Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Niech odpiszą Ci, co zgłosili swoje uwagi i w związku z tym trzeba wprowadzić korekty do galerii, ale bez ich odpowiedzi nie jest to możliwe. Sprawa dotyczy tylko dwóch osób, ale bez maili od nich nic nie mogę więcej zrobić.

 

To już zaczyna zakrawać o farsę.

Czekamy na publikację zdjęć tylko dlatego, że ktoś najpierw wymyśla z publikacją zdjęć a następnie nawet nie raczy odpisać na maila.

Czyżby kompleksy i jakaś próba dowartościowania? Wszyscy muszą czekać aż jaśnie pan (pani?) wyrazi lub nie zgodę. Zignorujmy te osoby i zdjęcia, na których są.

Na przyszły raz warto przy rezerwacji od razu pytać czy ktoś chce zdjęcia. Jeśli nie to niech zakłada na rękę różową :):) opaskę i fotograf po prostu nie będzie robił zdjęć takiej osobie. Ewentualnie mogę zasponsorować maski takim osobom.

 

Osobiście zaczyna mnie to już irytować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Na przyszły raz warto przy rezerwacji od razu pytać czy ktoś chce zdjęcia ...

W przyszłym roku można wpisać taką zgodę do krótkiego regulaminu, który byłby akceptowany przy rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przyszłym roku można wpisać taką zgodę do krótkiego regulaminu, który byłby akceptowany przy rejestracji.

 

Daniel pisał, że nie zrobi czegoś takiego żeby uzależniać udział w MD od wyrażenia zgody na publlikację zdjęć. Natomiast można by rzeczywiście wprowadzić jakieś "oznaczenia" dla fotografa żeby wiedział kogo ma unikać :) Nie będzie wtedy zabawy z wybieraniem zdjęć i prośbami o zgodę.

 

OT:

Żal mi osób, które zapraszają takie osobniki np. na wesele. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast można by rzeczywiście wprowadzić jakieś "oznaczenia" dla fotografa żeby wiedział kogo ma unikać ..

Wystarczy założyć lustra na twarz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe sytuacje będą jak takie osoby dla "żartu" będą pozować do zdjęć grupowych :)

Photoshop i do dzieła :)

Na dobra sprawę, nawet w tej sytuacji jeśli sie nie zgłoszą na emaila, to można zrobić korektę na kilka zdjęciach gdzie występują te osoby i zamazać ich twarze. Wiem, że to będzie trochę roboty dla DD no ale jak nie będzie innego wyjścia...

 

 

A tak btw, bo nie jestem aż tak w temacie, w przyszłym roku miej więcej kiedy ma być planowany kolejny zjazd?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak btw, bo nie jestem aż tak w temacie, w przyszłym roku miej więcej kiedy ma być planowany kolejny zjazd?

 

Jakoś zimą, żeby tym niefotogenicznym nie było za gorąco w kominiarkach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście zaczyna mnie to już irytować.

Tak to jest jak okłamuje się żonę, że jedzie się na pogrzeb cioci Jadzi, bo chyba nawet blondynka nie uwierzyłaby, że stypa odbyła się w Scandale Royal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to jest jak okłamuje się żonę, że jedzie się na pogrzeb cioci Jadzi, bo chyba nawet blondynka nie uwierzyłaby, że stypa odbyła się w Scandale Royal :)

Widać nie było Cię na MD bo wiedziałbyś, że Heden nie odstępuje swojej sympatycznej małżonki nawet na firmowych spotkaniach.

Albo ona jego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać nie było Cię na MD bo wiedziałbyś, że Heden nie odstępuje swojej sympatycznej małżonki nawet na firmowych spotkaniach.

Albo ona jego :)

No wiem że Heden to porządny facet, ale ja miałem na myśli te dwie gwiazdy, które robią problem ze zdjęciami ;-)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

na spotkaniu nie bylem, ale jesli ktos nie chce zeby zdjecia z jego twarza byly publicznie pokazywane to ma do tego prawo - i smieszne jest to ze ktos to podwaza.

 

A czy jest brzydki, czy zone oklamal to jest jego prywatna sprawa

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz chyba chodzi o to, aby w terminie przewidzianym przez Daniela wyraził bądź nie swoją niezgode kazdy kto ma jakieś uwagi

 

tak odebrałem maila od Daniela

mieli odpowiedzieć do piatku, tydzień do wystarczajacy czas, żeby zgłosić swój sprzeciw

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz chyba chodzi o to, aby w terminie przewidzianym przez Daniela wyraził bądź nie swoją niezgode kazdy kto ma jakieś uwagi

 

tak odebrałem maila od Daniela

mieli odpowiedzieć do piatku, tydzień do wystarczajacy czas, żeby zgłosić swój sprzeciw

 

Też tak to zrozumiałem.

A wyszło na to, że teraz czekamy aż łaskawie odpiszą cokolwiek.

 

EDIT:

Cytat z maila:

 

Czekamy na Wasze odpowiedzi do piątku. W sobotę prześlemy emaila z linkiem.
Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

DD: w myśl rzymskiej zasady "Milczenie oznacza aprobatę" nie odpisałem na jakiegos tam maila, gdyż wyszedłem z zwłorzenia, że dostatecznie na forum już ją wyraziłem i nie mam z tym żadnych problemów. Poza tym gwiazdą nie jestem, ale tak swoją drogą trodno jest wyrażać zgodę na coś czego się jeszcze nie widziałów :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia będą dziś. Chcę jeszcze dodać zdjęcia z niedzielnego zwiedzania Krakowa.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto jeszcze nie śpi ma okazję obejrzeć zdjęcia :) Szczegóły w przesłanym emailu do Uczestników MD. W przyszłym tygodniu zamieścimy na stronie MeetDomainers.pl znacznie okrojoną galerię dostępną dla każdego.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to kto jest taki brzydki, że kazał się wyciąć? :)

Ostatecznie nikt nie kazał się wycinać.. :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatecznie nikt nie kazał się wycinać.. :)

 

DD

 

To w takiej sytuacji chętnie też obejrzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdjęcia tak ale niektóre postaci na nich wypadły fatalnie :)

 

ja na przyklad :)

no nie jestem fotogeniczny wiec nie mam parcia na szkło

hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×