Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Sylyx to rejestruj i nie zawracaj gitary. Strasznie lubisz sie przekomarzac - sprawia Ci to przyjemnosc? Niepotrzebnie robisz tylko OT Danielowi w temacie.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intryguje mnie ten "skandaliczny" wieczór. Poza tym, z nieoficjalnych informacji wynika, ze na spotkaniu pojawi się zagadkowy gość z Anglią w nazwie. To może o to chodzi?

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Intryguje mnie ten "skandaliczny" wieczór. Poza tym, z nieoficjalnych informacji wynika, ze na spotkaniu pojawi się zagadkowy gość z Anglią w nazwie. To może o to chodzi?

 

To jak się spotkają Anglik z administracją to może być wybuchowo :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie chodziło o przedstawienie listy, jakie domeny będą licytowane a oczywiście to stanie się odpowiednio wcześniej przed aukcją :rolleyes: Inna sprawa, że ciągle czekam na "perełki" (choć jest już też trochę bardzo ciekawych domen), dlatego kto żyw niech przesyła propozycje ze swoimi "perełkami" :)

A Ty jakies perelki wystawisz na sprzedaz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A Ty jakies perelki wystawisz na sprzedaz?

Mam taki zamiar - dla uatrakcyjnienia aukcji i Spotkania mam też zamiar wystawić coś dobrego od złotówki.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam taki zamiar - dla uatrakcyjnienia aukcji i Spotkania mam też zamiar wystawić coś dobrego od złotówki.

 

DD

 

A może by tak jedną domenę na jakiś dom dziecka czy coś to by ludziom otworzyło oczy że CI ŹLI domeniarze co kradną nikczemnie domeny to filantropii z wielkim sercem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może by tak jedną domenę na jakiś dom dziecka czy coś to by ludziom otworzyło oczy że CI ŹLI domeniarze co kradną nikczemnie domeny to filantropii z wielkim sercem :)

 

Ten znów zaczyna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może by tak jedną domenę na jakiś dom dziecka czy coś to by ludziom otworzyło oczy że CI ŹLI domeniarze co kradną nikczemnie domeny to filantropii z wielkim sercem :rolleyes:

Prawdę mówiąc to jest pomysł, żeby w jakiś przy okazji tej aukcji wspomóc cel charytatywny, tylko nie wiadomo jeszcze jak dokładnie będzie to wyglądało.. Dość częstym zwyczajem na tego typu aukcjach jest przekazanie pewnej kwoty z licytacji jednej z domen i bardzo możliwe, że takie właśnie rozwiązanie zostanie również zastosowane na naszej aukcji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten znów zaczyna :rolleyes:

 

Rzucam Ci publiczne wyzwanie tu i teraz przy wszystkich swiadkach. Wystaw swoją najlepszą domenę na aukcję na meetdomainers ja zrobie to samo. Osoba która sprzeda swoją domenę za mniejszą sumę zysk oddaje na dom dziecka etc.

 

To jak będzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzucam Ci publiczne wyzwanie tu i teraz przy wszystkich swiadkach. Wystaw swoją najlepszą domenę na aukcję na meetdomainers ja zrobie to samo. Osoba która sprzeda swoją domenę za mniejszą sumę zysk oddaje na dom dziecka etc.

 

To jak będzie?

 

No ale przeciez ty nie masz swoich domen, tylko kuzyna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzucam Ci publiczne wyzwanie tu i teraz przy wszystkich swiadkach. Wystaw swoją najlepszą domenę na aukcję na meetdomainers ja zrobie to samo. Osoba która sprzeda swoją domenę za mniejszą sumę zysk oddaje na dom dziecka etc.

 

To jak będzie?

Haha - ciekawe wyzwanie muszę przyznać :rolleyes: Tylko jak ocenić, która domena jest najlepsza? :)

 

Może po prostu mądrzej będzie wystawić dobrą domenę - na tyle dobrą, żeby wygrała z domeną Konkurenta? :)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczekiwalbym jakis konkretow co bedzie licytowane. Moze Daniel pochwal sie co wystawisz? Albo podaj wczesniej liste cala na aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale przeciez ty nie masz swoich domen, tylko kuzyna :rolleyes:

 

Wszystkie domeny jestem współwłaścicielem a są one jedynie rejestrowane na mojego kuzyna bo nie mam skończonych 18 lat :)

 

Haha - ciekawe wyzwanie muszę przyznać :P Tylko jak ocenić, która domena jest najlepsza? :)

 

Może po prostu mądrzej będzie wystawić dobrą domenę - na tyle dobrą, żeby wygrała z domeną Konkurenta? :)

 

DD

 

Ja zgłoszę swoją domenę a Szogun swoją. Jeśli moja przejdzie a jego nie - szogun = cienias. Jeśli jego przejdzie a moja nie - halapenio cienias.

Jesli obie domeny wejdą to ta z dwóch domen np domenahalapenio.pl i domenaszogun.pl która zostanie sprzedana za niższą kwotę, właściciel pieniądze oddaje na cele charytatywne :) Proste

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczekiwalbym jakis konkretow co bedzie licytowane. Moze Daniel pochwal sie co wystawisz? Albo podaj wczesniej liste cala na aukcje.

 

o ile pamietam to do konca sierpnia mozna wysylac propozycje

 

ciezko cos wybrac, ale jak dostanie sie jakas moja na aukcje to tez dam od 1zl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak mniej a więcej będzie wygłądała aukcja na żywo?tv, liveczat? W jakim serwisie będzie sie trzeba regnąć?

Cała aukcja od strony technicznej będzie obsługiwana przez serwis Aftermarket.pl. Michał pracuje obecnie nad oprogramowaniem dla aukcji na żywo, które pozwoli na udział w aukcji również poprzez Internet. Licytować będą mogły tylko wiarygodne osoby sprawdzone już w serwisie Dropped.pl / Aftermarket.pl lub osoby, które wpłacą odpowiednią kaucję.

 

@ jamesbond - w przyszłym tygodniu zamieszczę wszystkie domeny, które uda mi się do tego czasu potwierdzić i które będą przeznaczone do wystawienia na aukcji na MeetDomainers, będą tam również moje domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

@ jamesbond - w przyszłym tygodniu zamieszczę wszystkie domeny, które uda mi się do tego czasu potwierdzić i które będą przeznaczone do wystawienia na aukcji na MeetDomainers, będą tam również moje domeny.

 

DD

Jutro dostaniesz moją listę domen. :rolleyes:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciezko cos wybrac, ale jak dostanie sie jakas moja na aukcje to tez dam od 1zl

Zachęcam innych również do propozycji domen z ceną startową 1 zł :rolleyes: Na pewno uatrakcyjni to aukcję i sprawi, że licytacja będzie bardziej zacięta :)

 

@ SELES - czekam z niecierpliwością na listę domen od Ciebie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ jamesbond - w przyszłym tygodniu zamieszczę wszystkie domeny, które uda mi się do tego czasu potwierdzić i które będą przeznaczone do wystawienia na aukcji na MeetDomainers, będą tam również moje domeny.

No to czekamy. Ja wstrzymuje się z wysłaniem swoich propozycji właśnie czekając na listę wystawianych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzucam Ci publiczne wyzwanie tu i teraz przy wszystkich swiadkach. Wystaw swoją najlepszą domenę na aukcję na meetdomainers ja zrobie to samo. Osoba która sprzeda swoją domenę za mniejszą sumę zysk oddaje na dom dziecka etc.

 

To jak będzie?

 

Cholera, powiało grozą. Zniszczyłeś mnie - dostałem delirki, powiekszyly mi sie zmarchy, no i te plecy... Pewnie Bóg patrzył z nieba i trzasnał mnie piorunem :) - chociaz daze go szacunkiem i miloscia niczym jego wierny uczen.

 

Troche rozegrales to w szczeniacki sposób, sposób który najbardziej lubisz. Nie jestem zadnym skapym dziadem; choc takie aluzje juz wysunales mam 23 lata i propagowałem takie akcje, ale nie znasz mnie i niech tak lepiej pozostanie.

I nie mów, że nie mam serduszka! Bo mam serce jak dzban(ha!) to, że nie okazuje tego na forum internetowym o domenach nie znaczy, że mam serce z kamienia :)

 

Myślę, że MeetDomainers to nie miejsce na nasze przepychanki w którym i tak bym nie uczestniczył - po prostu czułbym się nie zręcznie. Ty biedne dzieci traktujesz jak przedmioty na dodatek chcesz rywalizować. Teraz postaw się w ich sytuacji.

 

- Mamusiu kiedy będę miał protezę, abym mógł z kolegami pograć w piłkę?

- Wszystko jest w rękach Boga synku.

 

Cóż za niefart. Ciekawe za ile sprzedadza sie domeny i ile dostaniemy :rolleyes:

 

Aha. Powiedz jeszcze po co ten avatar? Chciałeś nawiązać go do mojego czy jak? Halapenio nie chce z tobą wchodzić w niepotrzebną dyskusję, która i tak nie powinna mieć tutaj miejsca. Ja już się wypowiedziałem.

Ps. jeśli Ciebie to usatysfakcjonuje to WYGRAŁEŚ. Jestem Cienasem, slabiakiem czy jak to się mówi na Twoim podwórku.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, ze pogniewacie się jeśli nie wystawię na tej aukcji żadnej swojej domeny bom jej nie godzien a do handlu żółwiami trzeba zgody państwowej :rolleyes:

Jesli jednak ktoś poszukuje podstawionego licytanta to jestem gotów zabrać tajemniczą osóbkę ze sobą w zamian za pokrycie kosztów miecza i zbroi do porannej walki z wawelskim smokiem :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie halapenio i szogun nie wygłupiajcie się tutaj :rolleyes: Od tego jest dział "Na każdy temat" :) Z góry dziękuję - milczenie będzie akceptacją.. i pokaże, że jesteście poważnymi domainerami :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

a czy sa planowane jakieś zaproszenia do dużych firm typu onet, gazeta etc i innych pozostałych inwestorów, żeby aukcje były żwawsze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy sa planowane jakieś zaproszenia do dużych firm typu onet, gazeta etc i innych pozostałych inwestorów, żeby aukcje były żwawsze ?

Oczywiście o aukcji i o wystawionych na niej domenach zostaną poinformowani duzi gracze na rynku domen, tak żeby mogli wziąć w niej udział, jeśli będą zainteresowani zakupem którejś z domen :) Możliwość licytacji również drogą internetową pozwoli na wzięcie udziału nie tylko obecnym na MeetDomainers.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×