Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Michal

Ban na czacie

Recommended Posts

Guest Michal

Kiedyś dostałem bana na czacie za "widzi mi się" admina. Kiedy ten ban będzie zdjęty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc administrator nie czyta forum?

Jeżeli chodzi o tmi to wczoraj przeglądał ten temat, więc nie wiem jaki ma cel w tym aby nie odpisać na pytanie Michała? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michal wybacz ale twoje zachowanie jest niestosowne. Jeśli ktoś ma sprawę do drugiej osoby to nie wybiega się na ulice i nie krzyczy na rogu z myślą że może przejdzie osoba której chcesz to powiedzieć. Jakoś w innych swoich sprawach potrafisz mi napisać PM :huh: Znowu próbujesz robić z siebie wielkiego męczennika tego forum i zapewne zaraz będziesz robił powstanie niczym Piłsudski na czele jaka to jest zła władza na tym forum. Już 3 albo 4x zrywałeś z di.pl ostatecznie. Szczerze mówiąc to wg mnie zachowujesz się jak mała dziewczynka ale mniejsza z tym. Trzymaj się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Komentarz jak zwykle w znanym stylu.

 

Myślałem, że to forum zostało stworzone właśnie do pisania tematów dotyczących takich wątków? W innym razie może powinno się je zlikwidować, gdyż przecież istnieje możliwość wysłania PW do administracji.

 

Szkoda, że wciąż nie otrzymałem odpowiedzi na zadane pytanie.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak tak... Słuchaj, masz u mnie minusa jak z tąd to Monachium i niestety nie dostaniesz wejścia na czat. Masz swój kanał na ircnecie to po co ci także czat?

 

Jako że nie chce aby forum zamieniło się w wielostronową paplaninę dwóch userów zamykam temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×