Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Myślałem, że to nowa data w temacie. Daniel załóż nowy temat, bo już chciałem dziękować za początek października.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem, że to nowa data w temacie. Daniel załóż nowy temat, bo już chciałem dziękować za początek października.

Nowy wątek założę w tym tygodniu, jak tylko będzie już konkretny termin i miejsce. Nie chce zaśmiecać nowego wątku zanim będę miał konkrety.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 99% druga edycja MeetDomainers odbędzie się 25 i 26 września 2009 w Warszawie w hotelu Marriott. W niedzielę 27 września planujemy natomiast zwiedzanie Warszawy dla chętnych :)

 

Zostawiłem 1% niepewności, bo do czasu podpisania umowy z hotelem nie mogę dać gwarancji. Jednak termin jest już zarezerwowany, więc żadnych niespodzianek być nie powinno.

 

Do opublikowania bardziej szczegółowych informacji wstrzymuję się do początku lipca. Wtedy też założę nowy wątek poświęcony MD w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie też już gotowa nowa strona spotkania.

 

Także rezerwujcie już sobie termin, bo obecność jest obowiązkowa! :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na 99% druga edycja MeetDomainers odbędzie się 25 i 26 września 2009 w Warszawie

DD

To właśnie w ten weekend ma nastąpić wyłączenie starego registry i włączenie nowego (Prepaid). Podejrzewam, że większość partnerów będzie wtedy na szybko dostosowywać swoje systemy i kto nie da rady to się na MD nie zjawi :)

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marriott. :) Za komuny to była ikona.

 

Kurcze moja żona chce w nim spać :) Wynegocjowałeś tańsze rezerwacje?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Termin mi również odpowiada. Daniel, teraz tylko wynegocjuj te zniżki w hotelu i będzie git :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, teraz tylko wynegocjuj te zniżki w hotelu i będzie git :-)

Ostatnie promocje w Mariott :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marriott. :) Za komuny to była ikona.

[...]

Za komuny, to prędzej Victoria. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Termin mi również odpowiada. Daniel, teraz tylko wynegocjuj te zniżki w hotelu i będzie git :-)

Zniżki będą i to całkiem spore. W okolicy jest też mnóstwo innych hoteli, w których cena za pokój będzie jednak niższa niż w Marriocie. Dla każdego coś miłego..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zniżki będą i to całkiem spore. W okolicy jest też mnóstwo innych hoteli, w których cena za pokój będzie jednak niższa niż w Marriocie. Dla każdego coś miłego..

 

W pięciogwiazdkowym warszawskim Westinie możemy spędzić noc i zjeść śniadanie za 161 zł. dwa razy taniej niż przed rokiem. Do tej pory za takie pieniądze można było dostać pokój, ale w hotelu dwugwiazdkowym.

 

Donosi http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,29...gwiazdkach.html

 

 

Czyli 'kryzys' Wam w tej kwestii dopomoże ;)

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że po aferze w NASK, bardzo ważne jest to, żeby pojawiła się na spotkaniu reprezentacja NASK. Myślę, że wielu z nas ma pytania zwłaszcza do Pana Andrzeja Bartosiewicza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy bedzie wiadomo o tym jakie domeny pojawia sie na aukcji?

Na razie przyjmowane są dopiero zgłoszenia na aukcję ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie przyjmowane są dopiero zgłoszenia na aukcję ;)

 

DD

Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia? Czy podobnie jak rok temu pojawi się ankieta z wyborem domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia? Czy podobnie jak rok temu pojawi się ankieta z wyborem domen?

Zgłoszenia przyjmowane są dopóki nie uzbiera się odpowiedni pakiet ciekawych domen.. im wcześniej tym lepiej.

 

Być może, że znów pojawi się ankieta.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam Wszystkich serdecznie na Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych - MeetDomainers.pl!

 

 

czego jak czego, ale tego się ne spodziewałem: :blush:

 

meet.jpg

 

meet2p.jpg

 

kto zapomniał opłacić? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
czego jak czego, ale tego się ne spodziewałem: :blush:

 

meet.jpg

 

meet2p.jpg

 

kto zapomniał opłacić? :lol:

 

Przecież DD zawsze opłaca pod koniec wygasania, taki niezdrowy zwyczaj. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mogę zgłosić swoje 2-3 domeny do sprzedaży i ile będzie mnie to kosztowało.

Niestety będę nieobecny, ale aukcji może dopilnować nasz kolega :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
czego jak czego, ale tego się ne spodziewałem: :lol:

 

kto zapomniał opłacić? :lol:

Szewc w dziurawych butach chodzi :lol:

 

W poniedziałek strona wróci do życia.. kto wie, może już w nowej, odświeżonej formie :blush:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SWGAEER
Jak mogę zgłosić swoje 2-3 domeny do sprzedaży i ile będzie mnie to kosztowało.

Niestety będę nieobecny, ale aukcji może dopilnować nasz kolega :)

X

Przepraszam Daniel za śmietnik

Edited by SWGAEER

Share this post


Link to post
Share on other sites
WOW, trochę Pośmiecę. To Ty masz kolegów? A czego ma pilnować Twój kolega?

 

Masz zamiar tak smiecić w każdym wątku, w którym "podpadła" ci jakaś wypowiedź lub coś SWAGGERa (bo nie wiem do końca o co chodzi "kolego")? W takim razie pogadajcie sobie na PW, ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SWGAEER
Masz zamiar tak smiecić w każdym wątku, w którym "podpadła" ci jakaś wypowiedź lub coś SWAGGERa (bo nie wiem do końca o co chodzi "kolego")? W takim razie pogadajcie sobie na PW, ok?

X

Do śmieci

Edited by SWGAEER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słuchaj mistrzu. Ja nie jestem twoim kolegą, jak to juz pisałeś do wielu userów na tym forum. mam nadzieję że zaraz się dogadamy na maila i będzie luz. :) więc nie fisiuj

 

Nie interesuje mnie to, czyim kolegą jesteś. Zarejestrowałeś się (może dziesiątego nicka) i od razu robisz dym. Jak chcesz podyskutować to tutaj http://www.google.pl/search?hl=pl&q=kl...+Google&lr= <nie zapomnij zabrać z soba zabawek>

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

cytuje:

 

Na 99% druga edycja MeetDomainers odbędzie się 25 i 26 września 2009 w Warszawie w hotelu Marriott. W niedzielę 27 września planujemy natomiast zwiedzanie Warszawy dla chętnych smile.gif

 

Nie wiem Daniel czy to jest dobry termin - w tym czasie nask bedzie wprowadzal nowy system - mysle ze moze to byc przeszkoda dla wielu z nas - przynajmniej apel do organizatorow by wzieli to pod uwage.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×