają samochody a nie jeden samochód.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czlowiek.pl - 3010 PLN netto - i z tym wynikiem wpisuje się jako szósta najwyższa sprzedaż na Złapane.pl.

 

Gratuluję okazyjnego zakupu nowemu Nabywcy :(

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
czlowiek.pl - 3010 PLN netto - i z tym wynikiem wpisuje się jako szósta najwyższa sprzedaż na Złapane.pl.

 

Gratuluję okazyjnego zakupu nowemu Nabywcy ;)

 

DD

Gratuluję bardzo okazyjnego zakupu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czlowiek.pl - domena fajna, ale sadze, ze Daniel wyszedl na tym dobrze i nie powinien zalowac.

Nigdy nie żałuję sprzedanych domen :( Szczególnie, że zwykle kupuję sobie za nie inne, jeszcze fajniejsze ;)

 

Innym radzę to samo - zbytnie przywiązywanie się do domen nie wychodzi na zdrowie. Chyba, że ktoś jest po prostu kolekcjonerem a nie binzesmenem ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD - chyba kiepsko wyjdziesz na tych eksperymentach ;)

 

Ja uważam eksperymenty Heden'a i Daniela za bardzo ciekawe :( .

Szkoda tylko, że będąc w podróży, nie załapałem się dzisiaj na jeden z eksperymentów Łukasza (eholidey*pl) ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda tylko, że będąc w podróży, nie załapałem się dzisiaj na jeden z eksperymentów Łukasza (eholidey*pl) :( .

A ja nie żałuję ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam eksperymenty Heden'a i Daniela za bardzo ciekawe ;) .

 

Ale Ci się humor wyostrzył. To były pierwsze i ostatnie takie eksperymenty. ;)

Sprzedaż neonówka.pl za 40 zł to nie był udany eksperyment. Pocieszam się tylko małym ruchem jaki generowała.

 

Możesz za to dla eksperymentu zakupić wyruszamy.pl ;)

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=36192&nostat=1

 

Tutaj trochę możesz poczytać o domenie :(

 

http://www.rynekturystyczny.pl/artykul/183...ruszamy_pl.html

 

I co ciekawe nadal link na dole strony głównej rainbowtours.pl prowadzi do wyruszamy.pl chociaż domenę zwolnili jakieś 4 miesiące temu. Chyba dość sporo linków do niej jeszcze prowadzi. ;)

 

Co do czlowiek.pl gratuluję zakupu. Kurcze ja nie wiem czy Tobą nie powinien się jakiś urząd antymonopolowy zainteresować. Powoli każda fajna domena należy do Ciebie :P

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A inni ją w ogóle przegapili.

Istne gapy ;)

 

Jestem przekonany, że Daniel będzie z niej miał spory pożytek na parkingu .

To co mnie najbardziej obecnie niepokoi, to są ceny za kliki z polskiego feed'u .

W październiku (pomimo tego, że większość SedoPro'staków :( uważa tegoroczny październik za wyjątkowo słaby) dwie z moich najlepszych literówek dotDe, zarobiły odpowiednio 800,00 i 900,00 € .

Natomiast przy polskim trafficu ma się wrażenie, tak jakby kampanie reklamowe w Google były opłacane przez firmy z Wietnamu i Kambodży ;) .

 

Tak jak już wspomniałem . Wymierna, rzeczywista wartość wygenerowanego trafficu z zaparkowanych domen .pl, ma się nijak do treści takich oto newsów :

 

http://www.wirtualnemedia.pl/article/25197...oc._wykresy.htm

Edited by keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites
...W październiku (..) dwie z moich najlepszych literówek dotDe, zarobiły odpowiednio 800,00 i 900,00 € ...

Gdyby nie takie posty to wielu nie uwierzyłoby, że to w ogóle jest możliwe ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam eksperymenty Heden'a i Daniela za bardzo ciekawe :) .

Szkoda tylko, że będąc w podróży, nie załapałem się dzisiaj na jeden z eksperymentów Łukasza (eholidey*pl) ;) .

 

Hehe Theo ... zatem ja z eksperymentami na jakis czas koncze, bo w przeciwienstwie do Daniela po prostu mnie na nie nie stac ;)

 

Nie da sie natomiast nie zauwazyc jednej rzeczy...

Nie bylo tutaj z pewnoscia mowy o "przegapieniu", a tylko dowod na to, ze domeny kupuje zaledwie garstka osob z forum ;) A kiedy zdarzy sie "zbieg okolicznosci" i jedna z osob jest w podrozy, a druga akurat utnie sobie drzemke, domeny ida za bezcen lub ..... w ogole :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×