Jump to content
heden.pl

Domeny *24.pl - ich prognozowana wartość

Recommended Posts

Inna ciekawostka:

 

http://www.google.com/search?hl=pl&q=*365.com

 

Więc jednak lepsze od *247.com są *365.com :) Jest ich prawie 3 krotnie więcej.

 

EDIT:

 

Chociaż to i tak dziwolągi. ;)

 

Moze i tak, ale np "7" ma wiecej niz 365 i 247 razem wziete. Co mnie osobiscie wcale nie dziwi. Jesli mialbym brac np domene e-hotele czy hoteleonline, bez wahania wzialbym hotele7, czy media7, zamiast e-media, bo latwiej wpisac i zapamietac i ma to wiekszy sens. "7" jest tez jak nabardziej uzasadaniona, bo sa np sklepy czynne 7 dni w tygodniu i jest ich wiecej niz tych czynnych 24 godziny ;). To tylko przyklad, ale dotyczy wielu dziedzin. Oczywiscie jest to kwestia gustu i nie zamierzam nikogo przekonywac. Ale ma prawo mi sie podobac ;) I mozecie sie ze mnie smiac, ze stawiam na "7" ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze i tak, ale np "7" ma wiecej niz 365 i 247 razem wziete. Co mnie osobiscie wcale nie dziwi. Jesli mialbym brac np domene e-hotele czy hoteleonline, bez wahania wzialbym hotele7, czy media7, zamiast e-media, bo latwiej wpisac i zapamietac i ma to wiekszy sens. "7" jest tez jak nabardziej uzasadaniona, bo sa np sklepy czynne 7 dni w tygodniu i jest ich wiecej niz tych czynnych 24 godziny ;). To tylko przyklad, ale dotyczy wielu dziedzin. Oczywiscie jest to kwestia gustu i nie zamierzam nikogo przekonywac. Ale ma prawo mi sie podobac ;) I mozecie sie ze mnie smiac, ze stawiam na "7" ;) .

 

Do tego siodemka jest "szczesliwa" :P Ja bym dolozyl do kompletu jeszcze hotele28.pl hotele30.pl hotele31.pl :) "...jest tez jak nabardziej uzasadaniona, bo sa np sklepy czynne 28/30/31 dni w miesiacu i jest ich wiecej niz tych czynnych 24 godziny :P" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jakos wpadła mi wczoraj reklama - Twojego Stylu w tv - reklamuja sie pod adresem styl24.pl - czyzby styl.pl byl za drogi?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieopłaconych aukcji z innymi ofertami: 50.0 %

 

To fajnie. Od razu chce się licytować gdy w aukcji uczestniczy ktoś taki. Ciekawe kiedy przeloty24.pl pojawi się na publicznej? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tez widzialem styl24.pl w reklamie :D ja mam jedna domene 24 i mysle, ze w tym przypadku jest fajna ;) kiedys na pewno bedzie na niej serwis B) a jezeli chodzi o google to nie liczy sie domena (generyk), tylko wiedza jak pozycjonowac stronki wiec w tym przypadku nijak to sie ma do sprzedazy domen... Jedynie co moga liczyc sie wejscia z palca na takowe domeny ale czy jest ich duzo, raczej watpie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
tez widzialem styl24.pl w reklamie :D ja mam jedna domene 24 i mysle, ze w tym przypadku jest fajna ;) kiedys na pewno bedzie na niej serwis B) a jezeli chodzi o google to nie liczy sie domena (generyk), tylko wiedza jak pozycjonowac stronki wiec w tym przypadku nijak to sie ma do sprzedazy domen... Jedynie co moga liczyc sie wejscia z palca na takowe domeny ale czy jest ich duzo, raczej watpie...

Coraz bardziej dostrzegam, że generyk ma znaczenie w google, znacznie większe, niż kiedyś. Dlaczego? Jeszcze nie wiem, kiedyś tego nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już któryś raz jest wystawiana w tej cenie i jednak chętnych nie ma. A szkoda. :rolleyes:

Myślałem, że Ty się wreszcie skusisz Heden ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już się z nich wyleczyłem :rolleyes:

Przyjdzie i na nie czas.. kiedyś ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale z tych trzech to jednak komputery24.pl rządzą :rolleyes:

pliki24.pl ok, ale nie aż tak, a navi24.pl zupełnie mi się nie podoba.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalazłem też 2 inne ciekawe *24.pl

 

Długo chyba nie musiałeś szukać? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale z tych trzech to jednak komputery24.pl rządzą :rolleyes:

pliki24.pl ok, ale nie aż tak, a navi24.pl zupełnie mi się nie podoba.

 

DD

 

Tak szczerze to się trochę dziwię, że komputery24.pl jednak się jeszcze nie sprzedały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak szczerze to się trochę dziwię, że komputery24.pl jednak się jeszcze nie sprzedały.

 

Nie trzymaj nas w napięciu, kupuj teraz i po sprawie. :->

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzymaj nas w napięciu, kupuj teraz i po sprawie. :->

Jak się sprzeda to chcę prowizję brokerską od sprzedaży :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzymaj nas w napięciu, kupuj teraz i po sprawie. :->

 

 

Żeby nie robić OT napiszę tylko, że czekam aż wystawisz ją na zlapane.pl. ;) Wtedy się będzie działo. :rolleyes:

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żeby nie robić OT napiszę tylko, że czekam aż wystawisz ją na zlapane.pl. ;) Wtedy się będzie działo. :rolleyes:

 

To już zależy od abonenta, którym nie jestem. Ale niedługo wystawię parę innych *24.pl, obiecuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba niezbyt bardzo te *24 ;) Za teatr24.pl na razie ani złotówki ludzie nie dali - no, ale jutro dopiero koniec :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×