Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Ile już osób jest na liście? ;)

Na MeetDomainers.pl zarejestrowało się do tej pory w sumie ~70 osób.

 

Z ciekawostek i nowości - w panelu dyskusyjnym "Domainers Meet Domainers" wezmą udział między innymi Theo Góral (keyword) i Robert Tofil (kilofek).

 

:)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z ciekawostek i nowości - w panelu dyskusyjnym "Domainers Meet Domainers" wezmą udział między innymi Theo Góral (keyword) i Robert Tofil (kilofek).

 

Będą się kłócić? Można przynieść trąbkę kibica? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już rozmawialiśmy wcześniej z chłopakami, musisz Daniel wprowadzić atrakcje wieczoru - walki w kisielu, apze vs anglik, active24 vs eurodns itd. Myślę że to by dopiero była atrakcja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będą się kłócić? Można przynieść trąbkę kibica? :)

 

 

Jak już rozmawialiśmy wcześniej z chłopakami, musisz Daniel wprowadzić atrakcje wieczoru - walki w kisielu, apze vs anglik, active24 vs eurodns itd. Myślę że to by dopiero była atrakcja!

 

Co jak co ale wolałbym nie oglądać ich w kisielu. Takiej traumy chyba bym nie przeżył ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czas promocji się kończy, a ja dalej nie wiem czy chce mi się przyjechać. Czy są jakieś nowsze nowości?

Chyba nie oczekujesz, że wszyscy zaczną Cię masowo zachęcać i prosić byś przyjechał ?

Jeśli nie czujesz czaczy to zostaniesz w tym czasie w domu i będziesz ćwiczył paluszki na klawiaturze :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak. Proś mnie! Łechtaj moją próżność! :P

 

Mam po prostu coś innego zaplanowane i nie wiem co wybrać.

 

Zrób ankietę... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam po prostu coś innego zaplanowane i nie wiem co wybrać.

 

 

Sory, ale zachowujesz sie jak jakas nierozgarnieta dziewka co chcialaby i boi sie. Nie wiem o co ci chodzi czlowieku, moze o to, zeby cale forum

wiedzialo jak to sylyx sie wacha? Jesli tak, to juz prawdopodobnie dopiales swego.

 

Druga rzecz, rusz glowa. Zamiast sie tu znami przekomarzac zarejestruj sie jutro w Early Bird i masz przeciez 5 dni do namyslu.

 

Opłatę za uczestnictwo w MeetDomainers należy wnieść na poniższe konto bankowe w terminie 5 dni od rejestracji.

 

W przyszlym tyg. Daniel zapowiada szczegoly, wiec bedziesz juz w pelni oswiecony.

 

Mam nadzieje, ze utnie to sage pt. "Watpliwosci sylyxa."

 

 

Wujek Dobra Rada.

Edited by Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, a Ty ją zablokujesz i dasz -10% w reputacji. :P

 

A to jeszcze masz wolne jakieś 10%? :P

 

Jak nie chcesz to nie przyjeżdżaj a tak zaśmiecasz temat.

Nie bardzo wiem jakich atrakcji poza spotkaniem z innymi osobami związanymi z domenami oczekujesz?

 

EDIT:

Tak myśle, że może jakieś ciekawe "atrakcje" by się znalazło w Krakowie. Ale te marne 400 zł na niewiele chyba starczy :P No chyba, że atrakcje mają być leciwe.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zrób ankietę...

@sylyx - przy tej okazji mam dla Ciebie mały prezent : ankieterroku.pl oraz ankieter-roku.pl są wolne :P

Ponieważ lubię się z Tobą przekomarzać na forum spróbuję 'zachęcić' Cię inaczej do przyjazdu pisząc prowokacyjnie:

Przecież nikt Cię nie lubi i nikt nie chce byś się tam pojawił :P

Adrenalinka w takiej chwili przekonała wątpiącego ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba rejestracja nie działa :P wpisuję wszystkie dane, a potem wywala mnie znów do rejestracji czyszcząc wszystkie pola i nie informując żadnym innym komunikatem..

 

Jednak działa - mail dotarł, ale kurcze, żadnego info ani nic ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba rejestracja nie działa :P wpisuję wszystkie dane, a potem wywala mnie znów do rejestracji czyszcząc wszystkie pola i nie informując żadnym innym komunikatem..

Działa, działa.. po wysłaniu formularza wyświetla się pod nim komunikat:

 

"Twoja rejestracja powiodła się. Wkótce otrzymasz potwierdzenie."

 

Wiem, że jest to mało widoczne, ale na poprawianie formularza nie ma teraz czasu :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalej nie rozwialiście moich wątpliwości.

Opłatę za uczestnictwo w MeetDomainers należy wnieść na poniższe konto bankowe w terminie 5 dni od rejestracji.

To bardzo fajnie.

Chyba rejestracja nie działa :P wpisuję wszystkie dane, a potem wywala mnie znów do rejestracji czyszcząc wszystkie pola i nie informując żadnym innym komunikatem..

Jednak działa - mail dotarł, ale kurcze, żadnego info ani nic ...

To już nie jesteś biednym studencikiem, tylko grubaśnym rekinem? Co to za strzał?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie myślę od dni kilku i coś mi się nie podobało.

Zdaje się, że my nie jesteśmy właścicielami tych domen:)

"Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych"

 

Może:

Konferencja MeetDomainers 2008 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawie się zapowiada ...

To kwaskawy dodatek ( wycisnięta cytrynka ) do każdego drinka czy do tanio wylicytowanej domeny ? :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kwaskawy dodatek do każdego drinka czy do tanio wylicytowanej domeny ? :P

Wydaje mi się, że tylko dla prawdziwych rekinów jak to sylyx.com ujął :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Została niecała godzina do końca tzw. "Early bird", kiedy na MeetDomainers można się zarejestrować w cenie 400 zł netto :P Od jutra cena wzrasta do 600 zł netto.

 

Miło mi poinformować, że mamy już pełny skład do panelu dyskusyjnego Domainers Meet Domainers - szczegóły w agendzie.

 

Mam też niespodziankę dla wszystkich forumowiczów :Pdi.pl zostało Partnerem MeetDomainers oraz Sponsorem śniadania w Grand Hotelu - dzięki di.pl będziemy mogli napić się porannej kawy wraz ze znajomymi z Forum :P

 

Aukcja domen na żywo - przybywa dobrych i bardzo dobrych domen na aukcję, a licytację ponad 10 domen zaczniemy od 1 zł! Jeśli ktoś się wahał ze zgłoszeniem swoich perełek - teraz jest czas, żeby je wysłać :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam też niespodziankę dla wszystkich forumowiczów smile.gif di.pl zostało Partnerem MeetDomainers oraz Sponsorem śniadania w Grand Hotelu - dzięki di.pl będziemy mogli napić się porannej kawy wraz ze znajomymi z Forum

 

Co jest wliczone w koszty uczestnictwa w MeetDomainers?

- udział we wszystkich przygotowanych wykładach

- udział w aukcji domen na żywo

- pełny catering w czasie trwania spotkania (śniadanie, lunch, kolacja, napoje i alkohole)

- udział w zabawie do rana w klubie w centrum Krakowa (jedzenie, picie i alkohole w cenie!)

- torba na laptopa wraz z gadżetami od Sponsorów!

- niezapomniane wrażenia, nowe znajomości oraz mnóstwo cennej wiedzy!

 

To jak to w koncu jest ?:P Bo juz sie pogubiłem :P

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×