Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Nie wiem czy mnie wpuszczą w trampkach i w krótkich spodenkach do Granda

 

 

Zostaniesz potraktowany, jako ekscentryczny biznesmen :rolleyes:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak krakowski Grand ale wrocławski ( delikatnie pisząc ) nie zachwycił mnie przed laty.

Ilekroć bywam w Krakowie korzystam z prywatnych apartamentów.

Za każdym razem w innym miejscu choć zawsze tuż przy Rynku Głównym.

I nigdy się nie zawiodłem bo konkurencja jest tam spora a przelicznik ceny/komfortu i lokalizacji najczęściej lepszy niż w hotelach.

Jeśli ktoś jeszcze nie ma noclegu to polecam noce.pl - może mają coś jeszcze ciekawego ?

A jeśli nie, to mogę na privie podać nr tel. z ostatniego mojego pobytu - mają kilka fajnych apartamentów w centrum.

 

Przypomniałem sobie, że krakowskiemu Hotelowi Grand należy się plus za domenę - grand.pl :rolleyes:

 

@ yarowa - specjalnie dla Ciebie i pozostałych Krakusów dokonałem korekty :)

 

 

Wcześniej dropped.pl porównywał Grand w Częstochowie z Grandem w Krakowie i myślę sobie że to jest chyba zupełnie inna marka hoteli bo porównanie tego a tego jest wręcz nie na miejscu :)

 

Jeśli chodzi o apartamenty to faktycznie jest to super sprawa i komfort o wiele wiekszy jak w hotelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No widzę ze zapowiada się ciekawie :rolleyes:

Daniel + za organizację takiego spotkania

 

Moim zdaniem było by 3 razy więcej chętnych jeśli cena była by stosunkowo mniejsza

 

Tu nie chodzi chyba o wygląd hotelu czy jakieś * lecz o domeny?(takie jest moje zdanie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No widzę ze zapowiada się ciekawie :rolleyes:

Daniel + za organizację takiego spotkania

 

Moim zdaniem było by 3 razy więcej chętnych jeśli cena była by stosunkowo mniejsza

 

Tu nie chodzi chyba o wygląd hotelu czy jakieś * lecz o domeny?(takie jest moje zdanie)

 

A dlaczego ma chodzic o domeny ? :)

Czy w golfa gra sie tylko po to zeby trafic do dolka ?:)

Znam przynajmiej paru facetow co nie odrozniaja pileczki golfowej od pilki plazowej ale wiekszosc swoich spraw i interesow zalatwiaja przy/na greenie nie mylic z grilem :)

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaburzę tym postem nieco szyk tematu, przepraszam. Muszę jednak podziękować Kangurowi.

Dzięki Kangurze za korektę :rolleyes:. I zawsze to miło, od rana, usłyszeć coś pozytywnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobieństwo pierwsze: najmniejsze rekiny mają 40 cm długości a największe prawie 20 metrów.

Podobieństwo drugie: nawet jeśli mają różne możliwości, to też się spotykają.

Tak więc nie wszystkie rekiny są żarłaczami :rolleyes:

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wcześniej dropped.pl porównywał Grand w Częstochowie z Grandem w Krakowie i myślę sobie że to jest chyba zupełnie inna marka hoteli bo porównanie tego a tego jest wręcz nie na miejscu :rolleyes:

Nie porównywałem, tylko pytałem czy jeden wygląda tak samo jak drugi, bo po Częstochowie zaufanie do wszelakich hoteli z "Grand" w nazwie straciłem na zawsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No widzę ze zapowiada się ciekawie :)

Daniel + za organizację takiego spotkania

Zaczynam żałować :) Żartuję :rolleyes: Nie ukrywam, że jest sporo pracy przy organizacji takiego spotkania, ale mam nadzieję, że efekt będzie tego wart :P

 

Moim zdaniem było by 3 razy więcej chętnych jeśli cena była by stosunkowo mniejsza

Tu nie chodzi chyba o wygląd hotelu czy jakieś * lecz o domeny?(takie jest moje zdanie)

Miejsce Spotkania i związany z tym koszt udziału nie są przypadkowe. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na uczestnictwo w MeetDomainers, ale Ci którym najbardziej zależy - przybędą :P Dzięki temu na Spotkanie przyjadą tylko osoby, które faktycznie są mocno zainteresowane rynkiem domen i mają na to również pieniądze. W końcu oprócz opłaty za uczestnictwo dochodzą też koszty dojazdu, hotelu itd. Jednak jeśli popatrzysz na to przez pryzmat cen domen, to koszt zwróci się po sprzedaży jednej czy dwóch bardzo średnich domen.

 

Dlatego zamiast liczyć, ile zaoszczędzisz nie przyjeżdżając na MeetDomainers, pomyśl ile stracisz przez to, że Cię tam nie będzie :) A stracisz bardzo dużo - kontakt z najlepszymi ludźmi z branży, wykłady z wieloma ciekawymi informacjami - łącznie z wykładem, który rozświetli wielu osobom aspekty prawne związane z domenami i być może pomoże w uniknięciu problemów z sądem polubownym ;) Ominie Cię też pierwsza w Polsce aukcja domen na żywo. Nie wspomnę już nawet o sobotniej zabawie w krakowskim klubie :)

 

Podpisuję się również pod tym, co napisał kilofek - takie spotkania mają pomóc w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktów międzyludzkich oraz biznesowych. Na podobnych konferencjach na świecie uczestnicy zawierają często dziesiątki transakcji i rozpoczynają wspólnie nowe projekty biznesowe - jest to po prostu świetna okazja do spotkania odpowiednich ludzi i nawiązania nowych ciekawych znajomości ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na razie to oprócz tego, że spotkam wszystkich, których znam z forum, to nie wiele wiadomo.

Nie spotkasz, bo Cię nie będzie :rolleyes: Upraszam Cię Sylyx o nie dodawanie swoich postów do tego wątku, jeśli nie wnoszą one nic (lub prawie nic) do dyskusji.

 

Polecam Ci też poczytanie tej strony - MeetDomainers.pl/agenda - tam możesz dowiedzieć się znacznie więcej o tym kogo nie spotkasz i czego się nie dowiesz.. :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie spotkasz, bo Cię nie będzie :) Upraszam Cię Sylyx o nie dodawanie swoich postów do tego wątku, jeśli nie wnoszą one nic (lub prawie nic) do dyskusji.

 

Polecam Ci też poczytanie tej strony - MeetDomainers.pl/agenda - tam możesz dowiedzieć się znacznie więcej o tym kogo nie spotkasz i czego się nie dowiesz.. :)

 

DD

 

Tydzień do spotkania kiedy poznamy listę perełek które będą licytowane? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tydzień do spotkania kiedy poznamy listę perełek które będą licytowane? :rolleyes:

 

 

Jaki tydzień? Ponad miesiąc... No chyba, że ja hotel źle zarezerwowałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki tydzień? Ponad miesiąc... No chyba, że ja hotel źle zarezerwowałem :)

Pewnie chodziło o przedstawienie listy, jakie domeny będą licytowane a oczywiście to stanie się odpowiednio wcześniej przed aukcją :rolleyes: Inna sprawa, że ciągle czekam na "perełki" (choć jest już też trochę bardzo ciekawych domen), dlatego kto żyw niech przesyła propozycje ze swoimi "perełkami" :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie się zastanawiam. Czy nie zapłacić Ci mimo, że nie wiem czy będę mógł. Torba na laptopa i gadżety mnie nie interesują. Zastanawiam się, kto przyjedzie, kto wystąpi i jakie domeny będą na aukcji.

18:30 Kolacja powitalna wraz z wystąpieniem Gościa Specjalnego (szczegóły wkrótce)
Kto?
10:00 Domainers Meet Domainers Posłuchaj najbardziej doświadczonych i znanych właścicieli domen z Polski.
Kto?
14:30 Prawne aspekty związane z domenami Specjaliści przybliżą aspekty prawne związane z domenami internetowymi.
Kto?
Prelegenci

Informacje w przygotowaniu.

Zapraszamy firmy i osoby zainteresowane aktywnym wzięciem udziału w jednym z naszych paneli dyskusyjnych. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Mam wystąpić zamiast Dody?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie się zastanawiam. Czy nie zapłacić Ci mimo, że nie wiem czy będę mógł. Torba na laptopa i gadżety mnie nie interesują. Zastanawiam się, kto przyjedzie, kto wystąpi i jakie domeny będą na aukcji.

Kto?

Kto?

Kto?

 

Mam wystąpić zamiast Dody?

 

Część nazywam się Kamil i mój login z allegro to "Hak4u_92". Chciałbym ja wziońc udział w prolegnocie i omówić kwestie wciskania ludziąm ciemnoty i domen zarezerwowanych a także techniki i sposoby podbijania aukcji z innyh kont a także techniki inne podobne :)

 

PALNNSP :rolleyes:

Edited by halapenio

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie się zastanawiam. Czy nie zapłacić Ci mimo, że nie wiem czy będę mógł. Torba na laptopa i gadżety mnie nie interesują. Zastanawiam się, kto przyjedzie, kto wystąpi i jakie domeny będą na aukcji.

Kto?

Kto?

Kto?

Nazwiska oraz pełna lista Prelegentów pojawi się w przyszłym tygodniu, kiedy udział Gości zostanie już potwierdzony na 100% :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale ja chciałem się zdecydować do 31.08, bo taniej.

Musisz więc podjąć ryzyko :rolleyes: W końcu domaining jest biznesem o podwyższonym ryzyku - kto nie ryzykuje ten nie ma fajnych domen i nie zapisuje się na fajne spotkania :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za duże! Mogę za to zarejestrować sporo domen, bo moja polowa też chce być.

 

No to chyba samej jej nie puścisz, więc oczywiste że musisz jechać. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątpiącym w sens wyjazdu podpowiadam, że Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Jeśli ktoś nie wystawi na aukcji domenowych perełek lub nie zechce takowych kupić a w dodatku nie widzi innych korzyści wynikających z tego spotkania, to zawsze pozostaje mu wypicie kilku tanich win nad brzegiem Wisły i zmierzenie się na ognisty wyziew ze smokiem wawelskim lub zwiedzanie Nowej Huty :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×