Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Zmieniłbym kolor tekstu po odnowieniu domeny "Domena odnowiona poprawnie." z czerwonego na zielony. Czerwony może się kojarzyć, że coś poszło nie tak. Ja tak przynajmniej mam.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmieniłbym kolor tekstu po odnowieniu domeny "Domena odnowiona poprawnie." z czerwonego na zielony. Czerwony może się kojarzyć, że coś poszło nie tak. Ja tak przynajmniej mam.

 

DD

ja również ;) Początkowo pomyślałem, że coś nie wyszło

Share this post


Link to post
Share on other sites

czemu pewne moje domeny na dropped mają około 1-2 wejść dziennie a na namedrive widać że mają 10-20 wejść dziennie? kto tu źle liczy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pewnie boty

 

 

czyli te 10-20 wejść dziennie na namedrive są nieprawidłowe? a prawidłowa ilość to 1-2 wejść taka jak jest na Dropped ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie o DNT. Powiedzmy, że domena ma komunikat "Domena po zakończeniu testów" i jeśli przebywa w tym stanie trzy dni, to czy można ją wtedy zarejestrować w dropped? Tak jak zwykłą domenę która wygasa po rezerwacji i w tym stanie wtedy można ją zarejestrować, ale czy w przypadku domeny po testingu też jest taka możliwość?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie - w tym stanie nie można.

 

to znaczy, jesli ja testowalem domene i ona zaczela wygasac po moim tastingu to juz nie moge jej zarejestrowac?

 

Czy chodzi moze o rejestracje po cudzych tastingach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem takiego maila przy płatności kartą. ;)

 

Twoja płatność kartą na kwotę {{ extra }} PLN, którą wykonałeś w

serwisie Dropped.pl, została odrzucona przez bank - wystawcę karty. Twoje

konto nie zostało zasilone.

 

;)

 

EDIT: teraz płatność już poszła poprawnie - po prostu bank wydając nową kartę zapomniał przypomnieć, że nową kartę trzeba aktywować w bankomacie i musiałem się fatygować, ale i tak komunikat bez kwoty wygląda dość dziwnie. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domen .pl czy globalnych?

 

Domen "pl". Już zostały przeniesione, ale fakt: po 4 dniach.

championat*pl, cyklistyka*pl, managment*pl, rekonwalescent*pl aby nie być gołosłownym ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem takiego maila przy płatności kartą. ;)

 

A ja dostałem takiegoz informacją o aukcji przechwyconej domeny:

 

Witaj!

 

Domena {{ name }} właśnie została przechwycona przez system Dropped.pl.

 

Ponieważ było więcej osób zainteresowanych tą domeną, utworzona została aukcja prywatna. Musisz wziąć udział w tej aukcji, aby wylicytować domenę. W tym celu kliknij poniższy adres:

http://www.dropped.pl/gotoauction.php?name={{ name }}

 

Z pozdrowieniami,

zespół Dropped.pl

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja dostałem takiegoz informacją o aukcji przechwyconej domeny:

 

również takiego dostałem w smsie również

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilkunastu minut nie działa Dropped.pl i domeny z droppedowymi nsami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kilkunastu minut nie działa Dropped.pl i domeny z droppedowymi nsami.

 

ja już nic nie piszę, bo do weekendu zostało kilka dni, a to był termin w którym Michał obiecał zmiany w serwisie dzięki którym serwis w końcu będzie działał

mnie denerwuje fakt że dnsy nie działają, bo klient może zaglądać na stronę i nic tam nie zobaczyć - owszem jak jest zainteresowany to może zajrzeć jutro i za miesiąc, ale też może kupić inną - nikt tego nie wie..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja już nic nie piszę, bo do weekendu zostało kilka dni, a to był termin w którym Michał obiecał zmiany w serwisie dzięki którym serwis w końcu będzie działał

mnie denerwuje fakt że dnsy nie działają, bo klient może zaglądać na stronę i nic tam nie zobaczyć - owszem jak jest zainteresowany to może zajrzeć jutro i za miesiąc, ale też może kupić inną - nikt tego nie wie..

Ja również nie chciałem nic pisać, ale mam Klienta na linii, który właśnie oznajmił, że domena nie działa :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam taki problem:

 

w jednej domenie mam na dropped ruch około 1-2 u dziennie a na namedrive 10-20 u dziennie

 

w drugiej domenie mam na dropped ruch około 20-25 dziennie a na namedrive około 5 dziennie

 

 

może mi ktoś wyjaśnić czy dane z dropped czy z namedrive są wiarygodne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rok1978

@Gaudzinski

 

Nie jesteście sami. Może to nowy konkurs?

 

Np. zgadnij jaka jest średnia cena sprzedaży w drooped, dla ułatwienia trzy cyfry.

No to mamy 900 kombinacji:-) takich cen.

 

A tak na serio, to się zaczyna robić niepokojące:-(

 

Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×