Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Ja juz zarezerwowałem sobie hotel 300m od rynku głownego - kwota za dwa noclegi to 1/5 tego co bym wydał w Hotelu Grand :D Moze nie ma takich luksusów ale to wszystko co potrzebuje bedzie dostepne - parking, wifi, łazienka w pokoju itd itd - juz tam kiedys byłem i nie narzekalem :huh:

 

Co to za hotel? Nazwa/adres/link?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jak duze zainteresowanie ?;) Ile osob juz sie "zaklepało" ?:P

Razem ze Sponsorami, Partnerami, przedstawicielami mediów itp. mamy już ponad 60 osób :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razem ze Sponsorami, Partnerami, przedstawicielami mediów itp. mamy już ponad 60 osób ;)

 

...w tym zwykłych uczestników 10. :P

 

NMSP :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
...w tym zwykłych uczestników 10. :P

W tym "zwykłych" Uczestników około 60% i rośnie ;)

 

NMSP :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile zgłoszono już domen?

"Sporo", ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.. jest już parę "perełek", ale potrzebnych jest 20-30 dobrych i bardzo dobrych domen. Dlatego apeluję do wszystkich posiadaczy takich domen o ich zgłaszanie wraz z podaniem ceny minimalnej na adres daniel@meetdomainers.pl ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Sporo", ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.. jest już parę "perełek", ale potrzebnych jest 20-30 dobrych i bardzo dobrych domen. Dlatego apeluję do wszystkich posiadaczy takich domen o ich zgłaszanie wraz z podaniem ceny minimalnej na adres daniel@meetdomainers.pl ;)

 

DD

 

Można prosić o listę perełek, czy to tajemnica? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można prosić o listę perełek, czy to tajemnica? :P

Na razie trwa przyjmowanie zgłoszeń - na ogłaszanie listy domen wystawionych na aukcję przyjdzie jeszcze czas :P

 

A tak BTW co do ilości osób, które będą uczestniczyły w MeetDomainers.pl - jedno jest pewne - będzie to śmietanka polskiego domainingu :P Nie ilość - a jakość jest ważna ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ilość - a jakość jest ważna ;)

 

ah, wyjąłeś mi to z klawiatury :-) najważniejsze jest to, że będzie możliwość porozmawiania i poznania ludzi na żywo, z którymi do tej pory miało się kontakt wyłącznie via forum/maile. bardzo dobra inicjatywa. cieszę się niezmiernie na ten meeting :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MeetDomainers zyskało Patronów medialnych - są nimi Webhosting.pl, iname.pl oraz blog dnz.pl. Do grona Sponsorów i Prelegentów dołączyło również Sedo.

 

Zachęcam też do dodawania bannerów MeetDomainers na swoich stronach internetowych ;) Na stronie znajdziecie ich całe mnóstwo - bannery do wyboru, do koloru!

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 31 sierpnia 2008 został przedłużony termin, w którym można się zarejestrować na MeetDomainers po cenie 400 zł netto w ramach "Early bird".

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybiera się może ktoś z Pomorskiego? Ja i zaan na razie się piszemy, prawdopodobnie ruszymy Intercity z Gdyni Głównej.

Mnie jak zwykle nie pasuje. Ten początek października co rok mam napięty :rolleyes:

 

Ale gdyby mi się udało mieć wolny weekend to zalecę wraz z Domain i zaan. Będę wsiadał w Malborku.

Daniel, czy gdybym w okolicach 20 września dał konkretną odpowiedź, będzie jeszcze jakaś szansa na uczestnictwo w MeetDomainers? Jeśli chodzi o nocleg to mam kilku znajomych w Krakowie, więc tym w ogóle nie muszę się martwić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem jakbys dał odpowiedz 20 wrzesnia..

 

"Standard 1000 PLN netto 1220 PLN z VAT do 20 września 2008"

 

PS. Tak jak mowilem, jezeli jedzie ktos z Łodzi lub z okolic to mam 4 wolne miejsca w samochodzie :rolleyes:

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, czy gdybym w okolicach 20 września dał konkretną odpowiedź, będzie jeszcze jakaś szansa na uczestnictwo w MeetDomainers?

Tak jak napisał Noname - "kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi" :rolleyes: Rejestracja pod koniec września jest możliwa, ale cena za uczestnictwo pójdzie znacznie w górę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile zostaną miejsca:)

bradiaga

PS - jakby ktoś z Wrocławia chciał się zabrać to prawdopodobnie będę jechał autkiem i mam 2 miejsca.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo osób nocuje w Grand'zie?

 

Pewnie tylko posiadacze topowych portfolio. Ja nie. ;-)

 

Co do początku października – jak dla mnie to był/jest najgorszy możliwy termin, ale robię co mogę (czyli nic, bo to nie ode mnie zależy :-P) by być.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo osób nocuje w Grand'zie?

Nie wiem jak krakowski Grand ale wrocławski ( delikatnie pisząc ) nie zachwycił mnie przed laty.

Ilekroć bywam w Krakowie korzystam z prywatnych apartamentów.

Za każdym razem w innym miejscu choć zawsze tuż przy Rynku Głównym.

I nigdy się nie zawiodłem bo konkurencja jest tam spora a przelicznik ceny/komfortu i lokalizacji najczęściej lepszy niż w hotelach.

Jeśli ktoś jeszcze nie ma noclegu to polecam noce.pl - może mają coś jeszcze ciekawego ?

A jeśli nie, to mogę na privie podać nr tel. z ostatniego mojego pobytu - mają kilka fajnych apartamentów w centrum.

 

Przypomniałem sobie, że krakowskiemu Hotelowi Grand należy się plus za domenę - grand.pl :rolleyes:

 

@ yarowa - specjalnie dla Ciebie i pozostałych Krakusów dokonałem korekty :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakbyście robili mniej oficjalną imprezkę, np. 'pod chmurką' gdzieś nad Wisłą czy w jakimś 'otwartym' klubie to dajcie proszę znać ;-)

 

Powiem szczerze, że 500zł dla biednego :) studenta to dość znaczna kwota..

 

DZIĘKI :rolleyes:

 

( na pm mogę podesłać nr do siebie )..

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] zawsze tuż przy Starym Rynku.

 

Przy Rynku Głównym. Kraków ma parę rynków w nazwie, parę bez nazwy "rynek". Większość z nich, to stare rynki :rolleyes:.

Tylko jeden z nich jest Główny :).

 

Edit: Przepraszam, ale jako Krakowianin, "nie zdzierżyłem" :).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×