Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Zapraszam Wszystkich serdecznie na Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych - MeetDomainers.pl!

 

Spotkanie odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 października 2008. Miejscem spotkania będzie ekskluzywny Grand Hotel zlokalizowany 100 m od Rynku Głównego. Szczegółowe informacje na temat Spotkania, Gości, agendy, miejsca itd. znajdziecie na stronie MeetDomainers.pl.

 

Koszt udziału w Spotkaniu dla pierwszych 30 osób to 366 zł brutto od osoby. W cenę uczestnictwa (oprócz wykładów i udziału w samym Spotkaniu) wliczony jest pełen catering (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe, napoje i alkohole) oraz sobotnia wieczorna impreza w klubie Scandale Royal. Niska cena uczestnictwa nie byłaby możliwa bez Sponsorów a w szczególności NameDrive oraz Active 24. Zainteresowane firmy wciąż mogą aplikować o sponsoring w MeetDomainers.

 

Istnieje również możliwość rezerwacji miejsc w hotelu, gdzie będzie miało miejsce Spotkanie. Do 15 sierpnia uczestnicy MeetDomainers mają preferencyjne warunki (40% niższe ceny w stosunku do standardowej oferty Hotelu). Na stronie podane są również alternatywne lokalizacje na noclegi.

 

MeetDomainers rozpocznie się wieczorem w piątek 3 października w Grand Hotelu a zakończy w niedzielę rano w klubie Scandale Royal ;)

 

Informacje o aukcji domen na żywo

 

4 października odbędzie się aukcja domen na żywo współorganizowana przez AfterMarket.pl. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia domen na aukcję. Wysyłajcie proszę propozycje swoich polskich domen (.pl, .eu, .com) na adres daniel@meetdomainers.pl. Oprócz nazw podajcie cenę minimalną, od której rozpocznie się aukcja. Im lepsza domena i niższa cena startowa, tym większe szanse, że domena znajdzie się na aukcji. Osobiście dokonam wstępnej selekcji a następnie wybrane domeny poddamy jeszcze pod głosowanie na forum di.pl.

 

Czekam na Wasze rejestracje i ewentualne uwagi! Razem możemy stworzyć najlepsze tego typu spotkanie na świecie - pokażmy światu, że domaining w Polsce ma się bardzo dobrze! :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 października odbędzie się aukcja domen na żywo współorganizowana przez AfterMarket.pl. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia domen na aukcję. Wysyłajcie proszę propozycje swoich polskich domen (.pl, .eu, .com) na adres daniel@meetdomainers.pl. Oprócz nazw podajcie cenę minimalną, od której rozpocznie się aukcja. Im lepsza domena i niższa cena startowa, tym większe szanse, że domena znajdzie się na aukcji. Osobiście dokonam wstępnej selekcji a następnie wybrane domeny poddamy jeszcze pod głosowanie na forum di.pl.

Czy udział w aukcji będzie zarezerwowany tylko dla osób które przyjadą na spotkanie?

 

PS. Danielu, pierwsze 732 zł. przeznaczyłbym na wykonanie profesjonalne strony internetowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy udział w aukcji będzie zarezerwowany tylko dla osób które przyjadą na spotkanie?

Najprawdopodobniej nie - bardzo możliwe, że aukcja będzie również dostępna przez Internet. Nie jest to jednak w tej chwili pewne na 100%.

 

PS. Danielu, pierwsze 732 zł. przeznaczyłbym na wykonanie profesjonalne strony internetowej.

W stronę zostało włożone dużo pracy - pewnie jednym będzie się podobać a innym nie ;) Ale jeśli chcesz dostarczyć lepszą w cenie 732 zł, to czekam na propozycję z Twoje strony - konstruktywna krytyka zawsze mile widziana :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysłałem zgłoszenia dla 2 osób ale nic się nie dzieje. Przechodzi spowrotem na stronę rejestracji. ;)

 

cos tam sie dzieje, na stronie pojawia sie komunikat (moze troche malo widoczny): Twoje zgloszenie zostalo przyjete.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysłałem zgłoszenia dla 2 osób ale nic się nie dzieje. Przechodzi spowrotem na stronę rejestracji. ;)

Tekst informujący o potwierdzeniu pojawia się pod formularzem - faktycznie można go przeoczyć. Postaram się to poprawić, żeby było lepiej widoczne. Dodatkowo każdy otrzyma ode mnie email potwierdzający rejestrację (nie jest to email automatyczny).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najprawdopodobniej nie - bardzo możliwe, że aukcja będzie również dostępna przez Internet. Nie jest to jednak w tej chwili pewne na 100%.

 

 

W stronę zostało włożone dużo pracy - pewnie jednym będzie się podobać a innym nie ;) Ale jeśli chcesz dostarczyć lepszą w cenie 732 zł, to czekam na propozycję z Twoje strony - konstruktywna krytyka zawsze mile widziana :P

 

DD

ad. 1 Dobrym rozwiązaniem byłoby umożliwienie licytacji przez internet dla osób które z rożnych przyczyn nie będą mogły pojawić się na spotkaniu.

 

ad. 2 Mi osobiście strona nie podoba się. W cenie 732 zł. polecam hinok.net (wyjdzie nawet taniej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję Daniel podjęcia się organizacji takiego spotkania. Zapowiada się naprawdę duże i ciekawe wydarzenie na bardzo wysokim poziomie.

 

Chętnie bym współuczestniczył w nim, niestety nie będę mógł się na nim pojawić - spotkanie przypada dokładnie w środku zaplanowanego dużo wcześniej przeze mnie wyjazdu zagranicznego, którego nie mogę przełożyć. Dlatego jakiekolwiek formy uczestnictwa "zdalnego" (choć wiadomo że to tylko namiastka spotkania na żywo z ludźmi z branży) chociażby w licytacji będą bardzo przydatne!

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dla młodzieży są przewidziane jakieś zniżki na przykład za okazaniem legitymacji? :P

 

 

Pewnie na piwo bezaolkoholowe :P;):P

 

EDIT:

Nie mogłem się powstrzymać ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie jest wspominane ze honoruja tylko i wylącznie legitymacje spawacza wiec legitymacja szkolna nie wystarczy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel a jak z miejscami? Pisze, że 30 pierwszych jest tańszych. Będzie jakieś info kiedy się skończy ta pula i kto się "załapał"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Swash Szkoda, że Cię nie będzie ;) Co do aukcji, to jest bardzo duża szansa, że będzie można licytować również przez Internet.

 

@heden.pl W ciągu dwóch godzin od uruchomienia rejestracji jest już kilkanaście zgłoszeń - także póki co, wszyscy którzy się zgłosili skorzystają z promocyjnej ceny :P Myślę, że pula 30 osób wyczerpie się do jutra, także wszystkich niezdecydowanych zachęcam do rejestracji jeszcze dziś :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak tylko ja nadal nie wiem czy moje 2 zgłoszenia zostały przyjęte. Jutro stwierdzimy, że nie i co wtedy?

Twoje 2 zgłoszenia dotarły ;) Dziś otrzymasz oficjalne potwierdzenie - teraz już tylko musisz wykonać płatność w ciągu 5 dni... i widzimy się w Krakowie 3 października :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Chciałem tylko sprawdzić czy już jest termin a trafiłem na formularz rejestracji - więc co było robić - zapisałem się.

Myślę, że nawet w pierwszej trójce ;)

Z przyjemnością poznam TOP naszego domeniarstwa:)

Propozycja do rozważenia:

Każdy uczestnik forum może wystawić na aukcję 1 domenę (jako premia za uczestnictwo)

Pozdrawiam

bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoby, które pojadą autem lub pociągiem mogą się odezwać by nie jechać samemu.

W grupie zawsze raźniej.

 

Ja prawdopodobnie skorzystam z tego pociągu http://rozklad-pkp.pl/bin/traininfo.exe/pn...1218470947&

 

Do zobaczenia w październiku ;)

 

edit: 25 sierpnia PKP zmieniło rozkład tego pociągu i zapewne zmienię plany.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najprawdopodobniej bede jechał - wiec jesli ktos z Łodzi lub z okolic to mam 4 wolne miejsca w samochodzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×