Jump to content
Andro

Jak podnieść jakość postów forum

Jak podnieść jakość postów forum  

57 members have voted

  1. 1. Czy Twoim zdaniem należy wprowadzić mozliwość pisania postów do 10 w ciagu 24h

    • do 10 postów w ciągu 24 h dla 1 uzytkownika
      16
    • dowolna liczba postów dla 1 użytkownika
      37
    • nie mam zdania
      4


Recommended Posts

Natomiast jak ktoś pisze nic nie znaczące posty, to dla niego jest wszystko jedno, co i o czym pisze. A inni użytkownicy potem to "muszą czytać". I w ten sposób kierunek, w którym forum zmierza, to "śmietnik".

 

 

wszystko wskazuje na to, że ogólnoświatowy kryzys, zniszczy całkowicie te forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszystko wskazuje na to, że ogólnoświatowy kryzys, zniszczy całkowicie te forum

 

 

Ostatnio,

widząc niekiedy, pewne nerwowe zachowania w postach na Forum,

myślę jednak, że kryzys nastąpił w nas samych.

 

Może to wina dziury ozonowej ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziura ozonowa to też ;) tylko czemu takie tematy jak G... są w dziale ogólnym, a nie na każdy temat,

 

czyżby tematy o G.... miały określać poziom forum, ale wtedy każdy kto tutaj zawita, będzie wiedział, że bałagan z Allegro przeniósł się na to forum,

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziura ozonowa to też ;) tylko czemu takie tematy jak G... są w dziale ogólnym, a nie na każdy temat,

 

czyżby tematy o G.... miały określać poziom forum, ale wtedy każdy kto tutaj zawita, będzie wiedział, że bałagan z Allegro przeniósł się na to forum,

Zamiast komentować mógłbyś wysłać raport, tak jest taka opcja na forum, choć ubolewam nad tym, że wszyscy prawiący moralitety, pouczający innych tak rzadko z nich korzystają i sami 'śmiecą' na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko czemu takie tematy jak G... są w dziale ogólnym, a nie na każdy temat,

Wybrałem ten dział , ponieważ jest jako pierwszy i z reguły posty w nim budza największe zainteresowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikogo personalnie nie krytykuję, jest to moja reakcja, na to co każdy może przeczytać,

 

raport, dopiero teraz zauważyłem tę opcję, to rzecz dyskusyjna, gdyż jest to pojedyncze zdanie, natomiast komentarz na forum, daje możliwość wypowiedzi innym osobom, poza tym te tematy powstały w weekend, kiedy było spotkanie, więc trudno, aby teraz, kiedy mają już wiele stron, sądzić, że są niezauważone

 

ale wracając do meritum, tematy i zawarta tam treść są wizytówką forum, a szczególnie temat nr 1 w dziale "Zobacz nowe posty", stąd uwagi na ten temat, z pewnością służą forum, poza tym można przeczytać, że osoby, które właśnie witają na forum, są mocno zdziwione takim poziomem,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×