Jump to content
Sign in to follow this  
dariush

Jednoliterówka PL

Recommended Posts

Czy jest ktoś na forum tutaj w posiadaniu 1-literówki *.PL ? :-)

 

Ja kiedyś jedną "powąchałem" - trochę za mało pieniędzy miałem i nie kupiłem, i może żałuję :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Czy jest ktoś na forum tutaj w posiadaniu 1-literówki *.PL ? :-)

Chcesz kupic?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
@anglik gdyby było mnie stać to bym dawno kupił x.pl gdy była wystawiona na ALLEGRO

Polecam WHOIS.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@anglik gdyby było mnie stać to bym dawno kupił x.pl gdy była wystawiona na ALLEGRO

 

Nie kupiłbyś, bo aukcja została usunięta. Prawdopodobnie od początku była przekrętem, a tłumaczenie że „domena jest moja, tylko jest zapisana na Netię” można włożyć między bajki. Ciekawostką jest jednak fakt, że Consulting Service też ją licytował...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Nie kupiłbyś, bo aukcja została usunięta. Prawdopodobnie od początku była przekrętem, a tłumaczenie że „domena jest moja, tylko jest zapisana na Netię” można włożyć między bajki. Ciekawostką jest jednak fakt, że Consulting Service też ją licytował...

Dawno była ta aukcja?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
@anglik po co polecasz mi whois bo nie rozumie Cię w tym momencie ?

Jeżeli chcesz ją dalej kupic.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@anglik po co polecasz mi whois bo nie rozumie Cię w tym momencie ?

 

sorki, że się wtrącam, ale po to, żebyś tam znalazł informację, że x.pl należy do Netii.

WIEM, że ta domena jest przez Netię używana i nigdy nie będą chcieli jej sprzedać :-) to był jakiś świr, ten koleś co ją "wystawił" na aukcji ;-)

 

@dariush: a co, chcesz kupić jakąś? lepiej kup mieszkanie w Poznaniu albo Łodzi. to jest dopiero inwestycja (i porównywalna kasa :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

domenator kolejny który chce mnie nauczyć ze w WHOIS znajdę dane firmy dla danej domeny :rolleyes:

nazwę X.PL podałem dla przykładu

 

domenator dziękuję za lekcje, ale sam wiem w co mam inwestować swoje pieniądze ( gdybyś czytał wszystkie posty ze zrozumieniem, to byś nie napisał o zakupie mieszkania )

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenator kolejny który chce mnie nauczyć ze w WHOIS znajdę dane firmy dla danej domeny :rolleyes:

nazwę X.PL podałem dla przykładu

 

trudno, żebyś podał inny, nikt RACZEJ nie sprzedaje 1-literówek na allegro. sam napisałeś, że kupiłbyś ją bo była wystawiona :-) a potem się anglika zapytałeś po co Ci mówi o whois...

 

domenator dziękuję za lekcje, ale sam wiem w co mam inwestować swoje pieniądze ( gdybyś czytał wszystkie posty ze zrozumieniem, to byś nie napisał o zakupie mieszkania )

 

nie rozumiem dlaczego się tak unosisz. pisałem pół żartem pół serio :-) luzik lajcik!

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
trudno, żebyś podał inny, nikt RACZEJ nie sprzedaje 1-literówek na allegro.

 

chodz ostatnio byla za 120tys t.pl a widzialem ostatnio takze za 30tys (taka byla cena min.) tylko nie pamietam jaka to byla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ciągu ostatnich kilku miesięcy na allegro pojawiły się: 2.pl (poszła za 14 500), 1.pl (za 50k, nie było kupca) r.pl (60k, nie było kupca), t.pl (najpierw za 40k, ale usunięta za uwagi na cenę netto, potem znów wystawił, ale nie wiem co się działo dalej) no i wspomniana x.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ciągu ostatnich kilku miesięcy na allegro pojawiły się: 2.pl (poszła za 14 500), 1.pl (za 50k, nie było kupca) r.pl (60k, nie było kupca), t.pl (najpierw za 40k, ale usunięta za uwagi na cenę netto, potem znów wystawił, ale nie wiem co się działo dalej) no i wspomniana x.pl.

 

ok, więc jednak :-) no ale napisałem RACZEJ. poza tym 1 i 2 to cyfry. r i t - jak widać nie sprzedały się. a o x.pl to już pisałem.

była jakieś 2-3 lata temu też c.pl. cena była w okolicach 12 tys. ale nie pamiętam czy była jakaś minimalna czy nie...

uważam, że wystawianie takich domen na allegro ma tylko wysondować zainteresowanie i przybliżoną cenę. to swego rodzaju ogłoszenie "sprzedam domenę", a kupcy i tak będą ofertować poza allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m.pl 2 miesiace temu była za 300 lub 500 tyś, już nie pamiętam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawostka - około 1 miesiąc temu na Allegro była wystawiona domena s.pl na sprzedaż KupTeraz za 15k PLN. Ktoś ją kupił, ale sprzedający nie był właścicielem domeny.. więcej na www.s.pl

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Wiatm, witam Panie Danielu.

Dobrze że to rozmowy ogólne, boś mnie Pan, Panie Cuplik ubiegł na jednej domenie.

 

Niech Pan częsciej zabiera głos, bo firmowca "nigdy nie za mało'

 

Pozdrawiam.

z tą domeną to cieszy mnie to że mamy podobny sposób myślenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jak bym zaakcentował bardziej pewne frazy i słowa to podejrzewam że by Pan zrozumiał do końca. Hihi

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak bym zaakcentował bardziej pewne frazy i słowa to podejrzewam że by Pan zrozumiał do końca. Hihi

 

Pozdrawiam.

 

Być może - póki co nie rozumiem ni w ząb ;)

 

Może ktoś pomoże? :rolleyes:

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Odezwe się na PM.

Lub na dryzek.com , jezeli jest taka opcja.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×