Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

domeny internetowe

• Najnowsze posty na forum

• A domena: WPoludnie.pl leży wolna...   Jedyny plus to ten że rejestrując pomyslałeś również o rejestracji IDNa...I na tym pozytywy sie kończą.
      Są wolne do rejestracji o wiele lepsze domeny pod blogi i serwisy informacyjne... Poza tym wiele z tego typu domen wystawionych jest na sprzedaż i jak dobrze porozmawiasz to tanio zakupisz.  
    • Strzelam, więc nie musi być tak, jak napisałem, ale... Może masz aktywną opcję "Do Not Track"? Wtedy zdaje się, zgodnie z Twoim życzeniem, serwis nie zapisuje Twoich wytycznych i co chwilę masz taki oto komunikat.   Swoją drogą, te komunikaty o cookies i teraz o RODO to parodia Gdzieś czytałem artykuł, że polskie serwisy wręcz nadgorliwie informują tymi oczoyebnymi komunikatami, a wystarczy link do "Polityka prywatności", by można było sobie na kolejnej stronie zaptaszkować to i owo.    Zgapił jeden od drugiego i już tak poleciało. Przy okazji, serwisom takie przeszkadzajki widocznie się podobają. Gdyby im się nie podobały, to można byłoby umieścić stosowne info w stylu: "Ten przeszkadzający i wkurzający baner oglądasz dzięki lobbystom unijnym. Z pretensjami do swojego europposła. My tylko wykonujemy zarządzenie blablabloa5685675/eu" Jakież życie byłoby łatwiejsze, gdyby uświadamiano obywateli, kto za co odpowiada... A tak, masz pretensje do AS. 
    • Brzmi średnio, z niczym się bezpośrednio nie kojarzy, nie jest brandable, a dla bloga czy strony z newsami znajdziesz wiele lepszych domen. Bez większego filozofowania, dla mnie bez wartości. Pozdrawiam
    • Wietnamski.pl   zapraszam do zakupu lub skladania ofert:   https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3559774
    • WDzień.pl   Ile może być warta taka domena? Mam domenę wdzień.pl oraz wdzien.pl    Wydaje mi się, że jest świetna jeśli chodzi o prowadzenie jakiegoś bloga albo strony z informacjami
    • Sądzę, że każdy powinien weryfikować te informacje we własnym zakresie. Podejmowanie kroków biznesowych pochopnie lub będąc pod wpływem krótkiego filmiku na YT jest delikatnie mówiąc nierozsądne.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      18207
    • Najwięcej online
      20372

Najnowszy użytkownik
    szymonlp