Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Nie żartuj... :D

 

Że kobieta, czy że z rysunkiem? :-P

Na rysunku koński zad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale to w końcu była aukcja domen czy obrazów?

Przecież Cię nie było więc co za różnica?

 

Zawsze się wszystkiego czepiasz? To jakiś nowy trend?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale to w końcu była aukcja domen czy obrazów?

Wydało się :D

 

Obraz został zlicytowany na cel charytatywny na prośbę jednego z Forumowiczów, który zna Autorkę tego obrazu :) Swoją drogą bardzo ładnie się prezentuje na u mnie na ścianie.. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za ile takie chodzą? :)

700 PLN - mój pierwszy zakup dzieła sztuki na aukcji :D Jestem z niego dumny ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież Cię nie było więc co za różnica?

Taka różnica że nikt wcześniej nie wspominał o tym. Dopiero Daniel wstawił zdjęcie i chciałem dowiedzieć się co to za okazja.

 

Zawsze się wszystkiego czepiasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jest dobrym pomysłem ogólnie aby sprzedawać tezróżne rzeczy wykkonane przez młodych artystów przyokazji takich aukcji i/lub wystawić parę przedmiotów na cele charytatywne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro już wspomnieliście o aukcjach charytatywnych, to zapraszam do przeczytania poniższej informacji, która została również rozesłana do wszystkich Uczestników MeetDomainers w Krakowie :)

 

Chcemy jeszcze raz podziękować Uczestnikom MD za aktywny udział w aukcji domeny dv.pl na aukcji MeetDomainers, w szczególności zaś Damianowi Szczurkowi, który wylicytował domenę dv.pl za 8000 złotych. Dzięki Wam udało nam się rozweselić miny i dać szansę rozwoju trzydzieściorgu dzieciakom ze świetlicy środowiskowej "Guliwer" we wsi Nożyno na Kaszubach.

 

Z pieniędzy z aukcji domeny dv.pl kupiliśmy trzy bardzo dobrej jakości zestawy komputerowe i wielofunkcyjną drukarkę. Tu znów trafiliśmy na osoby, które poświęciły swój czas, by znaleźć i przygotować atrakcyjną ofertę.

 

A dlaczego Nożyno? To długa historia. Łączy ją jednak jedno słowo – zaufanie. Świetlica została wybrana po tygodniach poszukiwań i mamy pewność, że jej opiekunka Pani Małgosia Świerczyńska dołoży wszelkich starań, by dzieciaki dobrze wykorzystały tę szansę rozwoju.

 

Pojechaliśmy do Nożyna w Mikołajkową sobotę, by - jako pomocnicy Świętego Mikołaja - wręczyć dzieciakom wymarzony od lat prezent.

 

Już we wtorek cały sprzęt dostarczył kurier, a od środy wiele osób pomagało w jego instalacji – dowieziono biurka i krzesła, szkolny informatyk zmontował sprzęt i podłączył do Internetu, router ofiarowała gminna biblioteka, łącze internetowe udostępnił ksiądz – a wszystko w tajemnicy przed dzieciakami.

 

Emocje i efekt tych dwumiesięcznych przygotowań udało nam się uchwycić na zdjęciach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii (zdjęcia na końcu galerii):

http://picasaweb.google.com/MeetDomainersG...ainersKrakW2008

 

Wspólnie ze starszymi dzieciakami opracowaliśmy "plan działania":

 

1. wszyscy do końca miesiąca będą mieli swoje skrzynki mailowe

 

2. wyznaczyliśmy kronikarzy i fotoreporterów do dokumentowania wydarzeń z życia świetlicy (jedna dziewczynka z liceum właśnie zaczęła w szkole zajęcia z tworzenia stron internetowych, więc może uda się nawet stworzyć stronę Guliwerkom)

 

3. wymyśliliśmy różne sposoby wykorzystania komputerów – na przykład wieczór filmowy z ciepłym popcornem zamiast biletów wstępu (w Nożynie i okolicach nie ma kina)

 

4. spisaliśmy wiele innych ciekawych pomysłów na to, by teraz to te dzieciaki mogły dać coś innym, a przy okazji może znów ktoś o nich usłyszy...

 

Życzymy wszystkim radości z dawania i otrzymywania świątecznych prezentów a w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia życzmy wszystkim dużo spokoju bez komputera i mnóstwa czasu, który spędzicie ze swoimi rodzinami i najbliższymi!

 

Agnieszka i Daniel

 

MeetDomainers.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

DD: bardzo fajna rzeczy tym bardziej trzeba namawiać do wystawiania domen na takie cele.

 

Tym czasem czekam kiedy przemiły kolega pjp zorganizuje "jarmark/odpust, z wiatraczkami i watą cukrową na miejscu"

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] (jedna dziewczynka z liceum właśnie zaczęła w szkole zajęcia z tworzenia stron internetowych, więc może uda się nawet stworzyć stronę Guliwerkom[...]MeetDomainers.pl

Moze nie na temat i sie czepiam, ale w liceum to juz nie "dziewczynki".

Przy okazji gratuluje pomyslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze nie na temat i sie czepiam, ale w liceum to juz nie "dziewczynki".

Przy okazji gratuluje pomyslu.

Oj tam - wszyscy jesteśmy dziewczynki i chłopczyki :) W jakimś tam sensie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD: bardzo fajna rzeczy tym bardziej trzeba namawiać do wystawiania domen na takie cele.

 

Tym czasem czekam kiedy przemiły kolega pjp zorganizuje "jarmark/odpust, z wiatraczkami i watą cukrową na miejscu"

Saint, wystaw domenę albo swój jakiś serwis, na tym ma to polegać.

 

Ja domenę na następne spotkanie mogę wystawić.

 

Zresztą już na to chciałem wystawić, ale nie wyszło.

Edited by pjp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym odrobić pewną zaległość.

Wiem kto wylicytował kwotę 8 tys. PLN za domenę dv.pl ale nie wiem komu należą się gratulacje za podarowanie jej na tą aukcję ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym odrobić pewną zaległość.

Wiem kto wylicytował kwotę 8 tys. PLN za domenę dv.pl ale nie wiem komu należą się gratulacje za podarowanie jej na tą aukcję ?

dokładnie, nie tylko podarowałeś cenną domenę, ale i widać że włożyłeś wiele pracy w to, żeby nawet złotówka się nie zmarnowała, Daniel dobry chłopak z Ciebie :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×