Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

dokładnie, nie tylko podarowałeś cenną domenę, ale i widać że włożyłeś wiele pracy w to, żeby nawet złotówka się nie zmarnowała, Daniel dobry chłopak z Ciebie :)

A do tego skromny :)

 

Na szczęście wszystkie wysiłki dzieliłem z Agnieszką, więc łatwo poszło ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo ładna inicjatywa DD, niech ci Bozia w domenach wynagrodzi

 

W jakich domenach ?;| W dzieciach niech wynagrodzi a jak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tez dokladam swoja mala cegielke...

 

jesli dzieci beda chcialy posiadac domene GULIWERKI.PL pod swoja stone to z przyjemnoscia im ja przekaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja tez dokladam swoja mala cegielke...

 

jesli dzieci beda chcialy posiadac domene GULIWERKI.PL pod swoja stone to z przyjemnoscia im ja przekaze.

 

 

wow ;)

jestes wspanialy ;)

wiecej takich jak ty ...

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję, aby przy następnym spotkaniu każdy był zobowiązany do wystawienia swojej domeny od 1pln na cele charytatywne - oczywiście w miarę nie nindżę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jakich domenach ?;| W dzieciach niech wynagrodzi a jak :P

Popieram ;)

 

ja tez dokladam swoja mala cegielke...

 

jesli dzieci beda chcialy posiadac domene GULIWERKI.PL pod swoja stone to z przyjemnoscia im ja przekaze.

Super, przekażę! ;) Nie sądziłem nawet, że może być wolna - dobrze, że ją capnąłeś ;) Active 24 dorzuci serwer i pewnie wkrótce strona będzie śmigać :P

 

Proponuję, aby przy następnym spotkaniu każdy był zobowiązany do wystawienia swojej domeny od 1pln na cele charytatywne - oczywiście w miarę nie nindżę ;)

Eee - nie ma co nakazów robić ;) Zresztą można pomagać na wiele sposobów innym ludziom i na pewno wiele osób pomaga i nawet o tym nie wiemy :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy planowana jest w tym roku druga edycja MD ale widząc dzisiaj w dziale wycen wiosenne.pl , postanowiłem sprawdzić jak się ma wiosna.pl i inne domeny wylicytowane jesienią ub. roku : http://meetdomainers.pl/aukcja

Z przykrością stwierdziłem, że wszystkie poza fotografie.pl , ipn.pl i wagary.pl , kierują na parking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, czy temu mają służyć spotkania MeetDomainers i prowadzone przez nich aukcje?

Rozumiem, że domeny są w posiadaniu różnych osób, ale wcześniej myślałem, że domeny są kupowane przez osoby które mają jakieś plany co do określonych domen, że coś powstanie. Z tego co widzę, to normalne aukcje typu aftermarket.pl tylko że przy kawie.

A domeny jak się marnowały, tak się marnują, tylko że u innego właściciela.

Brakuje mi tutaj wzorców :rolleyes:

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wędkarstwo.pl, taka piękna domena, nawet spadła! ;)

Nie piękna, bo IDN. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Między połową września i października 2009 odbędzie się dwudniowe spotkanie z cyklu Meet Domainers :rolleyes: Tym razem Właściciele Domen spotkają się w Warszawie, tak aby jak największej ilości osób z Polski i zagranicy ułatwić przyjazd. Spotkanie rozpoczniemy w piątek rano a zakończymy w niedzielę nad ranem :P Niedzielę przeznaczamy na zwiedzanie stolicy dla chętnych.

 

Na tegorocznym spotkaniu będzie wiele nowości, więcej warsztatów i merytorycznych wykładów, na których będzie się można sporo nauczyć. Program będzie również sprzyjał poznawaniu nowych ludzi i odświeżaniu starych kontaktów. Cała konferencja będzie też objęta tłumaczeniem symultanicznym, ponieważ liczymy na wielu gości z zagranicy. Tłumacze ułatwią zrozumienie zarówno angielskich wystąpień Polakom, jak i polskich prelekcji naszym zagranicznym Gościom.

 

Na razie podczepiam się do tego wątku, ale wkrótce powstanie nowy, dedykowany wyłącznie Meet Domainers 2009 w Warszawie. Również zupełnie nowa strona MeetDomainers.pl jest w przygotowaniu. Zastąpi stary i wysłużony już serwis poświęcony spotkaniu ;)

 

Oczywiście na spotkaniu w Warszawie nie zabraknie aukcji domen na żywo i imprez towarzyszących :P Wkrótce przedstawię więcej szczegółów. Już teraz możecie jednak przesyłać na PW propozycje domen, które będziecie chcieli wystawić na aukcję. Im niższa cena startowa i atrakcyjniejsza domena, tym większa szansa na pojawienie się domeny na aukcji w Warszawie. Ilość wystawionych nazw będzie znacznie ograniczona, tak aby zwiększyć atrakcyjność samej aukcji i zagwarantować wysokie ceny sprzedawanych domen.

 

Osoby i firmy zainteresowane wsparciem MeetDomainers proszone są o kontakt. Czekam też na wszelkie uwagi i pytania, jakie mogą się pojawić odnośnie spotkania w Warszawie. Rejestracja rozpocznie się pod koniec tego miesiąca lub na początku lipca.

 

Chcesz być na bieżąco informowany o postępach w przygotowaniach? Zostaw na PW swój email kontaktowy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko nie szalej z ceną. ;)

Jutro będę się kontaktował z potencjalnymi sponsorami - od nich zależy na ile trzeba będzie się na spotkanie "zrzucić", a na ile zasponsorują je firmy parkingowe, rejestratorzy, dropcatchersi itp. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak podjąłeś się organizacji MDII bez dania pola do popisu innym. I dobrze, robisz to bardzo dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednak podjąłeś się organizacji MDII bez dania pola do popisu innym. I dobrze, robisz to bardzo dobrze.

Dariusz zaczął organizować lokalne spotkania inwestorów domenowych w Krakowie (Club Internet Estate) - są jeszcze inne miasta w Polsce, także pola do popisu jest mnóstwo ;) NASK ma swoją konferencję a my musimy mieć swoje MeetDomainers ;)

 

Polski rynek ma się bardzo dobrze i spotkanie w Warszawie również to udowodni ;) Teraz cały domenowy świat mówi o rynku domen ccTLD - to świetny moment na promocję Polski i domeny .pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro będę się kontaktował z potencjalnymi sponsorami - od nich zależy na ile trzeba będzie się na spotkanie "zrzucić", a na ile zasponsorują je firmy parkingowe, rejestratorzy, dropcatchersi itp. ;)

 

DD

Może będzie za free? Wtedy przyjadą nawet biedne studentki. Kontaktuj się cały tydzień. Niech się dołoży NASK, TP, NETIA, WP, ONET, TVP, TVN, POLSAT i KEYWORD. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Między połową września i października 2009 odbędzie się dwudniowe spotkanie z cyklu Meet Domainers

 

to już tradycja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko na litość .... bez hoteli ***** w których nie działa internet.

 

PS.: DD: do mnie nie dzwoniłeś.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko na litość .... bez hoteli ***** w których nie działa internet.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić ;)

 

A na poważnie - po hotelu ***** spodziewasz się, że wszystko będzie na tip-top.. no ale człowiek uczy się całe życie ;)

 

PS.: DD: do mnie nie dzwoniłeś.

Na razie do nikogo nie dzwoniłem ;) Zresztą będę emaila rozsyłał. Prześlij mi na PW swój to też otrzymasz email z ofertą dla głównych sponsorów ;) Jak już pisałem zresztą w poprzednich postach - zainteresowanych wsparciem spotkania zapraszam do kontaktu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić ;)

 

A na poważnie - po hotelu ***** spodziewasz się, że wszystko będzie na tip-top.. no ale człowiek uczy się całe życie ;)

Jak trudno? Jedzie się i się sprawdza. Jeśli nie jest sprawne w trakcie to się nie płaci i finał.

 

Na razie do nikogo nie dzwoniłem ;) Zresztą będę emaila rozsyłał. Prześlij mi na PW swój to też otrzymasz email z ofertą dla głównych sponsorów ;) Jak już pisałem zresztą w poprzednich postach - zainteresowanych wsparciem spotkania zapraszam do kontaktu.

Nie udawaj, że nie znasz mojego maila i telefonu dostałeś wizytówke ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak trudno? Jedzie się i się sprawdza. Jeśli nie jest sprawne w trakcie to się nie płaci i finał.

Twoje rady na pewno zostaną skrupulatnie uwzględnione przy organizacji MeetDomainers w Warszawie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprawdzie nie jestm włąścicielem hotelu *****, ale w rodzinie mamy jeden niewielki hotelik i zawsze wszystko jest jak było umówione i ustalone czasami nawet lepiej.

 

DD: sprawdź PM. Może moja propozycja będzie odpowiadała i zasadniczo załatwi dużo za jednym razem.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wprawdzie nie jestm włąścicielem hotelu *****, ale w rodzinie mamy jeden niewielki hotelik i zawsze wszystko jest jak było umówione i ustalone czasami nawet lepiej.

 

DD: sprawdź PM. Może moja propozycja będzie odpowiadała i zasadniczo załatwi dużo za jednym razem.

Ze względu na charakter MD miejscem spotkania będzie jednak hotel ***** w Warszawie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×