Jump to content
heden.pl

Domeny *24.pl - ich prognozowana wartość

Recommended Posts

Chyba niezbyt bardzo te *24 ;) Za teatr24.pl na razie ani złotówki ludzie nie dali - no, ale jutro dopiero koniec :rolleyes:

 

teatr24 jest jednak mniej komercyjny niż komputery24. Wg mnie dla sklepu jest jednak ciekawą alternatywą. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj domeny, które wydają się dziwne znacznie rosną w oczach nabywców gdy budowane są na nich ciekawe serwisy lub osiągają ciekawe ceny na rynku wtórnym.

Dotyczy to nie tylko xxx24 ale także xxx69, e-xxx, xxxonline czy innych.

Ja mam obecnie tylko 2, 3 lub 4 domeny z zakończeniem 24 ( muszę sprawdzić :rolleyes: ) z czego na pewno jedna do prywatnej kolekcji.

 

Na miejscu nimfomanek wchodziłbym codziennie na stronę sex24 z każdym możliwym rozszerzeniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
teatr24 jest jednak mniej komercyjny niż komputery24. Wg mnie dla sklepu jest jednak ciekawą alternatywą. :rolleyes:

 

Bez wątpienia ;) Sam gdybym otwieral jakis sklep komputerowy i nie mial sporego budzet pokusil bym sie na komputery24.pl.

 

Tylko nie wiem jak dla Was, ale dla mnie "komputer" brzmi jakos tako old schoolowo ;)

 

blaszak [pot.] brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

elektroniczna maszyna cyfrowa [przestarz.] brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

komp [pot.] brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

komputer brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

maszyna licząca [specjalist.] (2) brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

maszyna matematyczna [przestarz.] brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

mózg elektronowy [książk.] brak danych usuń wyraz z grupy synonimów

pecet [pot.] (2)

 

pecet.pl - bardzo mi sie podoba na sklep ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i nikt nie kupił domeny komputery24.pl w cenie 7000 PLN.

 

Mam propozycję - gdyby teraz wystawić aukcję za 6000 PLN, potem za 5000 PLN - gdyby się nie sprzedała - itd. :rolleyes: Wtedy jest szansa, że wkrótce domena znajdzie nowego właściciela ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo domeny z 24 to syf. Licytując wczasy24.pl chłopaki zagalopowali się troszkę i nawet nie sprawdzili, że wczasy-24.pl są wolne. W dodatku na wczasy24h.pl jest już serwis. Każda domena, która ma słowo kluczowe + jakiś dodatek (e, e-,i , 24, -24, 24h, online) jest kilkudziesięciokrotnie mniej warta niż sam generyk. Liczba kombinacji sprawia, że aby zabezpieczyć się przed stratą ruchu (nie licząc literówek), trzeba zarejestrować nawet 16 domen, a i tak będziemy tracić ruch na rzecz generyków. Jestem w stanie zrozumieć, że laik zapłaci za taką domenę dużo (nieruchomoscionline.pl) lub przesadnie dużo (castingonline.pl), ale nie rozumiem gloryfikacji tych domen przez domeniarzy.

 

PS. Szczęśliwemu nabywcy domeny wczasy24.pl oddam domenę wczasy-24.pl po kosztach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każda domena, która ma słowo kluczowe + jakiś dodatek (e, e-,i , 24, -24, 24h, online) jest kilkudziesięciokrotnie mniej warta niż sam generyk.

 

No i chyba o ten mały szczegół się rozchodzi. :rolleyes:

 

EDIT:

Właściwie taki mały "szczególik" - kilka zer ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo domeny z 24 to syf.

O wypraszam sobie - active24.pl - mnie się ta domena bardzo podoba :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
wczasy-24.pl :P :P :rolleyes: sylyx to ma wyobraznie ;) pierwsze slysze o dodawaniu "-" przed 24 - chyba wszystkie mozliwe domeny w -24 sa wolne ;)

Sprawdź, czy masz racje zanim coś napiszesz. Np: komputery-24.pl. :P

 

Niemcy poszli dalej: apotheke24-7.de domena z aukcji SnapNames.

O wypraszam sobie - active24.pl - mnie się ta domena bardzo podoba :P

DD

Każdy ma swój gust, mi się wydaje, że active-24.pl jest lepsza. ;)

 

PS. Poleciłem DD, żeby sobie ją zarejestrował, ale nie chciał. Jednak jeżeli wykaże taką wolę to mu ją dam za darmo.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Szczęśliwemu nabywcy domeny wczasy24.pl oddam domenę wczasy-24.pl po kosztach.

Dziękuję za troskę.

Jednak nawet gdyby koszt oznaczał 1,10 zł. to nie byłbym zainteresowany tą domeną. Bo niby po co taki dziwoląg ma przeszkadzać mi na spisie zarejestrowanych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy ma swój gust, mi się wydaje, że active-24.pl jest lepsza. ;)

 

PS. Poleciłem DD, żeby sobie ją zarejestrował, ale nie chciał. Jednak jeżeli wykaże taką wolę to mu ją dam za darmo.

Moim zdaniem lepiej było zainwestować pieniądze na rejestrację w parę piw - lepiej byś na tym wyszedł ;) No ale nic - tak jak Ci napisałem - takich "wykręconych" literówek Active24.pl nie potrzebuję :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem lepiej było zainwestować pieniądze na rejestrację w parę piw - lepiej byś na tym wyszedł ;) No ale nic - tak jak Ci napisałem - takich "wykręconych" literówek Active24.pl nie potrzebuję :rolleyes:

 

Dobra dobra... http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2216

 

PS. Fajne to "takich literówek Active24 nie potrzebuję"... tak jak w innym temacie kilofek napisał "tę domenę mam ktoś inny". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda sprzedałem drożej jedna "24", ale ona miała jakiś sens i wyglądało to przyzwoicie w porównaniu z wczasy24, czy komputery24, za które osobiście nie dałbym nawet 500 zł.

 

Natomiast takie domeny jak news24, kanal24, dziennik24, - to sa domeny wg mnie bez porównania lepsze niż wczasy24 czy komputery24, bo tak jak podkreslam - "24" ma w ich przypadku sens. Active24 tez brzmi calkiem rozsadnie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra dobra... http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2216

 

PS. Fajne to "takich literówek Active24 nie potrzebuję"... tak jak w innym temacie kilofek napisał "tę domenę mam ktoś inny". :rolleyes:

Przy czym domena 24active.pl nie jest literówką active24.pl ;) Tam był kiedyś serwis z zupełnie inną tematyką ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za troskę.

Jednak nawet gdyby koszt oznaczał 1,10 zł. to nie byłbym zainteresowany tą domeną. Bo niby po co taki dziwoląg ma przeszkadzać mi na spisie zarejestrowanych domen?

Kupiłem te domeny dla zabawy, ale myślisz, że nikt się nie będzie mylił?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest ustawione minimum - chyba na 7k PLN.

 

DD

 

O to przepraszam. Nie sprawdzałem. Za to przy okazji człowiek dowiaduje się do kogo należą niektóre nicki na dropped. :)

 

Co do komputery24.pl o zawsze złożyć propozycję sprzedawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do komputery24.pl o zawsze złożyć propozycję sprzedawcy.

Osobiście czekam na niższą cenę na Allegro lub Aftermarket.pl - jeśli takowo obniżka nastąpi, to rozważę zakup - jeśli nie, to płakał nie będę :) Nie pali mi się do tej domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×