Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Zdjęcia tak ale niektóre postaci na nich wypadły fatalnie :)

 

Kto by tam patrzył na „niektóre postaci”, ważne że można sobie jeszcze raz popatrzeć na śliczne dziewczyny z naszej branży. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto by tam patrzył na „niektóre postaci”, ważne że można sobie jeszcze raz popatrzeć na śliczne dziewczyny z naszej branży. ;-)

 

Tylko mi nie wycinać tych ślicznych dziewczyn z ogólnodostępnej galerii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robicie z tych zdjęć tajemnice, jakby chodziło o instalacje atomowe w Korei Północnej. Szkoda że reszta dostanie łaskawie tylko nędzne okruchy, no ale po DD można było się tego spodziewać. Myślałem że starsi forumowicze którzy nie byli na spotkaniu, będą inaczej traktowani, ale widzę że i w tym biznesie nie panuje solidarność. Nie lubię okruchów, więc możecie się wypchać tymi zdjęciami :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda że reszta dostanie łaskawie tylko nędzne okruchy, no ale po DD można było się tego spodziewać.

Tak - jestem bezwzględny - przyznaję.. :) Jakaś kara musi być za opuszczenie MeetDomainers - najlepiej jakaś okrutna, np. w postaci nieudostępnienia zdjęć ze Spotkania :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - jestem bezwzględny - przyznaję.. :) Jakaś kara musi być za opuszczenie MeetDomainers - najlepiej jakaś okrutna, np. w postaci nieudostępnienia zdjęć ze Spotkania :)

 

DD

 

a żeby ci tak te zdjęcia myszy zjadły :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a żeby ci tak te zdjęcia myszy zjadły :)

 

Jeśli już to wirusy :)

 

Zdjęcia fajne :)

A jakie fajne dziewczyny. Niech żałują Ci co nie byli i teraz sobie nie popatrzą ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
spoko, poradziłem sobie jakoś. Dotarłem do tych tajnych, niepublikowanych zdjęć. Oto i macie wszyscy:

Relacja z Meet Domainers

 

:)

 

hahaha :)

 

Dobrze, że mnie tam nie było -- jakiś uraz na psychice by pozostał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muszę sobie zrobić koszulkę z napisem "domainer" :)

 

Może DI zrobi "firmowe" koszulki :D

Ja mam nadzieje, że jak dojdzie do kolejnego MD to już będę na takim etapie domainingu, że będzie i mi się wypadało pojawić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No koszulki fajny pomysł, można jeszcze kubki. :) Inne forum chyba mogę podać adres webhostingtalk.pl ma takie bajery i je rozdaje na meetingach. Również wystawiają na aukcje charytatywne i są uzyskiwane spore ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie o tych mówie.... Daniel daj nam pooglądać :) tzw. okruchy ze stołu Panów ;p

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites
ełiiii, a te co miał Daniel udostępnić po dodatkowym przesegregowaniu?

Niestety jestem zawalony pracą i najwcześniej zdjęcia pojawią się w przyszłym tygodniu :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety jestem zawalony pracą i najwcześniej zdjęcia pojawią się w przyszłym tygodniu :(

 

DD

 

Tym razem puścimy Ci to płazem ;)

Jak się pojawię "gdzieś" to daj znać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozpoznaję tylko Kraków,

nie wiem kto jest kto, ale zdjęcia mi się bardzo podobają :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×