Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Wybiera się może ktoś z Pomorskiego? Ja i zaan na razie się piszemy, prawdopodobnie ruszymy Intercity z Gdyni Głównej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel, prosze zabookuj dla mnie miejsce.

Jestem teraz daleko, daleko od cywilizacji i mam sladowy dostep do netu.

 

Edit: chyba udalo mi sie zarejestrowac.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bradiaga Faktycznie byłeś drugi, jeśli chodzi o rejestrację na MeetDomainers ;) Co do aukcji, to 120 domen byłoby niestety za dużo i trwałoby to za długo. Poza tym ciężko byłoby zachować jakość domen a to jest moim zdaniem najważniejsze w tego typu aukcji.

 

@sylyx.com domainer już odpowiedział na Twoje pytanie :P

 

@SELES Twoje zgłoszenie rejestracji dotarło :P

 

EDIT: Zostało mniej niż 10 miejsc w promocyjnej cenie - niezdecydowanym radzę się pospieszyć, bo jutro będziecie już musieli zapłacić 100 zł netto więcej ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze jakas kamera i transmisja live via net ? :D niestety termin mi nie odpowiada B)

Transmisja live nie jest przewidziana ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spotkanie odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 października 2008. Miejscem spotkania będzie ekskluzywny Grand Hotel zlokalizowany 100 m od Rynku Głównego.

Czy ten Grand ma jakiś sensowny standard? Bo Grand w Częstochowie jest koszmarny (zamiast trzech gwiazdek powinien mieć minus trzy) i nie mam już zaufania do hoteli pod taką marką B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ad. 1 Dobrym rozwiązaniem byłoby umożliwienie licytacji przez internet dla osób które z rożnych przyczyn nie będą mogły pojawić się na spotkaniu.

Licytacja online dla osób niebędących na miejscu będzie prowadzona na AfterMarket.pl B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ten Grand ma jakiś sensowny standard? Bo Grand w Częstochowie jest koszmarny (zamiast trzech gwiazdek powinien mieć minus trzy) i nie mam już zaufania do hoteli pod taką marką :D

 

Tak naprawdę, w Krakowie, zwłaszcza w obrębie Starego Miasta,jest "hotel przy hotelu". Zawsze można się przenieść do innego B).

 

Poważniej: Grand, grandowi nierówny ... Miasto "z marką", myślę, że hotel "z marką" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak naprawdę, w Krakowie, zwłaszcza w obrębie Starego Miasta,jest "hotel przy hotelu". Zawsze można się przenieść do innego B).

Pewnie tak, ale muszę wiedzieć gdzie zarezerwować nocleg :D Wolałbym coś sprawdzonego, np. Mercure.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ten Grand ma jakiś sensowny standard? Bo Grand w Częstochowie jest koszmarny (zamiast trzech gwiazdek powinien mieć minus trzy) i nie mam już zaufania do hoteli pod taką marką :P

Byłem tam raz i myślę, że hotel zasługuje na swoje *****. Zawsze się pewnie można do czegoś przyczepić, ale hotel ma swój klimat i z okna pokoju widać wieżę Kościoła Mariackiego B) Przynajmniej z tego pokoju, w którym mieszkałem ;) Poza tym w pierwszy weekend października w hotelu będzie panował "domeniarski" klimat, więc chociażby z tego powodu myślę, że warto wybrać Grand Hotel :D

 

Co do aukcji - skoro Michał potwierdza, to znaczy, że już oficjalnie można ogłosić, że na aukcji na żywo będzie można licytować przez Internet :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał "francuski" jest ładny byłem nocowałem i z rodziny orbis. Nie wiem czy dzwoniła do ciebie pewna firma z ofertą bonów hotelowych orbis. Naprawdę korzystnie się na tym wychodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juz zarezerwowałem sobie hotel 300m od rynku głownego - kwota za dwa noclegi to 1/5 tego co bym wydał w Hotelu Grand :D Moze nie ma takich luksusów ale to wszystko co potrzebuje bedzie dostepne - parking, wifi, łazienka w pokoju itd itd - juz tam kiedys byłem i nie narzekalem B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziel się z innymi, być może ktoś jeszcze skorzysta !

Mam jeszcze pytanie - co z osobami towarzyszącymi? czy one będą mogły się "wbić" na to party ? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Mam jeszcze pytanie - co z osobami towarzyszącymi? czy one będą mogły się "wbić" na to party ? B)

Jak kupią bilet, to czemu nie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie można zaznaczyć osoby towarzyszącej w tym formularzu i trzeba wypełniać 2x.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Mam jeszcze pytanie - co z osobami towarzyszącymi? czy one będą mogły się "wbić" na to party ? B)

 

Wystarczy 2 razy wypełnić zgłoszenie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, alledrogo wyjdzie wtedy, chodzi mi o jednodniowy przyjazd osoby towarzyszącej 2 dnia po domenowych spotkaniach - do samej knajpy żeby się wkupić czy to możliwe czy zamknięta impreza?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, alledrogo wyjdzie wtedy, chodzi mi o jednodniowy przyjazd osoby towarzyszącej 2 dnia po domenowych spotkaniach - do samej knajpy żeby się wkupić czy to możliwe czy zamknięta impreza?

Prawdę mówiąc jak na razie nie rozważałem takiej możliwości B) Póki co pozostały 4 wejścia w promocyjnej cenie 366 zł z VAT - widzę, że potrzebujemy "aż" kilku dni, żeby wykorzystać pierwsze 30 wejściówek w obniżonej cenie, ale winę zwalam na wakacje :D

 

Z ciekawostek - przez dwa dni stronę MeetDomainers.pl odwiedziło 230 unikalnych gości z 13 krajów, a 69% osób używało do przeglądania strony przeglądarki Firefox.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
@bradiaga Faktycznie byłeś drugi, jeśli chodzi o rejestrację na MeetDomainers B) Co do aukcji, to 120 domen byłoby niestety za dużo i trwałoby to za długo. Poza tym ciężko byłoby zachować jakość domen a to jest moim zdaniem najważniejsze w tego typu aukcji.

 

DD

 

Rzeczywiście mogłoby być zbyt dużo domen do licytacji. Jaką ilość planujecie?

Co do osób towarzyszących na wieczornej imprezie - warto rozważyć osobne wejsciówki - bo coś mi się zdaje, że większosc zapisanych jest brzydszej pci;)

bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] bo coś mi się zdaje, że większosc zapisanych jest brzydszej pci;)

 

Mylisz się. Jestem raczej pewien, że większość jest mężczyzn. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bradiaga Ilość licytowanych domen na aukcji na żywo na MeetDomainers: 20 - 30.

 

@domenator - przed chwilą wysłałem emaila z bezpłatnej skrzynki z Onetu i dotarł. Proszę prześlij ponownie wiadomość a w drugiej najlepiej prześlij kopię błędu, jaki wystąpił za pierwszym razem. Będę mógł to wtedy zdiagnozować.

 

Właśnie skończyła się pula pierwszych 30 wejściówek na Spotkanie.

 

Od dnia dzisiejszego do 20 sierpnia 2008 dostępne będą wejścia "Early bird" w cenie 488 zł z VAT.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×